تماس و دریافت مشاوره رایگان

قیمت کیوسک نگهبانی

 کیوسک نگهبانی

قیمت کیوسک نگهبانی: کیسوک نگهبانی یک فضای بسته است که اغلب برای نگهبانی فروشگاه، خانه و سایر اهداف استفاده می‌شود. کیوسک مکانی برای اقامت است و از شما در برابر آفتاب، باران و سرما محافظت می‌کند. برای ساخت این کیوسک‌ها از مواد مختلفی مانند فولاد ملایم، چوب، FRP و PVC استفاده شده است.

کانکس نگهبانی بر اساس نیاز و حرفه افرادی که در مناطق مختلف امنیتی کار می‌کنند ساخته می‌شوند. برای ساخت کیوسک نگهبانی مجموعه البرز کانتین از مواد اولیه با کیفیت بالا و جدیدترین طرح‌ها و الگوها استفاده می‌کند تا محصول نهایی کاملی بسازد.

شما می توانید برای اطلاع از قیمت کیوسک نگهبانی، خرید و سفارش کیوسک نگهبانی با مجموعه البرز کانتین در تماس باشید.

موارد استفاده کیوسک‌‌های نگهبانی

 • محوطه‌‌های ساخت و ساز

تجهیزات گران قیمت و خطرناک در تمام ساعات در محل ساخت و ساز نگهداری می‌شود. به عنوان یک صاحب کسب و کار، باید اطمینان حاصل کنید که تمام اقدامات امنیتی، از جمله کیوسک‌‌های نگهبانی را در اختیار دارید. کیوسک‌ها به عنوان یک مرکز ایمنی برای کارکنان امنیتی شبانه برای نظارت بر فعالیت‌ها و برای کارکنان امنیتی در طول روز که کارگران در محیط فعال هستند باقی می‌مانند.

 • پارکینگ‌‌های ماشین

علاوه بر جنبه ایمنی برای مشتریان پارکینگ، کیوسک‌‌های نگهبانی یک راه عالی برای نظارت بر ترافیک پارکینگ است. این به کارکنان کمک می‌کند تا از پر شدن پارکینگ خودرو، ایجاد تصادفات رانندگی و … جلوگیری کنند.

 • رویدادهای ورزشی

رویدادهای ورزشی اغلب پر جنب و جوش و جنجالی هستند که به امنیت بالایی نیاز دارند، بنابراین نصب کیوسک‌‌های امنیتی باید در اولویت سازمان دهنده رویداد باشد.

 • حیاط‌‌های صنعتی

یک حیاط یا زمین صنعتی یا تجاری برای محافظت از تجهیزات حیاتی یا انبار برای ساخت و ساز، به نظارت شبانه روزی نیاز دارد.

 

قیمت کیوسک نگهبانی
قیمت کیوسک نگهبانی

 مزایای کیوسک نگهبانی

 • کیوسک نگهبانی می تواند به عنوان یک بازدارنده استفاده شود

یکی از دلایل اصلی که صاحبان مشاغل برای نصب کیوسک‌های نگهبانی در محل کار خود اقدام می‌کنند، جلوگیری از ورود مجرمان محوطه کسب و کار خود است. در حالی که دوربین‌های امنیتی کوچک هستند و به راحتی پنهان می‌شوند، کلبه‌های نگهبانی ظاهر می‌شوند که اغلب با نورها و تابلوهای راهنما رنگ‌های روشن دارند. ثابت شده است که فقط دید این کیوسک‌های نگهبانی برای جلوگیری از ورود مجرمان به یک سایت کافی است، زیرا واضح است که منطقه به دقت توسط کارکنان امنیتی نظارت می‌شود. این به ویژه برای محوطه‌های ساخت‌وساز و شهرک‌های صنعتی خوب عمل می‌کند.

 • بهبود شرایط کاری برای نگهبانان

کیوسک نگهبانی مکانی برای کار کارکنان امنیتی است. این بدان معناست که این مکان بسیار بیشتر از یک سرپناه است باید به تجهیزات ارتباطی، فیلم‌برداری دوربین‌های امنیتی و هر چیز دیگری که کارکنان برای انجام کارشان به آن نیاز دارند، مجهز باشد و بهترین شانس را برای ایمن نگه‌داشتن محیط‌شان به آنها بدهد. به عنوان یک صاحب کسب و کار، شما مسئول هستید که اطمینان حاصل کنید که کارکنان امنیتی خود از محیط کار خود راحت و راضی هستند.

 • به راحتی هر کجا که نیاز دارید حمل می‌شود

یکی دیگر از مزیت‌های فوق‌العاده کیوسک‌های نگهبانی برای محل کار شما این است که در صورت انتخاب گزینه قابل حمل، می‌توانید آن‌ها را در هر کجا که لازم است حمل کنید. به عنوان مثال، اگر روی یک پروژه ساختمانی در مقیاس بزرگ کار می‌کنید، می‌توانید کیوسک نگهبانی خود را به هر جایی که در محوطه مورد نیاز است منتقل کنید. این اجازه می‌دهد تا تدابیر امنیتی مناسب در هر کجا که به آنها نیاز دارید وجود داشته باشد.

 • پایگاه خدمات مشتریان را فراهم می‌کند

علاوه بر اهمیت به آسایش کارکنان امنیتی خود، به عنوان یک صاحب کسب و کار، مسئولیت رفاه بازدیدکنندگان از محل کار خود را نیز بر عهده دارید. به عنوان مثال، در یک رویداد ورزشی یا موسیقی، شما باید کیوسک‌های امنیتی را به وضوح علامت گذاری کنید تا مشتریان در صورت نیاز به کمک به آن مراجعه کنند.

اهمیت کیوسک‌‌های نگهبانی در مناطق شهری

مناطق شهری به دلیل سرقت روز به روز ناامن می‌شوند، امنیت برای نقاط مختلف شهرها ضروری است. هم ساختمان‌‌های مسکونی و هم ساختمان‌‌های تجاری به طور منظم به امنیت نیاز دارند. نیاز به کیوسک‌‌های نگهبانی در مناطق شهری به دلیل افزایش کارکنان امنیتی در حال افزایش است. دلایل زیادی برای ساخت کیوسک نگهبانی در مناطق شهری وجود دارد :

 • اندازه‌‌های مختلف کابین

یکی از مهم ترین مزایای کیوسک‌‌های نگهبانی این است که در اندازه‌‌های مختلف تولید می‌شوند. آنها را می‌توان بر اساس نیازهای کارکنان امنیتی توسعه و طراحی کرد. در طراحی کیوسک‌‌های نگهبانی از مواد مختلفی مانند چوب، فلز و … استفاده می‌شود. همچنین می‌توانید الگوهای مختلفی را برای طراحی کابین‌‌های امنیتی انتخاب کنید.

 • ایمنی ساختمان ها

کیوسک‌‌های نگهبانی برای کارکنان امنیتی اهمیت زیادی دارند. تعداد زیادی از کارکنان امنیتی هستند که در شیفت شبانه روز کار می‌کنند. کارکنان امنیتی تمام روز را در کابین‌ها می‌مانند و روزانه از ساختمان‌ها و دفاتر مراقبت می‌کنند. این امر باعث کاهش بیشتر موارد سرقت در مجتمع‌‌های مسکونی و تجاری می‌شود.

 • تعمیر و نگهداری کم

کیوسک‌‌های نگهبانی قابل حمل اخیرا مورد استفاده بسیاری قرار می‌گیرند. به دلیل مشغله‌‌های زیاد، پرسنل امنیتی اغلب مجبورند در بسیاری از مکان‌ها وظایف خود را انجام دهند. کیوسک‌‌های نگهبانی بادوام نیاز به نگهداری زیادی ندارند و می‌توان برای مدت طولانی از آنها استفاده کرد، اما بستگی به نوع کابینی دارد که خریداری کرده اید. خوب است که با یک سازنده کابین امنیتی قابل اعتماد تماس بگیرید تا بهترین محصولاتی را دریافت کنید که ماندگاری بالایی دارند و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارند.

ویژگی‌‌های کیوسک نگهبانی البرز کانتین

 • کیفیت قابل اعتماد برای چندین دهه
 • تحویل به موقع کابین‌‌های امنیتی پیش ساخته
 • طراحی و ابعاد مطابق با انتخاب مشتری عالی است.
 • متعهد به بازرسی کیفیت در طول ساخت و مونتاژ کابین‌‌های نگهبانی قابل حمل.
 • ماندگاری بالا
 • مقاوم در برابر آب و هوا برای تحمل شرایط نامطلوب آب و هوایی
 • فرآیندهای تولید و مونتاژ سازگار با محیط زیست

کابین نگهبانی پیش ساخته

کابین امنیتی قابل حمل  از مواد باکیفیت ساخته شده است که حمل آن آسان است. آنها همچنین‌‌ می‌توانند به راحتی از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند، حتی اگر قبلاً در کنار هم قرار گرفته باشند.

این کیوسک‌‌‌های نگهبانی را‌‌ می‌توان در محل کار، هتل ها، محوطه‌‌‌های ساختمانی، سازمان‌‌‌های مسکونی، مراکز آموزشی، رستوران ها و .. یافت. راه اندازی کیوسک‌‌‌های امنیتی پیش ساخته آسان است و‌‌ می‌توان آن ها را بدون دردسر به زمینه‌‌‌های مختلف منتقل کرد. آنها‌‌ می‌توانند در برابر  شرایط جوی نامساعد مقاوم  باشند زیرا ساختار محکمی دارند.

قیمت کیوسک‌‌های نگهبانی

کیوسک‌‌های نگهبانی را می‌توان به روش‌‌های مختلفی تغییر داد، بنابراین  قیمت کابین نگهبانی به نیاز شما بستگی دارد. غرفه‌‌های نگهبانی بزرگ با اتاق‌‌های متعدد، یک مکان کوچک برای نشستن یا ایستادن یک نگهبان است.

شما فقط برای فضایی که استفاده می‌کنید هزینه می‌کنید، که این مزیت عالی تنوع است. افزودن استحکام بیشتر به کیوسک نگهبانی قابل حمل نیز می‌تواند قیمت را افزایش دهد. بسیاری از مواد قوی را می‌توان برای ساخت غرفه امنیتی استفاده کرد. هر کدام بر اساس میزان مقاومت در برابر زنگ زدگی و خوردگی و میزان مقاومت در برابر آب و هوا انتخاب می‌شوند.

بهتر است از کیوسک‌‌ امنیتی با متریال با کیفیت استفاده کنید، اما ممکن است قیمت آن افزایش یابد.

نتیجه

دلایل زیادی وجود دارد که به عنوان یک صاحب کسب و کار، ممکن است به فکر نصب کیوسک نگهبانی در محل کار خود باشید. به عنوان مثال، این می‌تواند یک اقدام احتیاطی باشد، یا ممکن است حادثه ای برای شما اتفاق افتاده باشد که شما را به جستجوی راه هایی برای بهبود امنیت خود سوق داده است. هر چه که باشد، انتخاب کیوسک‌‌های نگهبانی برای ارتقا و بهبود امنیت شما، صرف نظر از صنعتی که کسب و کار شما در آن قرار می‌گیرد، مزایای زیادی دارد.

هنگام انتخاب سازندگان یا تامین کنندگان کیوسک نگهبانی، توجه به کیفیت و مهارت و تجربه شرکت ضروری است. همچنین کیوسک‌‌های نگهبانی را می‌توان در سبک‌‌های متفاوت و در اندازه‌ها و شکل‌‌های مختلف ساخت. شما می‌توانید برای دریافت مشاوره و کسب اطلاعات بیش‌‌‌تر با کارشناسان ما در البرز کانتین در تماس باشید. مجموعه ما با توجه به نیاز و بودجه شما بهترین گزینه‌ها را به شما ارائه می‌دهد.

این کیوسک‌ها در اندازه‌ها و طرح‌های مختلف موجود می‌باشند که می‌توان آن‌ها را با توجه به مشخصات ارائه شده توسط مشتریان محترم سفارشی کرد تا در تامین نیازهای پرسنل امنیتی کارآمد باشد. کیوسک امنیتی ارائه شده البرز کانتین به دلیل ویژگی های منحصر به فردش مانند ساخت و ساز قوی، بادوام، سازگار با محیط زیست، حمل و نقل آسان و ساختار انعطاف پذیر شناخته شده است.

سوالات متداول

کیوسک نگهبانی در چه مکان هایی مورد استفاده قرار‌‌ می‌گیرد؟

کیوسک نگهبانی به طور گسترده در ادارات مختلف، ساختمان های تجاری، کارخانه‌‌ها و موسسات مسکونی، پارکینگ، نقاط بازرسی، باجه های عوارضی و ... برای اسکان نگهبانان استفاده‌‌ می‌شود.

قیمت کیوسک نگهبانی بر اساس چه مواردی تعیین‌‌ می‌شود؟

قیمت‌‌ها بر اساس متریال استفاده شده، اندازه کیوسک، امکانات آن و ... متفاوت‌‌ می‌باشد.

کیوسک نگهبانی شامل چه مواردی هست؟

کیوسک نگهبانی معمولا دارای پنجره هایی در اطراف برای دید بهینه و راحتی محافظت ، مجهز به کمد قفل داخلی، نقاط برقی، قفسه ها، تلفن و پیشخوان کار‌‌ می‌باشد.

 

5/5 - (9 امتیاز)
قیمت کیوسک نگهبانی
تیترهای اصلی:

نظرات

4 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  کیوسک نگهبانی نیاز داشتم به تعداد بالا آماده دارید یا باید سفارش بدم تا آماده بشه؟

  1. سلام وقت بخیر پرهام عزیز
   ما اتاقک های پیش ساخته داریم ولی شما برای چه کاربری ای میخواید؟ و چه ابعادی؟ لطفا برای راهنمایی بیشتر از سفارشتون با این شماره تماس بگیرید02188079742

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط