تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس نیروی انتظامی

تولید کانکس نیروی انتظامی

کانکس پلیس در واقع یک کلانتری کوچک است. این کانکس ها معمولا در جاده ها، اتوبان ها، چهار راه ها قرار میگیرند و دو نوع هستند برخی از آن ها کوچک هستند محل استراحت پلیس در چهار راه ها و خیابان ها می باشند، برخی دیگر کمی بزرگتر بوده و مانند یک کلانتری کوچک عمل میکنند و چند پلیس و سرباز در آن مستقر هستند. این کانکس ها معمولا در کنار جاده ها قرار دارند. شرکت البرز کانتین تولید کننده و تامین کننده مجموعه وسیعی از کانکس های قابل حمل، ازجمله کانکس نیروی انتظامی، کانکس نگهبانی، خانه پیش ساخته، کانتینر انباری، ، خانه  پیش ساخته ، کانکس مدیریتی، دفتر کانتینری، دفتر سایت کانتینر و غیره. این محصولات طراحی و با استفاده از مواد اولیه تایید شده با کیفیت و تکنولوژی پیشرفته ساخته شده است که با توجه به ویژگی هایی مانند ساختار مستحکم، مقاومت بالا، قابلیت حمل، سازگار در برابر شرایط آب و هوایی سخت، تهویه عالی و نصب آسان، در بازار بسیار مورد توجه و تقاضا هستند. برای اطلاع از قیمت کانکس نیروی انتظامی در تهران و همینطور قیمت ساختمان پیش ساخته با ما تماس بگیرید. 0218807974209125273560

5 ویژگی های کانکس نیروی انتظامی

 1. کانکس پلیس بر حسب متراژ می تواند محل استقرار 2 تا چند نیروی انتظامی باشد.
 2. کانکس های بزرگتر می توانند شامل امکاناتی مانند اتصالات آب و برق باشند و گاها مجهز به سرویس بهداشتی و آبدار خانه هستند.
 3. اکثر این سازه های پیش ساخته ضد گلوله بوده و در برابر عوامل طبیعی مانند زلزله مقاوم اند.
 4. قابل حمل و نقل اند و به آسانی نصب می شوند.
 5. در ابعاد و با امکانات دلخواه قابل سفارش هستند که هزینه آن مقرون به صرفه تر از ساخت یک ساختمان به صورت سنتی است.

البرز کانتین

ارائه حفاظت از نگهبانان و سایر پرسنل در ساختمان های دولتی و تاسیسات صنعتی/تجاری به این معنی است که شرکت البرز کانتین راه حل هایی را برای تعداد زیادی از برنامه های کاربردی ارائه می دهد.
دسته بندی محصولات اصلی عبارتند از:
• غرفه نیرو انتظامی/کانکس نیرو انتظامی
• اتاق کنترل امنیتی
• پست  مرزی
• پناهگاه امن

گروه های کاربردی اصلی عبارتند از:
• کانکس دولتی شامل سفارتخانه ، کنسولگری ، وزارتخانه ، پلیس و تاسیسات امنیتی، تاسیسات نظامی
• زیرساخت های حیاتی – فرودگاه ، بنادر، نیروگاه، مجتمع های راه آهن و مترو و غیره
• بانک ، تاسیسات پتروشیمی، مجتمع های صنعتی و انواع مختلف. سایر امکانات تجاری
ما کانکس نیرو انتظامی بادوام و قابل اعتماد می سازیم

جابجایی 

بعضی از کانکس نیرو انتظامی قابل حمل معمولاً نسخه‌های بزرگ‌تری از غرفه های نیرو انتظامی هستند. آنها اغلب برای قرار دادن بیش از یک سرباز امنیتی طراحی شده اند و اغلب دارای اتاق های داخلی هستند. غرفه نیرو انتظامی به چند دسته تقسیم می شوند زیرا می توانند عملکردهای مختلفی را انجام دهند.  عایق حرارتی، که عملکرد یک خانه در طول سال نیز انجام می دهد. برای صنعت، ما مجموعه‌ای از غرفه های نیرو انتظامی را ایجاد کرده‌ایم که کاملاً جایگزین سوله‌های کانتینری ساده ای می‌شوند که فضای جلوی کارخانه یا شهرک را تا حد زیادی بهبود و نمای شکیل تری می‌بخشد.

شرکت البرز کانتین طیف وسیعی از محصولات کاربردی از جمله باجه‌های پارکینگ و کانکس نیرو انتظامی گرفته تا باجه‌های بلیط و محوطه تجهیزات ارائه دهند. این کانکس ها یک راه حل عالی برای هرگونه خدمات هستند که به آنها امنیت و آرامش می بخشد. کانکس قابل حمل البرز کانتین با استفاده از روش‌های ساخت استاندارد ساخته می‌شوند.کانکس شرکت البرز کانتین سطح بی‌نظیری از سفارشی‌سازی را همراه با دوام و زمان ساخت و نصب سریع ارائه می‌دهند.

علاوه بر این، کانکس نیرو انتظامی قابل حمل با استفاده از روش های ساخت و ساز سازگار با محیط زیست ساخته شده اند و می توانند به طور خاص برای نیازهای شما ساخته شوند. این کانکس به گونه ای طراحی شده اند که به راحتی مکانی را برای کار پرسنل امنیتی شما فراهم کنند و می توان آنها را با خطوط داده، تلفن و برق تجهیز کرد. جرثقیل برای جابجایی یک کانکس نیرو انتظامی قابل حمل بسیار مناسب می باشد که می تواند به راحتی جابجا شود و امکان قرارگیری در مکان‌های صعب العبور را فراهم می‌کند.

تمام اتاق های نیرو انتظامی قابل حمل در مرکز تولیدی ما تکمیل شده‌اند و با سرعت باورنکردنی ساخته می‌شوند. ما برای تمام نیازهای شرکت و ارگان های شما راه حل های داریم و خوشحالیم که رنگ ها و گزینه ها را مطابق با امکانات شما سفارشی می کنیم. سیستم های پیش ساخته البرز کانتین سالهاست که به طراحی، تولید و نصب کانکس و خانه های از پیش ساخته و …  می پردازد.

کانکس های نیرو انتظامی با حداکثر ایمنی.

در بسیاری از کشورها و همچنین در کشور ما برای امنیت بیشتر در مناطق خاص و… محصولاتی را تولید می کنند که ضد گلوله هستند که در با توجه به شرایط و مناطق می توان از آن استفاده کرد.

غرفه های نیرو انتظامی دارای بهترین راه حل برای محافظت از ورودی در مناطق پرخطر هستند.

پلیس، پایگاه های نظامی / پادگان ها، زندان ها، بانک ها و فرودگاه ها با قیمت های رقابتی و کیفیت بالا

کانکس ضد گلوله و ایمن که با استفاده آسان بر اساس استانداردهای بین المللی و الزامات خاص تولید می شوند. کانکس ضد گلوله و ایمن که برای گشت های مرزی، گمرکات، سفارت ها و کنسولگری ها در مناطقی که امنیت بالایی لازم است استفاده می شود.

اتاقک های نیرو انتظامی امن

شرکت البرز کانتین که نیازهای مشتریان در بازار ساختمان های فولادی قابل حمل پیش مونتاژ شده را برطرف می کند. برخی از محصولات آنها شامل اتاق محافظ سفارشی، پارکینگ، گیشه، باجه های بلیط و امنیتی، ایستگاه های صندوق، باسکول و همچنین کانکس های بانکی است.

غرفه های انتظامی برای محافظت از افرادی طراحی شده‌اند که به آنها اعتماد داریم تا از ما محافظت کنند. اگر از آنها در برابر هرگونه اتفاقی که ممکن است بیافتد محافظت نکنیم، نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم که از ما، کارمندان، اموال و شاید حتی خانواده‌هایمان محافظت کنند. آلونک محافظ اکنون در بسیاری از شهرها، سفارتخانه ها، وزارتخانه ها، ساختمان های کارخانه و تجاری، ایستگاه های پلیس، نیروگاه ها، تاسیسات نظامی، پست های مرزی، بانک ها، معادن و میادین نفتی و بسیاری از بخش های دیگر قابل مشاهده است.

کانکس های حفاظتی

البرز کانتین برای برآورده کردن نیازهای مشتری، کانکس و قطعات محافظ مقاوم را تولید می‌کند.  استفاده از محصولات استاندارد برای ، پنجره، دیوار و درب که تایید شده، ما را قادر به ارائه حفاظت و بالاترین کیفیت محصول رسانده است.

هرج و مرج و ناامنی در هر منطقه ای و محافظت در برابرهر گونه اتفاق از عواملی است که نیاز به اتاق های انتظامی برای حضور نیرو های پلیس جهت ایجاد امنیت بیشتر در فضاهای شلوغ و پرجمعیت می تواند کمک کننده به برقراری نظم باشد.

کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی را حتما تا کنون بسیار در شهر دیده ایم ، از ویژگی های بارز این کانکس ها با توجه به موضوعات امنیتی مرتبط با آن مقاومت کانکس در برابر ضربات ، نسوز بودن و همچنین ظرفیت نصب تجهیزات امنیتی همچون دوربین مدار بسته ، بیسیم و آنتن مربوطه ، رادار و …. میتوان نام برد. ویژگی دیگری که باید برای کانکس پلیس نام برد فضای مناسب جهت استراحت نیروی انتظامی فعال در این کیوسک ها میباشد ، البته نکته ای که باید در ساخت این کانکس ها در نظر داشت  بحث مقاومت آنها باشد زیرا ممکن است همین کانکس ها آخرین سنگر اعضای نیروی انتظامی در موارد هجوم ها و شرارت های خیابانی باشد.

5/5 - (1 امتیاز)
تیترهای اصلی:

نظرات

4 پاسخ

  1. سلام محمد علی عزیز،
   در ساخت کانکس پلیس معمولاً از فلز گالوانیزه، ساندویچ پانل، اسکلت آلومینیومی ، ورق‌های کامپوزیتی، عایق‌هایی مانندپشم شیشه یا پلی استایرن و… استفاده می شود.

  1. سلام ابعاد کانکس پلیس با توجه به نوع کاربری متفاومت می باشد. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. 02188079742

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط