تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس پانلی با سرویس کامل

 کانکس پانلی | قیمت کانکس پانلی | فروش کانکس پانلی | خرید کانکس پانلی

کانکس پانلی با سرویس کامل

کانکس پانلی با سرویس کامل در گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در ساخت کانکس های پانلی انجام داده است یکی از مطرح ترین سازنده های ساخت کانکس های پانلی بوده مزیت کانکس های پانلی در این نوع کانکس از عایق پلی پورتان جهت عایق بندی استفاده می گردد که با دستگاه هایی که در مجموعه گروه صنعتی البرز کانتین استفاده می شود.

از ورق های گالوانیزه آلوزنیگ استفاده می شود کانکس های پانلی در منطقه های سردسیر ومناطق گرم سیر بیشترین استفاده را دارد با عایق بودن دیوارها و سقف کانکس های پانلی که یکی از پر فروش ترین کانکس های مجموعه البرز کانتین بوده .

ابعاد و سایز کانکس های پانلی در طول و ابعاد مختلف قابل اجرا می باشد گروه البرز کانتین یکی از بزرگترین سازنده و طراح های انواع کانکس پانلی و کمپهای پانلی ،سالن اجتماعات پانلی، کانکس اداری پانلی ،کانکس مدیریتی پانلی ،کانکس بیمارستانی پانلی می باشد.

کانکس پانلی :کانکس پانلی سازه ای پیش ساخته است که برای محیط های سخت اقلیمی که دارای آب و هوای خیلی سرد یا خیلی گرم بوده مناسب است. دلیل این مقاومت بالا نیز در نوع مصالح بکار رفته برای دیواره ها و سقف آن بوده که که تشکیل شده از پانل با عایق پلی اورتان که به وسیله دستگاه در جداره های آنها تزریق شده و به مانند دیواره های یک یخچال عمل می کنند. از مزایای این سبک به استفاده در هرنوع شرایط آب و هوایی (سرد ، گرم ، مرطوب ) و همچنین طول عمر بالای سازه نسبت به دیگر روش می توان اشاره کرد و از معایب آن نیز سادگی طاهر کلی سازه ، قیمت تمام شده بالا و محدودیت در اجرای طرح های دارای منحنی و فرم های پیچیده می توان اشاره کرد.

پس از اتصال ستون های کانکس سازه ای یا خانه های پیش ساخته پانلی بر روی بیس پلت های انجام شده در فونداسیون نصب میگردد و بعد از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستون ها و پروفیل های سقف دیوارهای ساندویچ پانلی نصب شده و با مشخص نمودن جانمائی های درب و پنجره انجام می گردد .در نهایت برق کشی و اجرا تاسیسات توسط اکیپ مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به نقشه دریافتی از مشتری محترم با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس پانلی روشنایی کانکس -تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی ،بصورت روکار و یا به توکارصورت میگیرد.

کانکس پانلی نوعی سازه می باشد که با مقاومت عایق بودن بیشتر در مناطق جنوبی و شمالی استفاده می گردد این نوع کانکس در انواع کانکس پانلی و کانکس سرویس بهداشتی و ساختمان های پیش ساخته انجام می گردد.

مزایای کانکس های پانلی :

مقاومت و پاداری در برابر زلزله

عدم محدودیت در ابعاد و پلان های اجرایی

سرعت بالا در نصب و اجرا دارای سازه فلزی

مقاوم در شرایط اب و هوا

عایق گرما و سرما

قابلیت جابجایی متعدد و سهولت در حمل ونقل

مدت عمر طولانی سازه های پانلی

اسکان سریع در مناطق حاثه وتجهیزات در کارگاه ها و پروژه های عمرانی و نفتی

ساختمان های پانلی

در طراحی و اجرای ساختمانهای پیش ساخته از پانل هایی با ضخامت 4 سانتیمتر الی 10 سانتیمتر استفاده می گردد استوا کچر فلزی به صورت اتصالات پیچ و مهره ای و همچنین اتصالات جوشی قابل سفارش می باشد درب و پنجره آلومینیومی و P.V.C قابل سفارش می باشد که استوا کچر و پانل ها به همراه تجهیزات الکتریکی و تاسیسات به صورت قطعات منفصله حمل و در محل پروژه نصب می گردد

ساختمان های کامل

این نوع ماژول ها یا ساختمان های مستقل هستند. ساختمان های کامل با فونداسیون های آماده در محل تحویل و نصب می شوند. ساختمان های کامل به کمترین میزان کار در محل نیاز دارند، اما با محدودیت ظرفیت حمل و نقل و فاصله های عرض و ارتفاع جاده محدود می شوند.

 انواع منحصر به فرد ساختمان های پیش ساخته

اکثر سازه های پیش ساخته از مجموعه ای از فرآیندهای طراحی، مهندسی و ساخت پیروی می کنند. علاوه بر این روش های آزموده شده و واقعی، تغییرات خاصی سازه های پیش ساختهرا بازاری و جذاب تر می کند. کلبه Quonset یکی از طرح های منحصر به فرد است که سال هاست وجود داشته و هنوز هم به عنوان یک نوع موقت از سازه های پیش ساختهاستفاده می شود.

کلبه های کوونست را می توان گفت که ساختمان های اولیه و اولیه پیش ساخته هستند. چندین تمدن از طرح آنها در طول قرن ها استفاده کردند، و هنوز هم از آنها استفاده می شود. متاسفانه در بسیاری از شهرداری ها ظاهر کلبه های QUonset ممنوع شده است.

کلبه های پیش ساخته

کلبه های پیش ساخته از آلیاژهای فولادی ساخته می شوند و به دلیل شکل گنبدی به ساختمان های فولادی قوسی معروف هستند. از میان انواع مختلف ساختمان های پیش ساخته، کلبه های پیش ساخته مقرون به صرفه هستند، تعمیر و نگهداری کمی دارند و می توانند در برابر انواع شرایط آب و هوایی و زلزله مقاومت کنند. طراحی کلبه‌های پیش ساخته به قرن‌ها قبل برمی‌گردد و برای ایجاد سرپناه برای چندین تمدن استفاده شده است.

کلبه‌های مدرن پیش ساخته از مزایا و طرح‌های کلبه‌های باستانی پیش ساخته بهره می‌برند و تکنیک‌ها و فناوری‌های مهندسی مدرن را به آن اضافه کرده‌اند. آنها در بخش های عرضی دو فوتی ساخته می شوند که به راحتی می توان آنها را تغییر شکل داد و برای برآوردن نیازهای خاص و منحصر به فرد طراحی کرد. ساختار اصلی کلبه‌های Quonset به قوس بستگی دارد، که پشتیبانی ساختاری و طراحی باز شفاف بدون تکیه‌گاه‌های داخلی برای ایجاد مانع ایجاد می‌کند.

طاق های کلبه های پیش ساخته از فولاد گالوانیزه ساخته شده است. پانل های مختلف برای تقویت و تقویت قوس ها موجدار هستند. این جنبه از کلبه های Quonset ویژگی های منحصر به فرد سطح و ساختار یکسان را ارائه می دهد. بخش ها و قوس ها با قوس های متصل به دال پایه به یکدیگر پیچ می شوند. یک صفحه پایه متصل به قوس ها، قوس ها را بدون نیاز به پیچاندن آنها در جای خود ردیف می کند.

سازه های پیش ساخته فایبرگلاس

فایبرگلاس به دلیل سبکی و دوام به عنوان مصالح ساختمانی برای سازه های پیش ساخته استفاده می شود. این ماده ای بدون قالب و بدون زنگ زدگی است که می تواند برای سازه های بیرونی بدون آسیب دیدن توسط آب یا ایجاد رطوبت به دلیل ساختار محکم بسته شده استفاده شود. در ساخت سازه های پیش ساخته از فایبرگلاس به دلیل مقاومت در برابر باد، گرما و اثرات سرما برای پوشش دیوارها استفاده می شود.

اشکال و طرح های بسیاری از فایبرگلاس در چندین رنگ مختلف وجود دارد. ماهیت انعطاف پذیر آن باعث می شود به دلیل مواد پایه کامپوزیتی پلاستیکی که به استحکام و دوام سازه های پیش ساخته فایبرگلاس و ظاهر آنها کمک می کند، در برابر تنش کششی مقاوم باشد. مواد فایبرگلاس یکپارچگی ساختاری استثنایی و عایق قابل مقایسه با R-18 و R-24 را فراهم می کند.

ساختمان فایبرگلاس پیش ساخته
ساختمان فایبرگلاس پیش ساخته

سازه های پیش ساخته موقت

از سازه های پیش ساخته می توان به عنوان ساختمان های موقت با قابلیت مکان یابی استفاده کرد که در داخل یا خارج از منزل مورد استفاده قرار می گیرند. آنها ساختاری از نوع پانل با قاب ساخته شده از فولاد یا آلومینیوم با سقف دارند. دیوارهای پناهگاه ها را می توان از انواع مختلفی از مواد از جمله فایبرگلاس، شیشه و پلی وینیل کلراید (PVC) ساخت. سرپناه های موقت پیش ساخته را می توان به سرعت نصب و راه اندازی کرد. آنها بادوام و بدون نیاز به نگهداری هستند و می توانند در برابر آب و هوای سخت از جمله تغییرات شدید دما و رطوبت مقاومت کنند.

اگرچه از پناهگاه های پیش ساخته می توان به عنوان کلبه برای حفاظت از پرسنل استفاده کرد، اما به طور گسترده به عنوان واحدهای ذخیره سازی تجهیزات نجات، میرایی صدا برای پمپ ها و حفاظت برای تجهیزات اتاق صدا استفاده می شود. از آنجایی که آنها در اشکال و اندازه های مختلفی وجود دارند، پناهگاه های پیش ساخته می توانند برای پاسخگویی به نیازهای طیف گسترده ای از کاربردها سازگار شوند. مونتاژ و پیاده‌سازی آن‌ها نیمی از زمان را صرف می‌کنند، که آنها را برای استفاده در شرایط اضطراری ایده‌آل می‌کند.

ساختمان های مدولار موقت و قابل جابجایی را می توان بارها مورد استفاده مجدد قرار داد یا تغییر کاربری داد و به مکان های مختلف منتقل کرد. آنها به عنوان ساختمان های کوتاه مدت در نظر گرفته شده اند و برای تخریب و جابجایی آسان طراحی شده اند. عنوان “موقت” به نحوه نصب سازه ها اشاره دارد. با مراقبت مناسب، سازه های پیش ساخته موقت می توانند بین 25 تا 30 سال دوام بیاورند و پس از آن قطعات معمولاً تغییر کاربری داده یا بازیافت می شوند.

کانتینرهای مسکونی

کانتینرهای مسکونی می توانند راهی ارزان تر برای ساخت یک خانه جدید نسبت به خانه های سنتی با قاب چوب باشند. این به این دلیل است که آنها از اجزای پیش ساخته ساخته شده اند که می توانند به سرعت در محل مونتاژ شوند. کانتینرهای مسکونی می توانند در عرض چند هفته ساخته و نصب شوند، در مقایسه با ماه ها یا حتی سال ها برای خانه های سنتی. کانتینرهای مسکونی از فولاد مقاوم ساخته شده اند که می تواند در برابر شرایط آب و هوایی سخت مقاومت کند. آنها همچنین مقاوم در برابر آتش و حشرات هستند. کانتینرهای مسکونی می توانند برای ایجاد طرح های مختلف کف، از خانه های کوچک یک خوابه تا خانه های بزرگ چند خوابه استفاده شوند. آنها همچنین می توانند برای ایجاد مسکن موقت یا مداوم استفاده شوند.

نتیجه

سازه های پیش ساخته یا پیش ساخته ها، ساختمان هایی با اجزاء (دیوار، سقف و کف) هستند که در یک کارخانه یا کارخانه تولیدی ساخته می شوند. این قطعات را می توان به طور کامل یا جزئی در یک کارخانه مونتاژ کرد و سپس به سایت منتقل کرد.

پیش ساخته کارآمدتر از ساخت و ساز معمولی در محل است زیرا تولید از طریق خط تولید کنترل بیشتری دارد.

برخی از مزایای استفاده از سازه های پیش ساخته عبارتند از ساخت سریعتر در محل، کاهش اثرات عوامل کنترل نشده، کیفیت و ثبات بالاتر، کارایی هزینه، قابلیت استفاده مجدد، هدر رفت مواد خام کمتر و کاهش خطرات ایمنی.

سازه های پیش ساخته را می توان بر اساس درجه ساخت طبقه بندی کرد. انواع مختلف سازه ها عبارتند از کامپوننت، پانل، ماژول، هیبرید و ساختمان های کامل.

سازه های پیش ساخته نسبت به سازه های سنتی هزینه مشابه یا بالاتری دارند. صرفه جویی در استفاده از آنها به سرعت نصب و استفاده از آنها مربوط می شود که باعث افزایش بازگشت سرمایه ((ROl می شود.

در صورت نیاز به مشاوره خرید انواع کانکس و ساختمان پیش ساخته با کارشناسان البرز کانتین تماس بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط