تماس و دریافت مشاوره رایگان

كانكس نگهبانی

کانکس نگهبانی زیبا و در عین حال بادوام

البرز کانتین تجربه ای عالی در ارائه کانکس نگهبانی ، غرفه های پیش ساخته و خانه های نگهبانی قابل حمل (خانه های نگهبانی) برای فرودگاه ها، صنایع خصوصی، تجاری، صنعتی، دولتی داشته است. از آنجایی که ساختمان‌های قابل حمل البرز کانتین برای استفاده فیزیکی و محیطی ساخته شده‌اند، در هنگام انتخاب خانه‌های نگهبانی، پناهگاه‌های، نقاط بازرسی محیطی، اتاق‌های بازرسی و برج‌های تفنگ یا نظارت،یک انتخاب منطقی است. کانکس‌های نگهبانی البرز کانتین با دوام‌ترین،  سازه هایی مانند خانه‌های نگهبانی قابل حمل، کانکس‌های پیش ساخته نگهبانی، برج‌های دیدبانی، غرفه‌های بازرسی مرزی و پست‌های بازرسی کنترل دسترسی امنیتی را ارائه می‌دهند. آن غرفه های نگهبانی قابل حمل همه پیش ساخته هستند. کلبه محافظ پیش ساخته مونتاژ شده در کارخانه به شما این امکان را می دهد که به راحتی آن را با لیفتراک، جرثقیل یا بسیاری از روش های دیگر جابجا کنید. کلبه های نگهبانی البرز کانتین تمام ساختمان های جوشکاری شده با استفاده از مواد بادوام و کم تعمیر و نگهداری هستند که بیشترین طول عمر کلبه نگهبانی را تضمین می کند

کانکس نگهبانی

خرید کانکس نگهبانی – مقرون به صرفه و با تجربه

کانکس نگهبانی البرز کانتین در سبک‌ها و رنگ‌های مختلف موجود است و می‌تواند شامل بسیاری از نمای بیرونی مختلف باشد که با رنگ‌های دو رنگ، روکش‌های آجری، انواع مختلف شیشه و سقف‌های نهایی به دست می‌آیند. از طریق این روش‌ها، کانکس‌های محافظ پیش ساخته البرز کانتین می‌توانند عناصر طراحی هر مکان یا طرح‌های معماری موجود را تکمیل کنند. ما دائماً در تلاش هستیم تا ایده‌های طراحی کانکس‌های محافظ پیش‌ساخته خلاقانه و در عین حال کاربردی و زیبایی‌شناسانه را به طبقه تولید بیاوریم. اگر از نگهبانان انتظار می رود که امکانات شما و دیگران را ایمن نگه دارند، آنها باید ایمن نگه داشته شوند. کانکس های محافظ پیش ساخته البرز کانتین با انواع گزینه های ساختمانی و امنیتی در دسترس هستند تا اطمینان حاصل شود که افراد شما می توانند وظایف خود را در هر شرایطی به درستی انجام دهند.

بهترین کانکس ها برای امنیت کسب و کار

یک تأسیسات خوب تنها زمانی می‌تواند دوام بیاورد که همه کارکنان و تجهیزات بتوانند وظایف خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. فراهم کردن کانکس های محافظ پیش ساخته که به راحتی نصب می شوند، تضمین می کند که کارکنان و تجهیزات ایزوله می توانند وظایف خود را در محیط های امن، راحت و کاربردی انجام دهند. هیچ چیز ناامید کننده تر از کارمندانی نیست که به دلیل شرایط نامناسب کاری کار خود را سست می کنند یا حتی کار را ترک می کنند. برای انطباق با این ساعات طولانی، کلبه های محافظ پیش ساخته خود را می سازیم تا هم کاربردی و هم دلپذیر باشند. علاوه بر این، ایزوله کردن یک کانکس نگهبانی نیاز به طراحی خودپایه دارد. مهندسان ماهر البرز کانتین با تیم شما همکاری خواهند کرد تا ساختار امنیتی ایده آلی را برای تاسیسات شما طراحی کنند.

نصب سریع

علاوه بر این، تمام انواع کانکس پیش ساخته ما آماده استفاده تحویل داده می شود و به شما امکان می دهد طبق برنامه و بودجه قابل پیش بینی خود بمانید. این کانکس‌های نگهبانی نیز می‌توانند به سادگی جابه‌جا شوند.

گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در مجموعه خود در نظر گرفته است در امر ساخت کانکس های نگهبانی طرحی انجام گرفته شده که بتواند در مجموعه های صنعتی ،کشاورزی ،بیمارستان ها ،پادگان ها ،وارگان های دولتی از طرح ساخت کانکس های نگهبانی خود  بهترین کیفیت و تنوع را ارائه دهد کانکس ها نگهبانی این مجموعه در ابعاد های مختلف و طرح های متنوع ساخته می شود کاربری محصولات کانکس های نگهبانی از قبیل کانکس نگهبانی جهت پارک ها و فضای سبز کانکس نگهبانی جهت پروژه های ساختمانی با کمترین زمان انجام کی گیرد کانکس های نگهبانی د رمحله ها مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت کانکس نگهبانی پس از خرید و استفاده قابل باز گشت به مجموعه البرز کانتین و خریداری می گردد و کانکس نگهبانی جهت استفاده درفضای سبز پارک ها ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در پروژه های ساختمانی ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در راه سازی ،کانکس نگهبانی در مجموعه های تجاری ،کانکس نگهبانی در بیمارستان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیوسک های حراستی و کاربرد کانکس نگهبانی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت ها ، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می شود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد.البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند اما پر کاربرد ترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است. در برخی موارد به علت زیاد بودن پرسنل نگهبان ممکن است این سازه در ابعاد بزرگتر تولید گردد.

مشخصات کانکس های نگهبانی

گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.
اسکان سپهر با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام میدارد.
در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.
کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار میگیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی میکنند که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.
کانکس های نگهبانی کاربردهای متفاوتی دارند که در ذیل به توضیح برخی از آنها می پردازیم:
گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.
گاهی نیز همین کانکس نگهبانی در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و میتواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد میتواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.
کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.

1- اسکلت از قوطی فلزی

2- شاسی از تیر اهن وقوطی های مرغوب ناودانی

3- نمای خارجی از ورق گالوانیزه رنگی

4- نمای داخلی از ام دی لف وپی وی سی

5- سیم کشی به صورت رو کار با روشنای کامل

 

ویژگی ها و مشخصات کانکس

یکی از ویژگی و مشخصات کانکس نگهبانی این است که در بسیاری از شرایط، تنها موادی هستند که قادر به مدیریت یک محیط خدمات خاص می باشند.  مقاومت در برابر خوردگی آنها با مقرون به صرفه بودن آنها از ویژگی هایی است که انتخاب این محصول جزو گزینه اول شما باشد مقاومت خوردگی پلیمرهای تقویت شده با فایبرگلاس شاید قانع کننده ترین توجیه برای استفاده بیشتر از آنها باشد.

جهت حفظ و حراست از پروژه های ساختمانی، اداری و تجاری، مسکونی، مجتمع ها، محل های نظامی و نیروگاهی نیاز به جایگاه ویژه ای بنام کیوسک و کانکس نگهبانی می باشد که با توجه به جایگاه و نوع سفارش از متریال های مختلف در اشکال متنوع متناسب با موقعیت قرار گرفتن آن ساخته می شود.

اینگونه کانکس ها معمولا در پروژه های عمرانی – مجتمع های مسکونی ، تجاری و محیط های استراتژی نظامی و انتظامی مورد بهره برداری قرار می گیرد ، کانکس های نگهبانی با توجه به کاربرد آن باید جهت استقرار نگهبان که دید کافی به محیط پیرامون خود داشته باشد باید از سه طرف پنجره داشته باشد و از یک سمت دیگر درب برای تسلط بیشتر و دید بهتر کانکس و کیوسک نگهبانی با انواع متریال و در ابعاد مختلف در گروه صنعتی میاک تولید می شود بنا به تقاضای خریدار کیوسک نگهبانی و موقعیت قرار گرفتن آن نوع متریال از جنس گالوانیزه ، ساندویچ پانل و سایدینگ با استراکچر پروفیل ۴۰ × ۴۰ و شاسی تیرآهن و ابعاد مشخص با امکانات سیم کشی برق و تلفن و اتاق خواب جهت استراحت سرایدار و با سرویس بهداشتی پیش ساخته و دیگر ملزومات بسته به سفارش مشتریان گرامی ساخته و به فروش می رسد.

کانکس نگهبانی به کانکس هایی گفته می شوند که برای حراست و نکهبانی از جا و مکان خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از مردم با کیوسک نگهبانی و حراست و دیدبانی آشنایی دارند زیرا این کانکس ها در نقاط مختلف شهر دیده می شوند. کانکس های نگهبانی به گونه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند به طور مثال برای اتاق سرایداری، دیدبانی، نگهبانی، ایست بازرسی و… می توان از کانکس های نگهبانی استفاده کرد. از کانکس های نگهبانی در مکان هایی همچون سازمان ها،ادارات،بیمارستان ها،پادگان ها،کارخانجات و یا شرکت هایی که نیاز به حفاظت و حراست دارند و به عنوان کیوسک های اطلاع رسانی استفاده می شود. در انواع کانکس نگهبانی نیاز است شخصی که داخل آن مستقر می شود به تمام جهات دید داشته باشد تا بتواند محیط را کنترل کند، به همین دلیل در این کانکس ها در سه ضلع کانکس پنجره تعبیه می شود و گاهی برای برخی از کانکس ها با توجه به کاربری آن ها یک پیشخوان قرار داده می شود که شخص بتواند از آن به عنوان میز استفاده کند. گاهی نیاز است که کانکس های نگهبانی در ارتفاع بالاتری از سطح زمین قرار بگیرند، در این صورت می توان برای این کار یک سکو به ابعاد کانکس مورد نظر یا کمی بزرگتر از آن ساخت و سپس کانکس را روی آن قرار داد.در برخی موارد در این کانکس ها نیاز به نصب پروژکتور می باشد تا محیط اطراف را برای دید نگهبان روشن نماید.در اکثر کانکس های نگهبانی بالکن نیز وجود دارد و همچنین بخاطر پنجره های تعبیه شده به هنگام ساخت، دید ۳۶۰ به محیط حاصل می شود.

انواع کانکس نگهبانی از نظر ظاهر و جنس :

کانکس نگهبانی فایبر سمنت (درایوال) ،کانکس نگهبانی بتنی،کامپوزیت،کانکس نگهبانی ورق گالوانیزه و… با انواع رنگ بندی قابل اجرا می باشد.
مشخصات کانکس نگهبانی (کیوسک):
– ورق بدنه از گالوانیزه فُرم دار ۷/۰ رنگ کوره ای. – پوشش داخلی از دیوار پوش P.V.C سفید. – تخته کف ازجنس تخته سه لایی ۱۸ میل. – درب و پنجره U.P.V.C . – کانکسها دارای سه ضلع پنجره خور ویک ضلع درب ورودی جهت اشراف کامل به محیط میباشند. – كيوسك هاي نگهبانی در طرح ها و ابعاد مختلف با قابلیت اسکان ثابت و یا قابل حمل(چرخدار)با رنگ آمیزی طبق درخواست مشتری و هماهنگ با محیط قابل اجرا می باشد.

برای اطلاع از قیمت کانکس با کارشناسان البرز کانتین در تماس باشید .

  • 09125273560
  • 02188079742
به این مطلب امتیاز دهید
قیمت خرید کانکس نگهبانی
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط