تماس و دریافت مشاوره رایگان

كانكس نگهبانی

اتاقک نگهبانی زیبا و در عین حال بادوام

کانکس نگهبانی بیشترین کاربرد را در بین کانکس ها دارند. این کانکس ها در مجتمع های مسکونی و تجاری، پارکینگ ها، پارک ها، سازه های عمرانی و جاده ها به کار برده می شوند. کانکس نگهبانی 2*2 رایج ترین کانکس های مورد استفاده هستند و معمولا همه ی کانکس های نگهبانی به همین صورت کوچک هستند اما در متراژ های متفاوت ساخته می شوند به عنوان مثال 1.5*1.5 یا 2*3. البرز کانتین تجربه ای عالی و با رعایت استاندارد های طراحی اتاق نگهبانی در ارائه کانکس نگهبانی ، کانکس حراست ، اتاق پیش ساخته و کیوسک نگهبانی قابل حمل (خانه های نگهبانی) برای فرودگاه ها، مجتمع ها ، صنایع خصوصی، تجاری، صنعتی، دولتی داشته است. از آنجایی که کانکس قابل حمل البرز کانتین برای استفاده فیزیکی و محیطی ساخته شده‌اند، در هنگام انتخاب خانه‌های نگهبانی، حراست ، ایستگاه بازرسی محیطی، اتاقک بازرسی و برج‌های نگهبانی یا نظارت، یک انتخاب منطقی است. کیوسک نگهبانی البرز کانتین با دوام‌ترین، سازه هایی مانند خانه‌های نگهبانی قابل حمل، کانکس‌های پیش ساخته نگهبانی، برج‌های دیدبانی، غرفه‌های بازرسی مرزی و پست‌های بازرسی کنترل دسترسی امنیتی را ارائه می‌دهند. کانکس نگهبانی شیک قابل حمل همه پیش ساخته هستند. کلبه نگهبانی پیش ساخته مونتاژ شده در کارخانه به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن را با لیفتراک، جرثقیل یا بسیاری از روش های دیگر جابجا کنید. کانکس نگهبانی البرز کانتین تمام ساختمان های جوشکاری شده با استفاده از مواد بادوام و کم تعمیر و نگهداری هستند که بیشترین طول عمر کانکس نگهبانی را تضمین می کند. برای استعلام قیمت کانکس نگهبانی و خرید کانکس نگهبانی ارزان با البرز کانتین تماس بگیرید. 09125273560

 

کیوسیک حراست و نگهبانی

 

خرید کانکس نگهبانی – مقرون به صرفه

کانکس مراقبت البرز کانتین در سبک‌ها و اندازه های مختلف موجود است مانند کانکس نگهبانی 2 * 2 و می‌تواند شامل بسیاری از نمای بیرونی مختلف باشد که با رنگ‌های دو رنگ، روکش‌های آجری، انواع مختلف شیشه و سقف‌های نهایی به ساخته می شوند. از طریق این روش‌ها، کانکس‌های محافظتی پیش ساخته البرز کانتین می‌توانند عناصر طراحی هر مکان یا طرح‌های معماری موجود را تکمیل کنند. ما دائماً در تلاش هستیم تا ایده‌های طراحی کانکس‌های محافظ پیش‌ساخته خلاقانه و در عین حال کاربردی و زیبایی‌شناسانه را به طبقه تولید بیاوریم. خانه محافظ پیش ساخته البرز کانتین به لحاظ ساختاری و امنیتی ایمن هستند تا اطمینان حاصل شود که افراد شما می توانند وظایف خود را در هر شرایطی به درستی انجام دهند.

ویژگی‌های کانکس نگهبانی یا حراست

کانکس نگهبانی دارای ویژگی‌های زیر است:

ابعاد کوچک: کیوسک نگهبانی معمولاً دارای ابعاد کوچکی است تا در فضای محدود قابل نصب باشد.
ساختار مقاوم: باید از ساختاری مقاوم برخوردار باشد تا در برابر عوامل محیطی مانند باد، باران، و تابش آفتاب دوام بیاورد.
دید مناسب: کانکس نگهبانی باید دید مناسبی به اطراف داشته باشد تا نگهبان بتواند به راحتی رفت و آمد افراد و خودروها را کنترل کند.
امکانات رفاهی: کیوسک حراست باید دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند تهویه مطبوع، روشنایی، و سیستم‌های ارتباطی باشد تا نگهبان بتواند در شرایط مطلوبی کار خود را انجام دهد.

بهترین کانکس حراست

یک تأسیسات خوب تنها زمانی می‌تواند دوام بیاورد که همه کارکنان و تجهیزات بتوانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. تهیه و خرید کانکس حراست پیش ساخته که به راحتی نصب می شوند، تضمین می کند که کارکنان و تجهیزات می توانند وظایف خود را در محیط های امن، راحت و کاربردی انجام دهند. هیچ چیز ناامید کننده تر از کارمندانی نیست که به دلیل شرایط نامناسب کاری کار خود را سست می کنند یا حتی کار را ترک می کنند. علاوه بر این، ایزوله کردن یک کانکس حراست نیاز به طراحی خودپایه دارد. مهندسان ماهر البرز کانتین با تیم شما همکاری خواهند کرد تا ساختار امنیتی ایده آلی را برای تاسیسات شما طراحی کنند.

عکس کانکس حراست و فضای داخلی آن

کانکس نگهبانی

فضای داخلی کانکس حراست

کانکس نگهبانی

نصب سریع

علاوه بر این، تمام انواع کانکس پیش ساخته ما آماده استفاده تحویل داده می شود و به شما امکان می دهد طبق برنامه و بودجه قابل پیش بینی خود بمانید. این کانکس‌های نگهبانی نیز می‌توانند به سادگی جابه‌جا شوند.

گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در مجموعه خود در نظر گرفته است در امر ساخت خانه نگهبانی طرحی انجام گرفته شده که بتواند در مجموعه های صنعتی ،کشاورزی ،بیمارستان ها ،پادگان ها ،وارگان های دولتی از طرح ساخت کانکس های نگهبانی خود  بهترین کیفیت و تنوع را ارائه دهد کانکس ها نگهبانی این مجموعه در ابعاد های مختلف و طرح های متنوع ساخته می شود کاربری اتاقک نگهبانی از قبیل اتاقک نگهبانی جهت پارک ها و فضای سبز کیوسک نگهبانی جهت پروژه های ساختمانی با کمترین زمان انجام کی گیرد اتاقک نگهبانی د رمحله ها مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت کانکس حراست پس از خرید و استفاده قابل باز گشت به مجموعه البرز کانتین و خریداری می گردد و کانکس نگهبانی جهت استفاده درفضای سبز پارک ها ،کیوسک نگهبانی جهت استفاده در پروژه های ساختمانی ،کانکس حراست جهت استفاده در راه سازی ،اتاقک نگهبانی در مجموعه های تجاری ،اتاقک حراست در بیمارستان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیوسک های حراستی و کاربرد کانکس نگهبانی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت ها ، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می شود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد.البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند اما پر کاربرد ترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است. در برخی موارد به علت زیاد بودن پرسنل نگهبان ممکن است این سازه در ابعاد بزرگتر تولید گردد.

 

امکانات کانکس نگهبانی به طور خلاصه

توضیحات ویژگی
سازه پیش ساخته نوع
کنترل ورود و خروج افراد و خودروها، نظارت بر فعالیت‌های انجام شده در یک مکان، جلوگیری از وقوع جرم و جنایت، و ارائه خدمات امنیتی کاربرد
معمولاً بین 3 تا 6 متر مربع ابعاد
معمولاً از ورق‌های فلزی یا ساندویچ پانل ساخته می‌شود ساختار
معمولاً دارای امکانات رفاهی اولیه مانند تهویه مطبوع و روشنایی است. کانکس نگهبانی مجهز دارای امکانات رفاهی پیشرفته‌ای مانند سیستم‌های ارتباطی، دوربین مداربسته، و سیستم‌های امنیتی است. امکانات رفاهی
بسته به عوامل مختلفی مانند ابعاد، ساختار، و امکانات رفاهی آن متفاوت است. قیمت

مشخصات کیوسک نگهبانی حراست

گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.
اسکان سپهر با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام میدارد.
در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.
کانکس حراست است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار میگیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی میکنند که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.
کانکس های نگهبانی کاربردهای متفاوتی دارند که در ذیل به توضیح برخی از آنها می پردازیم:
گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد که یک کانکس حراست یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.
گاهی نیز همین کانکس حراست در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و میتواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد میتواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.
کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.

1- اسکلت از قوطی فلزی

2- شاسی از تیر اهن وقوطی های مرغوب ناودانی

3- نمای خارجی از ورق گالوانیزه رنگی

4- نمای داخلی از ام دی لف وپی وی سی

5- سیم کشی به صورت رو کار با روشنای کامل

 

ویژگی ها و مشخصات کانکس

یکی از ویژگی و مشخصات کانکس نگهبانی این است که در بسیاری از شرایط، تنها موادی هستند که قادر به مدیریت یک محیط خدمات خاص می باشند.  مقاومت در برابر خوردگی آنها با مقرون به صرفه بودن آنها از ویژگی هایی است که انتخاب این محصول جزو گزینه اول شما باشد مقاومت خوردگی پلیمرهای تقویت شده با فایبرگلاس شاید قانع کننده ترین توجیه برای استفاده بیشتر از آنها باشد.

جهت حفظ و حراست از پروژه های ساختمانی، اداری و تجاری، مسکونی، مجتمع ها، محل های نظامی و نیروگاهی نیاز به جایگاه ویژه ای بنام کیوسک و حتی کانکس حراست تک نفره می باشد که با توجه به جایگاه و نوع سفارش از متریال های مختلف در اشکال متنوع متناسب با موقعیت قرار گرفتن آن ساخته می شود.

اینگونه کانکس ها معمولا در پروژه های عمرانی – مجتمع های مسکونی ، تجاری و محیط های استراتژی نظامی و انتظامی مورد بهره برداری قرار می گیرد ، کانکس های نگهبانی با توجه به کاربرد آن باید جهت استقرار نگهبان که دید کافی به محیط پیرامون خود داشته باشد باید از سه طرف پنجره داشته باشد و از یک سمت دیگر درب برای تسلط بیشتر و دید بهتر کیوسک نگهبانی با انواع متریال و در ابعاد مختلف در گروه صنعتی میاک تولید می شود بنا به تقاضای خریدار کیوسک نگهبانی و موقعیت قرار گرفتن آن نوع متریال از جنس گالوانیزه ، ساندویچ پانل و سایدینگ با استراکچر پروفیل ۴۰ × ۴۰ و شاسی تیرآهن و ابعاد مشخص با امکانات سیم کشی برق و تلفن و اتاق خواب جهت استراحت سرایدار و با سرویس بهداشتی پیش ساخته و دیگر ملزومات بسته به سفارش مشتریان گرامی ساخته و به فروش می رسد.

کانکس حراست به کانکس هایی گفته می شوند که برای حراست و نکهبانی از جا و مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از مردم با کیوسک نگهبانی و حراست و دیدبانی آشنایی دارند زیرا این کانکس ها در نقاط مختلف شهر دیده می شوند. کانکس های نگهبانی به گونه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند به طور مثال برای اتاق سرایداری، دیدبانی، نگهبانی، ایست بازرسی و… می توان از کانکس های نگهبانی استفاده کرد. از این کانکس ها در مکان هایی همچون سازمان ها،ادارات،بیمارستان ها،پادگان ها،کارخانجات و یا شرکت هایی که نیاز به حفاظت و حراست دارند و به عنوان کیوسک های اطلاع رسانی استفاده می شود. در انواع کانکس نگهبانی نیاز است شخصی که داخل آن مستقر می شود به تمام جهات دید داشته باشد تا بتواند محیط را کنترل کند، به همین دلیل در این کانکس ها در سه ضلع کانکس پنجره تعبیه می شود و گاهی برای برخی از کانکس ها با توجه به کاربری آن ها یک پیشخوان قرار داده می شود که شخص بتواند از آن به عنوان میز استفاده کند. گاهی نیاز است که کانکس های نگهبانی در ارتفاع بالاتری از سطح زمین قرار بگیرند، در این صورت می توان برای این کار یک سکو به ابعاد کانکس مورد نظر یا کمی بزرگتر از آن ساخت و سپس کانکس را روی آن قرار داد.در برخی موارد در این کانکس ها نیاز به نصب پروژکتور می باشد تا محیط اطراف را برای دید نگهبان روشن نماید.در اکثراین کانکس ها بالکن نیز وجود دارد و همچنین بخاطر پنجره های تعبیه شده به هنگام ساخت، دید ۳۶۰ به محیط حاصل می شود.

انواع کانکس نگهبانی از نظر ظاهر و جنس :

کیوسک حراست فایبر سمنت (درایوال) ،اتاقک نگهبانی بتنی،کامپوزیت،کیوسک حراست ورق گالوانیزه و… با انواع رنگ بندی قابل اجرا می باشد.
مشخصات کانکس نگهبانی (کیوسک):
– ورق بدنه از گالوانیزه فُرم دار ۷/۰ رنگ کوره ای. – پوشش داخلی از دیوار پوش P.V.C سفید. – تخته کف ازجنس تخته سه لایی ۱۸ میل. – درب و پنجره U.P.V.C . – کانکسها دارای سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط میباشند. – كيوسك هاي نگهبانی در طرح ها و ابعاد مختلف با قابلیت اسکان ثابت و یا قابل حمل(چرخدار)با رنگ آمیزی طبق درخواست مشتری و هماهنگ با محیط قابل اجرا می باشد.

برای اطلاع از لیست قیمت انواع کانکس با کارشناسان البرز کانتین در تماس باشید.

 • 09125273560
 • 02188079742

سوالات متداول

کانکس نگهبانی از چه موادی ساخته می شود؟

کانکس های نگهبانی معمولاً از ورق های فلزی یا ساندویچ پانل ها ساخته می شوند. ورق های فلزی ارزان تر هستند اما ساندویچ پانل ها عایق بندی بهتری دارند و در برابر آب و هوا بهتر مقاومت می کنند.

کانکس نگهبانی در چه اندازه هایی ساخته می شود؟

کانکس های نگهبانی در اندازه های مختلفی ساخته می شوند. اندازه کانکس با توجه به تعداد نگهبانان و تجهیزاتی که باید در آن قرار گیرند تعیین می شوند اما به طور معمول کانکس های نگهبانی 2*2 رایج تر هستند.

کانکس نگهبانی چند سال عمر می کند؟

عمر کانکس نگهبانی به عوامل مختلفی از جمله مواد مورد استفاده، کیفیت ساخت و شرایط آب و هوایی بستگی دارد. به طور کلی، کانکس های نگهبانی که از مواد با کیفیت ساخته شده اند و به درستی نگهداری می شوند، می توانند تا 20 سال عمر کنند.

5/5 - (21 امتیاز)
قیمت خرید کانکس نگهبانی
تیترهای اصلی:

نظرات

8 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز زمان ساخت کانکس نگهبانی به متریال مورد استفاده، نوع کانکس و متراژ آن بستگی دارد. و از آنجایی که این کانکس ها پیش ساخته و قابل حمل هستند نصب آن زمان بر نخواهد بود.

  1. sسلام دوست عزیز،
   بله برای اطلاع از موجودی ها با ما تماس بگیرید. به طور معمول کوچکترین ابعاد کیوسک حراست 1.5*1.5 می باشد.

  1. سلام جناب طالب زاده
   بله کیوسک های نگهبانی قابل حمل می باشند و می توان آن ها را به صورت کانکس چرخدار تولید نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط