تماس و دریافت مشاوره رایگان

سرويس بهداشتی پيش ساخته

کانکس سرویس بهداشتی

تولید کانکس های سرویس بهداشتی و استفاده از آن در موارد مختلف رو به افزایش است. به دلیل مزایای فراوان و قابل حمل بودن این کانکس ها در پارک ها، پروژه های عمرانی و ساختمانی، مجمتع های مسکونی و… مورد استفاده قرار گرفته است. انواع مختلف کانکس های سرویس بهداشتی اعم از تک چشمه، دو چشمه، کانکس توالت راهرو دار و سیار با بهترین کیفیت و در ابعاد مختلف توسط البرز کانتین تولید می شود. این کانکس ها می توانند دارای تجهیزاتی مانند روشویی، دوش حمام، لوله کشی مخزن آب و تخلیه، سیستم فلاش تانک، سیم کشی برق و ابزارآلات روشنایی و فن تهویه باشند. از مزایای کانکس سرویس بهداشتی می توان به سرعت بالا در ساخت، عایق کاری و ضد آب بودن تجهیزات و متریال به کار رفته، مقاومت در برابر آتش سوزی و زلزله، دارای قابلیت بازیافت و ترمیم اشاره کرد و یکی دیگر از مزایای این کانکس ها این است که قابلیت فروش به عنوان کانکس سرویس بهداشتی دست دوم را دارد. جهت اطلاع از لیست قیمت کانکس سرویس بهداشتی 1402 در انواع مختلف با البرز کانتین تماس حاصل فرمایید. 09125273560

سرویس بهداشتی پیش ساخته

تأسیسات بهداشتی مناسب به ویژه در مناطق حومه شهر و روستایی که زیر ساخت‌های محدودی وجود دارد، ضروری است. توالت‌های پیش ساخته می‌توانند راه حل مناسبی را در چنین مواردی ارائه دهند. آنها اغلب به عنوان یک ساختار ضروری در نظر گرفته می‌شوند، بنابراین آنها باید ابزار کافی را ارائه دهند تا مفید باشند. به همین دلیل است که بسیاری از سازمان‌ها به دنبال سرويس بهداشتی پيش ساخته هستند که حمل و نقل آن آسان و مقرون به صرفه باشد.

توالت پیش ساخته برای محوطه مدرسه یا محل ساخت و ساز خود نصب کنید. سرویس بهداشتی های البرز کانتین ما استاندارد بسیار بالاتری از راحتی و تمیزی را نسبت به سایر سرویس بهداشتی های قابل حمل ارائه می دهند. البرز کانتین، ما می‌توانیم یک تجربه سرویس بهداشتی پیش‌ساخته ارائه دهیم که تجربه سرویس بهداشتی واقعی را حتی در مکان‌های به ظاهر غیرممکن فراهم می‌کند. توالت و حمام پیش ساخته ما همچنین امکان شستن دست ها را فراهم می کنند، که می تواند در محیط های سخت یک نیاز کلیدی باشد. اگر پارک شما نیاز به سرویس بهداشتی دارد.

آیا می توانیم سرویس بهداشتی های پیش ساخته را توصیه کنیم؟

ساختمان های پیش ساخته مقرون به صرفه، سازگار با محیط زیست، به طور مداوم با کیفیت هستند و گزینه های متنوعی را ارائه می دهند. فرآیند نصب سریع سرویس بهداشتی برای مکان های دوردست عالی است، به ویژه زمانی که با هزینه های ساخت و ساز در محل در فواصل طولانی مقایسه می شود. البرز کانتین  طیف گسترده ای از ساختمان های پیش ساخته سرویس بهداشتی فرنگی را تولید می کند. سرویس بهداشتی های پیش ساخته کاملا سازگار با محیط زیست برای پارک ها و امکانات تفریحی، مدارس، امکانات حمل و نقل، پایگاه های نظامی و تاسیسات ایمن هستند. ما ساختمان های سرویس بهداشتی یک نفره، دو نفره، چند کاربره و پیش ساخته تولید می کنیم. سرویس بهداشتی های تک کاربره و دو کاربره ما به صورت از پیش مونتاژ شده، از پیش نصب شده و سیم کشی شده در محل تحویل داده می شوند. ” ما ساختمان های سرویس بهداشتی یک نفره، دو نفره، چند کاربره و پیش ساخته تولید می کنیم. سرویس بهداشتی های تک کاربره و دو کاربره ما به صورت از پیش مونتاژ شده، از پیش نصب شده و سیم کشی شده در محل تحویل داده می شوند. ”

 

سرويس بهداشتی پيش ساخته
سرويس بهداشتی پيش ساخته

دسته بندی های سرویس بهداشتی های پیش ساخته:

سرویس‌های پیش ساخته بر اساس عوامل مختلفی میتوان دسته‌بندی کرد، از جمله:

نوع کاربری: توالت‌های پیش ساخته می‌توانند برای کاربری‌های مختلفی مانند استفاده عمومی، استفاده خصوصی، و استفاده موقت مورد استفاده قرار گیرند.

تعداد چشمه‌ها: توالت‌های پیش ساخته می‌توانند تک چشمه، دو چشمه، سه چشمه، و چند چشمه باشند.

امکانات: با امکانات مختلفی مانند روشویی، سینک ظرفشویی، دوش، و … تولید میشوند.

حال به سراغ بررسی این دسته بندی ها میپردازیم:

سرویس بهداشتی های پیش ساخته بر اساس نوع کاربری

 • سرویس بهداشتی های پیش ساخته عمومی:  برای استفاده عموم مردم در مکان‌هایی مانند پارک‌ها، مراکز خرید، و ایستگاه‌های حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرند.
 • سرویس بهداشتی های پیش ساخته خصوصی: کارکنان و مشتریان در مکان‌هایی مانند کارخانه‌ها، شرکت‌ها، و رستوران‌ها از این سرویس ها استفاده میکنند.
 • سرویس بهداشتی های پیش ساخته موقت: این توالت‌ها برای استفاده موقت در مکان‌هایی مانند کارگاه‌های ساختمانی، پروژه‌های عمرانی، و محل‌های برگزاری نمایشگاه‌ها و همایش‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

توالت‌های پیش ساخته بر اساس تعداد چشمه‌ها

 • توالت‌های پیش ساخته تک چشمه: این سرویس های بهداشتی تنها یک چشمه توالت دارند و برای استفاده یک نفر طراحی شده‌اند.
 • توالت‌های پیش ساخته دو چشمه: این توالت‌ها دو چشمه توالت دارند و برای استفاده دو نفر طراحی شده‌اند.
 • توالت‌های پیش ساخته سه چشمه: این دسته ها سه چشمه توالت دارند و برای استفاده سه نفر طراحی شده‌اند.
 • توالت‌های پیش ساخته چند چشمه: این Wc بیش از سه چشمه توالت دارند و برای استفاده تعداد بیشتری از افراد طراحی شده‌اند.

توالت‌های آماده بر اساس امکانات

 • توالت‌های آماده ساده: این توالت‌ها تنها شامل یک چشمه توالت هستند و امکانات دیگری مانند روشویی، سینک ظرفشویی، دوش، و … ندارند.
 • توالت‌های آماده کامل: این توالت‌ها علاوه بر یک چشمه توالت، دارای امکانات دیگری مانند روشویی، سینک ظرفشویی، دوش، و … نیز هستند.

توالت‌های پیش ساخته امروزه کاربردهای زیادی در مکان‌های مختلف دارند. این توالت‌ها می‌توانند به بهبود سطح بهداشت و رفاه افراد کمک کنند.

طرح های البرز کانتین برای سرویس بهداشتی

از سرویس بهداشتی های پیش ساخته می توانند به راحتی به امکانات موجود شما اضافه شوند یا به عنوان یک ساختمان سرویس بهداشتی قابل حمل مستقل قرار گیرند. ساخت سرویس بهداشتی پیش ساخته را می توان خارج از محل در یک مرکز تولیدی تکمیل کرد و به سرعت بخشیدن به پروژه شما از سفارش تا تحویل کمک می کند. سرویس بهداشتی و حمام پیش ساخته بزرگتر ما پیش ساخته شده و سپس در محل مونتاژ می شوند.  یکی دیگر از مزیت های مهم ساختمان های سرویس بهداشتی ها این است که نسبت به سازه های ساخته شده در سایت مقرون به صرفه تر هستند. اگر به دنبال یک راه حل سریع و مقرون به صرفه در مکان ها هستید، ساختارو محصول توالت و حمام  شرکت ما ممکن است برای شما مناسب باشد می توانید برای راهنمایی بیشتر و قیمت سرویس بهداشتی پیش ساخته با این شماره ها با ما تماس بگیرید.

02188079742 -02156586045

ما امکانات دستشویی و حمام پیش ساخته و دوش را برای انواع امکانات اجتماعی عمومی، معادن، میدان های نفتی، نمایشگاه های بین المللی، پارک ها، باغ ها، سازمان های ورزشی، صنایع گردشگری و سایت های راه سازی ارائه می دهیم.

البرز کانتین دارای گواهی کیفیت برای ساخت سرویس بهداشتی ها و حمام های پیش ساخته قابل حمل استفاده می کند. ما پیکربندی های مختلفی از واحدهای حمام بهداشتی و پیش ساخته را مطابق با معیارهای شما تولید می کنند.

کانکس سرويس بهداشتی پيش ساخته یکی از محصولات شرکت البرز کاروان سازان می باشد که خود دارای انواع مختلفی است. شرکت البرز کاروان سازان تولید کننده انواع کانکس های سرویس بهداشتی دراندازه های متفاوت ،در مجموعه های پیش ساخته بسته به نیاز از سرویس های بهداشتی تک، دو  و یا چند چشمه استفاده مینماید و همین طور بسته به محل و فرهنگ های مختلف می توان از نماها و سرویس های مختلف (ایرانی و فرنگی) در توالت پیش ساخته استفاده نمود. کف سرویس ها سرامیک درجه یک. لوله کشی به صورت روکار می باشد و از شیرآلات استاندارد درجه یک ایرانی استفاده می گردد. جنس درب و پنجره های توالت های پیش ساخته از جنس آلومینیوم میباشد.

 

انواع سرويس بهداشتی پيش ساخته
سرويس بهداشتی پيش ساخته

ویژگی‌های دستشویی‌،توالت،حمام پیش ساخته

به توالت آماده توالت اکولوژیک نیز می‌گویند. همانطور که از نام آن مشخص است، محیط زیست را آلوده نمی کند. علاوه بر این، می‌تواند به طور کامل از منابع استفاده کند.

 • لزوماً نیازی به فونداسیون مدنی ندارد، زیرا می‌توان آنها را روی یک سطح صاف قرار داد.
 • بدون نیاز به کار تعمیر و نگهداری
 • توالت‌های ما بدون هیچ ایرادی تحویل داده می‌شوند، بنابراین در هنگام تحویل نیازی به رنگ آمیزی نیست.
 • آشکارسازهای دود، تجهیزات آتش نشانی، نصب شده است.
 • مقاوم در برابر آب و هوا، نشت و زلزله و بادوام
 • به راحتی قابل جمع آوری و جداسازی است
 1. حمل و نقل آسان و نصب سریع

نصب بلوک‌های پیش ساخته توالت مزایای زیادی دارد. اینها سازه‌های سبک وزنی هستند که بسته به‌اندازه آن می‌توانند در یک کامیون حمل شوند، چه به صورت بسته یا یک بلوک کامل. این امر حمل و نقل آسان از یک مکان به مکان دیگر را تضمین می‌کند. این بلوک‌های توالت قابل حمل نیز به راحتی جمع‌آوری و نصب می‌شوند، بنابراین می‌توانید در کمترین زمان آن را راه‌اندازی کنید.

 1. توالت‌های ما دارای امکانات بهداشتی کامل هستند

توالت‌هایی که ما عرضه می‌کنیم به محض نصب آماده استفاده هستند. مخازن آب، اتصالات لوله کشی در صورت نیاز عرضه می‌شوند.

 1. بلوک‌های توالت ما قابل تنظیم هستند

توالت‌های پیش ساخته ای که ما تولید می‌کنیم بسیار قابل تنظیم هستند تا با نیازهای خاص مشتریان مطابقت داشته باشند. مساحت، ساختار، در دسترس بودن آب، عواملی هستند که ما در مرحله برنامه ریزی چنین پروژه‌هایی در نظر می‌گیریم.

مکان‌هایی که توالت‌های پیش ساخته مفید هستند

 • مکان‌های تور کمپینگ
 • مناطق روستایی با زیرساخت‌های محدود
 • سایت‌های پروژه‌های ساختمانی
 • مکان‌های بزرگ رویداد – نمایشگاه‌های تجاری، مکان‌های عروسی و غیره
 • به عنوان تأسیسات توالت عمومی در بزرگراه ها
 • جهت مصارف پروژه های عمرانی و گارگاهی و پارک ها و فضای سبز و…

مشخصات فنی سرویس بهداشتی پیش ساخته
1- اسکلت تمامی سرویسها از قوطی های سنگین وکلاف و مشبک سازی کامل انجام میگردد
2- شاسی از کلاف هاتی کامل اهن وقوطی و ضد زنگ کامل انجام میشود –
3- نمای خارجی از ورق های رنگی با مقاوت در رطوبت وپوسیدگی
4- نمای داخلی از pvc با ابندی کامل و قابل شستشو کف سرویس ها از فایبر گلاس با سرامیک کامل سنگ چینی ایرانی
5- کف سرويس بهداشتی پيش ساخته از فایبر گلاس و سرامیک کامل و سنگ چینی ایرانی و توالت فرنگی میباشد
6- درب و پنجره های هواکش از المینیوم که در برابر رطوبت وپوسیدگی مقاومت بالا بر خوردار می باشد
7- لوله کشی با لوله های pvc به صورت سرد و گرم انجام میگردد که شرالات مرغوب نصب میشود.

قیمت سرویس بهداشتی پیش ساخته در تهران

البرز کانتین تخصصی‌ترین شرکت تولید کننده انواع کانکس از جمله سرویس بهداشتی،دستشویی پیش ساخته است. برای مشاوره و اطلاع از قیمت توالت پیش ساخته با شماره‌های زیر در تماس باشید.

02188079742 -02156586045

حمام پیش ساخته

حمام پیش ساخته حمام‌هایی هستند که در کارخانه تولید می‌شوند و آماده نصب در مکان‌های عمومی یا خصوصی هستند. هر جایی که نیاز به حمام یا سرویس بهداشتی عمومی باشد. این واحدها دارای عناصر سیستم الکتریکی، لوله کشی، مکانیکی از پیش نصب شده هستند که به سرعت به واحدهای خارجی مانند سیم کشی و لوله‌ها متصل می‌شوند.

مزایا حمام پیش ساخته

 • فرآیندهای ساخت و ساز همزمان باعث صرفه جویی در زمان و هزینه می‌شود.
 • می توانید تحویل به موقع حمام خود را برنامه ریزی کنید.
 • کاهش صدها یا هزاران ساعت کار فرآیند ساخت و ساز را ساده می‌کند.
 • پیش ساخت حمام صدمات در محل را کاهش می‌دهد.
 • صدای ساخت و ساز کاهش می‌یابد.

 

سرويس بهداشتی پيش ساخته
سرويس بهداشتی پيش ساخته

جمع‌بندی

در این مقاله سعی کردیم تا اطلاعات مناسبی را در مورد سرویس بهداشتی پیش ساخته در اختیار شما عزیزان قرار دهیم تا اگر در حوزه‌ها و بخش‌های مختلف نیاز به سرویس بهداشتی پیش ساخته داشتید، بتوانید با دغدغه‌ی کمتری نسبت به خرید این لوازم اقدام کنید. در حال حاضر مراکز مختلفی برای این منظور وجود دارد که پیشنهاد ما استفاده از مجموعه‌ی البرز کانتین است که سال‌ها در این حوزه فعالیت دارد. از مزیت‌های خرید سرویس بهداشتی پیش ساخته از مرکز البرز کانتین می‌توان به قیمت فوق‌العاده عالی و همچنین کیفیت مناسب ورق‌ها اشاره کرد. برای ارتباط مستقیم با کارشناسان ما و اطلاع از قیمت حمام پیش ساخته با این شماره‌ها تماس بگیرید. 02188079742 -02156586045

سوالات متداول

انواع توالت‌های آماده چیست؟

توالت‌های تک چشمه، دو چشمه و... توالت قابل حمل با سینک. ... توالت قابل حمل قابل شستشو.

آیا توالت‌های قابل حمل بو می‌دهند؟

توالت‌های پیش ساخته یک راه حل عالی برای کارگاه‌ها و رویدادهای فضای باز هستند. آنها یک راه حل راحت و نسبتا ارزان هستند، اما یک نقطه ضعف آن بویی است که با توالت‌های قابل حمل همراه است. ممکن است فکر کنید که این امر اجتناب ناپذیر است، اما واقعیت این است که تهویه مناسب برای سرویس بهداشتی پیش ساخته می‌تواند تفاوت را ایجاد کند.

توالت‌های قابل حمل چگونه تخلیه می‌شوند؟

کارگران از کامیون‌های حامل واحدهای ذخیره سازی زباله و مخازن آب شیرین استفاده می‌کنند. سپس یک خلاء متصل به انبار زباله به طور مستقیم از طریق یک شلنگ به مخزن پورتا پوتی متصل می‌شود. از آنجا، خلاء زباله‌ها را به داخل واحد ذخیره سازی کامیون می‌مکد.

آیا توالت‌های قابل حمل نیاز به برق دارند؟

توالت‌های قابل حمل شیمیایی خودکفا نیازی به اتصال به هیچ سرویسی ندارند، اما توالت‌های پرتابل شستشوی گرم نیاز به اتصال 230 ولت 16 آمپر به منبع برق و منبع آب اصلی دارند.

چگونه زباله‌های یک توالت قابل حمل را دفع می‌کنید؟

در بیشتر موارد بهتر است زباله‌ها را در محل‌هایی که مخصوص این کار طراحی شده‌اند در یک فاضلاب آلوده بریزید . اکثر کمپ‌های دائمی و کاروان‌ها معمولاً دارای محل دفع مواد شیمیایی هستند

آیا حمام پیش ساخته خوب است؟

بله، آنها عالی هستند! آنها با ارائه همه چیزهایی که نیاز دارید در زمان، پول و دردسر صرفه جویی می‌کنند.

آیا در صورت نصب حمام پیش ساخته به مجوز نیاز دارم؟

خیر، برای نصب حمام پیش ساخته نیازی به مجوز ندارید.

آیا می‌توانم حمام پیش ساخته خود را سفارشی کنم؟

بله، شما می‌توانید حمام پیش ساخته خود را مطابق با نیازها و ترجیحات خود سفارشی کنید.

سرویس پیش ساخته در تهران | خرید سرویس پیش ساخته | سرویس بهداشتی پیش ساخته

5/5 - (7 امتیاز)
سرويس بهداشتی پيش ساخته
تیترهای اصلی:

نظرات

6 پاسخ

  1. سلام بابک عزیز با توجه به نوسانات قیمت متریال اولیه ، برای اطلاع از قیمت روز کانکس سرویس بهداشتی تماس بگیرید. 09125273560

  1. سلام همون عزیز.
   با توجه به تنوع در تولید کانکس سرویس بهداشتی مدت زمان آن به طور دقیق مشخص نمی باشد اما به طور تقریبی حدودا یک ماه زمان می برد.

  1. سلام مهران جان،
   برای ثبت سفارش و خرید توالت حمام پیش ساخته با البرز کانتین تماس بگیرید09125273560

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط