تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس ویلایی

شرکت البرز کانتین کانکس ویلایی  را مطابق با انتظارات شما و همچنین شرایط اقلیمی و لرزه ای منطقه شما طراحی می کند. ما طبق استانداردهای بین المللی برای خانه های فولادی پیش ساخته، با دیوارهای قاب فولادی بسیار گالوانیزه و سطح تخته فیبر همراه با عایق تولید می کنیم.

کانکس ویلایی  به راحتی مطابق با نیاز شما طراحی می شوند و نسبت به عملکرد حرارتی و صوتی یک خانه بتنی سنتی کاملا بهینه تر است. ما تمام قطعات را برای تکمیل پروژه شما و متناسب با بودجه شما فراهم می کنیم، از جمله لوازم بهداشتی، کفپوش، روشنایی، میز کار آشپزخانه و مبلمان، و روکش بیرونی. سیستم ما به گونه ای طراحی شده است که می توانید بدون نیاز به تجهیزات سنگین، نصب را به سرعت بر روی دال یا پایه های بتنی انجام دهید.

ویلا کانکس جایگزین خوبی برای داشتن یک محل سکونتی است .یکی از دلایل استفاده از این نوع کانکس خاصیت آماده بودن آن می باشد که می تواند با سرعت بالا در محل مورد نظر نصب شده و قابل استفاده باشد. همچنین در صورتی که کانکس مورد قبول برای مشتریان موجود نباشد می توانند در صورت سفارش دادن آن را در کمترین زمان ممکن و در طول چند ساعت آماده کرده و تحویل و نصب نمایند، به گونه ای که بعد از سفارش و گرفتن طرح اولیه آن طرح را به چند تکه بزرگ تقسیم می کنند که پس از آماده سازی وقتی در کنار هم قرار میگیرند یک فضای مطلوب و مطابق با سلیقه مشتری ارائه می شود.

تصویری از کانکس ویلایی ۳۶متر مربع با تمام امکانات البرز کانتین

کانکس ویلایی کانکس ویلایی

کانکس ویلایی

کاربری ها

منازل مسکونی دائمی خانه های ویلایی احداث احداث اضافه طبقات بدون ایجاد اسکلت مجزا مدارس و مراکز آموزشی بیمارستانها و مراکز پزشکی و امداد رسانی رستورانها مجتمع های فرهنگی و تفریحی ایجاد شهرک های اسکان اضطراری و فوری احداث سالن های چند منظوره مجموعه سایتهای اداری مجموعه سایتهای اداری مجموعه های اسکان کارگاهی و کمپینگ جهت پروژه های عمرانی

4- تولید کانکس سرویس بهداشتی در ابعاد و اندازه های مختلف از 1 چشمه تا 24 چشمه قابل اجرا می باشد که این کانکس امکان نصب در مکانهای مختلف را برخوردار می باشد و امکان نصب سنگ توالت تخت ایرانی یا فرنگی و دارای زیر دوشی با تجهیزات کامل حمام لوله کشی آب سرد و گرم با لوله P.V.C یا گالوانیزه استفاده از شیرآلات مرغوب

 

به این مطلب امتیاز دهید
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط