تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس فروشگاهی

 

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یک راه حل موقت برای یک مشکل دائمی است: (فضا)  سریعتر از آنچه که راه اندازی کسب وکار فعلی شما اجازه می دهد چه در حال بازسازی یا گسترش باشید، کانکس فروشگاهی راه حلی فوری و مقرون به صرفه برای نیازهای مرتبط با فضای شما ارائه می دهند.

بیایید با اصول اولیه شروع کنیم. غرفه فروشگاهی که به عنوان کانکس فروشگاهی نیز شناخته می شوند، همان چیزی هستند که به نظر می رسند. این فضاهای کاری موقت و قابل حمل را می توان به راحتی جابجا کرد و برای مکان های کاری در فضای باز، جابجایی های اداری یا بازسازی و بسیاری موارد دیگر پیکربندی کرد. به طور خلاصه، فضاهایی که کانکس فروشگاهی می توانند در آنها کار کنند بی پایان هستند.

آنها بسیار همه کاره هستند و می توانند به هر چیزی که نیاز دارید تبدیل شوند. کانکس مدیریتی این کانکس اجاره اغلب محلی برای رسیدگی به وظایف اداری هستند. در همین حال، صاحبان رستوران‌های ما کانکس فروشگاهی را به ایستگاه‌های غذاخوری قابل حمل، پنجره‌های ورود و حتی مناطق انتظار تبدیل کرده‌اند. ما دفاتر اجاره ای همه کاره ارائه می دهیم که نیازهای مشتریان ما را برآورده می کند، حتی با تغییر، رشد و تکامل آن نیازها.

زیبایی یک کانکس فروشگاهی در این است که خود را به سفارشی سازی می رساند و فضای کاری امن و راحت را برای هر صنعت و هر کسی فراهم می کند. با وجود تهویه مطبوع، حداکثر راحتی را در تمام طول سال خواهید داشت.

چه صنایعی از  کانکس فروشگاهی استفاده می کنند

زیبایی کانکس فروشگاهی این است که برای طیف وسیعی از صنایع کار می کنند. جابجایی و پیکربندی مجدد آنها آسان است و به بسیاری از بخش ها این امکان را می دهد که واحد خود را برای برآورده کردن دقیق نیازهایشان سفارشی کنند و از یک واحد برای برآورده کردن نیازها و تقاضاهای در حال تغییر استفاده کنند.

می توان در این بخش ها از کانکس فروشگاهی استفاده کرد از جمله:

 • کشاورزی
 • خودرو
 • ساخت و ساز
 • تحصیلات
 • دولت
 • مراقبت های بهداشتی
 • مهمان نوازی
 • رویدادها و جشنواره های فضای باز
 • خرده فروشی

کانکس فروشگاهی در طیف وسیعی از صنایع کار می کنند، اما چگونه مشاغل مختلف از کانکس فروشگاهی برای بهینه سازی محل کار و عملیات خود استفاده می کنند؟ برخی از کاربردهای رایج این واحدها عبارتند از:

 • ساخت و ساز:  مشتریان ساخت و ساز از کانکس فروشگاهی برای ایجاد فضاهای کاری ایمن و ایمن درست در محل کار خود استفاده می کنند. این فضاها برای انجام وظایف اداری، جلسات فروشنده، در واقع هر چیزی که نیاز به یک در و چهار دیوار دارد، عالی هستند.
 • مدارس:  کانکس فروشگاهی فضای موقتی را برای کلاس های کامپیوتر، کلاس‌های درس، و اتاق‌های دانشکده فراهم می‌کنند و به مدارس فرصتی را برای پذیرش جمعیت رو به رشد ارائه می‌دهند.
 • بیمارستان‌ ها در بیمارستان‌ها و محیط‌های پزشکی، دفاتر کانتینر فضایی را برای رسیدگی به پذیرش بیمار یا ارائه خدمات سرپایی به بیماران در محیطی ارائه می‌دهند که فضاهای بزرگ‌تری برای نیازهای حیاتی‌تر باقی می‌ماند.
 • سازمان‌های دولتی:  سازمان‌های دولتی از کانکس فروشگاهی برای راه‌اندازی مراکز فرماندهی سیار (افسران پلیس و ایمنی عمومی) و دفاتر موقت در محل در مواقع اضطراری یا رویدادهای عمومی استفاده می‌کنند. آنها همچنین از آنها برای ایجاد دفاتر صحرایی قبل از ساخت یا به دست آوردن سازه های دائمی استفاده می کنند.
 • رستوران‌ها و هتل‌ها:  وقتی رستوران یا هتلی را مدیریت می‌کنید، هر متر از فضای شما ارزشمند است. با در نظر گرفتن این موضوع، سایت‌های مهمان‌نوازی از کانکس فروشگاهی برای ارائه مکان‌های انتظار برای مشتریان استفاده می‌کنند – رزرو فضای داخلی برای غذاخوری. این دفاتر همچنین به‌عنوان مکان‌هایی برای ورود به محل کار قرار می‌گیرند که لابی را از تنگناهای مهمان در امان نگه می‌دارند، و عملیات اداری را در خود جای می‌دهند که فضای بیشتری را برای اتاق‌های جلسه، میزهای غذاخوری اضافی و غیره باقی می‌گذارد.
 • کسب و کارهای خرده فروشی:  در خرده فروشی، هر متر از فضای نمایشگاه مهم است. مشتریان خرده‌فروشی ما از کانکس فروشگاهی برای اسکان کارکنان اداری و حسابداری و کارکردهای انبار و مرتب‌سازی استفاده می‌کنند و فضای داخلی را برای مشتریان و موجودی فعلی باقی می‌گذارند. برخی از مشتریان حتی دفتر کانتینر خود را به یک فضای ذخیره سازی/کار دوگانه تبدیل می کنند تا به طور ایمن موجودی استفاده نشده یا اضافی را ذخیره کنند.

چه زمانی  کانکس فروشگاهی معنا پیدا می کنند؟

کانکس فروشگاهی منبع بسیار خوبی برای مشاغلی هستند که به دنبال فضای باز برای پل زدن موقعیت های موقتی هستند، مانند کمبود فضا در یک ساختمان از قبل موجود. آنها همچنین برای مواقعی که فضای اداری دائمی لازم نیست ایده آل هستند. به طور خاص، این واحدها برای کسانی که به دنبال موارد زیر هستند به خوبی کار می کنند:

 • فضای اداری موقت در حین جابجایی یا بازسازی
 • فضایی امن و آرام برای کار در محل کار ساختمانی یا شهرداری فعال
 • مکانی برای یک کسب و کار کوچکتر که قبل از یافتن یک مکان دائمی تر، خود را تثبیت کند.
 • یک مکان اضافی در محل برای نگهداری حسابداری و خدمات مالی برای مکان های خرده فروشی و سایر مراکز تجاری.

مزایای فضاهای سیار

 • همه کاره یکی از چیزهای عالی در مورد دفاتر سیار این است که آنها خود را به پیکربندی مجدد آسان و کم هزینه می دهند. به عنوان مثال، برخی از مشتریان خرده‌فروشی ما از دفاتر سیار خود به عنوان فضای رستورانی استاندارد در فصول استفاده می‌کنند. این دفاتر حتی می توانند با قفسه بندی، مبلمان و لوازم خانگی تجهیز شوند تا فضای کار شما کامل شود.
 • قابل حمل دفاتر سیار به راحتی از سایتی به سایت دیگر منتقل می شوند، که آنها را برای افرادی که چندین سایت شغلی را مدیریت می کنند یا شرکت هایی که مکان هایشان را مرتباً تغییر می دهند ایده آل می کند.
 • مقرون به صرفه بازسازی و بازسازی یک فضای کاری گران است  کانکس فروشگاهی جایگزین بسیار ارزان تری برای بازسازی های پرهزینه هستند. آنها همچنین به شما این امکان را می دهند که نیازهای در حال تغییر یا رشد را با کسری از هزینه گزینه های دیگر برآورده کنید.

کانکس فروشگاهی چه ارزشی به کسب و کارها می دهند؟

یکی از بزرگ‌ترین ارزش‌هایی که کانکس فروشگاهی برای یک کسب‌وکار ارائه می‌کنند این است که راهی ایمن، مطمئن و مقرون‌به‌صرفه برای افزایش عملیات و بهره‌وری ارائه می‌دهند. آیا تا به حال سعی کرده اید فروشندگان را در یک ساخت و ساز فعال با ماشین آلات و موادی که در همه جا در پس زمینه پرواز می کنند هماهنگ کنید؟

اگر پاسخ شما مثبت است، پس نیازی نیست که ارزش یک فضای کاری قابل حمل را به شما بگوییم که در آن بتوانید بی سر و صدا به جنبه های اداری کار بپردازید.

کانکس فروشگاهی به شما یک منطقه امن برای ایجاد یک محیط کاری کاربردی در هر مکانی می دهد، که فضایی را برای توسعه، برنامه ریزی و اجرای چارچوب های اداری ایجاد می کند که به کسب و کارها کمک می کند سودآور و مولد بمانند.

چگونه می توانم کانکس قابل حمل با اندازه مناسب برای خود و کسب و کارم پیدا کنم؟:

اندازه  کانکس قابل حمل  شما بستگی به این دارد که برای چه کاری از آن استفاده می کنید. به دنبال فضای برای رستوران سیار هستید یا کلاس درس موقت؟ تمام فضای فروشگاهی ما قابل حمل دارای سقف ها و دیوارهای دیواری بافت دار و کفپوش کاشی است که به شما احساس دائمی در یک فضای موقت می دهد.

توصیه ما این است که واحدی کمی بزرگتر از آن چیزی است که فکر می کنید نیاز دارید بگیرید ما این را به این دلیل می گوییم که وقتی تیم و سایر تجهیزات خود را در فضای خود دارید، می خواهید این امکان را دهد که هنوز فضایی برای قدم زدن، همکاری و حرکت راحت وجود دارد حتی می توانید برخی از لباس‌ها حتی از فضای اضافی خود برای قرار دادن تجهیزات ظریف‌تر یا حساس‌تر استفاده می‌کنند که ممکن است در فضای باز آسیب ببینند.

 • آیا کانکس فروشگاهی ایمن است؟ کاملا.  100٪ فولادی، ضد آب و هوا، و با سیستم قفل ارائه می شود.

کانکس فروشگاهی ،کانکس مطبوعاتی ،کانکس فست فود ،کانکس رستوران

گروه صنعتی البرز کانتین با دانش فنی و برخورداری از سالها تجربه به همران کادر فنی و مهندسین طراح سازه  های فروشگاهی و کانکس های رستورانی و کانکس های مطبوعاتی و کانکس فست فود آمادگی و رقابت شما در باب هر آنچه که یک کانکس فروشگاهی ،رستوران فست فود انتظار دارید را برآورده نماید .در گروه صنعتی البرز کانتین با مهندسین وکادر مجرب در خصوص پلان کانکس فروشگاهی و کانکس مطبوعاتی و کانکس فست فود مورد درخواست تمام مشتریان را تولید نماید.کانکس فروشگاهی قابلیت ساخت به صورت پیش ساخته با متریال عالی ودر اسرع وقت تحویل مشتریان می گردد کانکس های فروشگاهی البرز کانتین دارای ضمانت و کیفیت بالا تضمین شده تعریف گردید که مقاومت در برابر پوسیدگی و عایق سزما و گرما و مقاومت در برابر زلزله می باشد

و با طرح هایی که در کانکس های فروشگاهی در نظر گرفته شده است قابلیت ساخت در محل را برخوردار می باشد

این نوع کانکس قابلیت آن را داشته که مانند یک فروشگاه تجاری مورد استفاده قرار گیرد .

کانکس فروشگاهی معمولاً به گونه ای طراحی می شود که تمام نیازهای یک فروشگاه سیار را تامین کند, فروشگاه های سیار قابلیت این را داشته به صورت موقت در مکانی مستقر شده و در صورتی که بازدهی فروش پایین بود، طبقه هماهنگی به مکانی دیگر منتقل شده و مغازه یا فروشگاه جدیدی تاسیس شود.
از کاربری های کانکس فروشگاهی میتوان کانکس میوه و تره بار, کانکس های بازار موقت, کانکس های تجاری و نمایشگاه را نام برد که میتوانند در شهرکهای تازه تاسیس، شهرک های صنتی و دانشگاه ه و ادارات دولتی و بزرگ, کنارپارکها و فضای سبز, در معابر پیاده, و تمام مکانهایی که امکان دسترسی به مغازه وجود ندارد، مستقر شوند و بازار کار خوب و نوینی را خواهند داشت.

كانكس فروشگاهی

فروش كانكس فروشگاهی

انواع كانكس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی: بیشتر جهت فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شود. به خاطر بار بردن کانکس و جابه جایی به عنوان کانکس فروشگاهی و کانکس کیوسک مطبوعات و کانکس باجه بلیط قابل استفاده می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و راهنمایی با کارشناسان البرز کانتین تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط