تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانتینرهای انباری

 

کانتینر های انباری

کانتینرهای انباری قابل حمل یک کانتینر مستقل است که در صورت نیاز به راحتی می توان آن را به مکان های مختلف منتقل کرد.

در گذشته، این فلز فولادی راه راه، محموله های گرانبها را از میان برخی از سخت ترین زمین ها و آبراه های جهان حمل می کردند. امروزه، فضای انبار قابل حمل ، استحکام، دوام و قابلیت اطمینان حمل و نقل مطمئن را به لوازم و تجهیزات شما می‌آورند و راهی مناسب برای رفع نیازهای انبار تجاری شما ارائه می‌دهند.

کاربرد کانکس های انباری

کانکس انباری می توانند کمک بزرگی برای کسب و کار شما ایجاد کنند.  از رایج ترین کاربردهای آنها عبارتند از:

 • پروژه های ساخت و ساز :پروژه های ساختمانی و کارگاه های شهری می توانند برای نگهداری تجهیزات خود ،سایر لوازم که در معرض خطر باشند از آن استفاده کنند.کانکس انباری قابل حمل مکانی امن برای نگهداری این مواد در اختیار شما قرار می دهند و آنها را از آب و هوا، سرقت و آسیب های تصادفی در امان نگه می دارند.
 • فضاهای خرده فروشی و سایت های مهمان نوازی:  رستوران ها، بارها، هتل ها و فروشگاه های خرده فروشی همیشه به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در فضا هستند و به مشتریان خود مساحت بیشتری برای خرید، غذا خوردن و استراحت می دهند. کانکس انباری قابل حمل فضایی را برای نگهداری موجودی و تجهیزات فصلی، موجودی و لوازم مازاد و هر گونه مواد دیگری که املاک و مستغلات ارزشمند را اشغال می کند، فراهم می کند. کانکس انباری قابل حمل همچنین به شما این امکان را می دهد که این لوازم را در حین انباری سازماندهی و ردیابی کنید و کارایی بیشتر و استرس کمتری را در طول سال ایجاد کنید.
 • گسترش کسب و کار:  برای شروع یک کسب و کار، فضای اداری گاهی اوقات می تواند لوکس به نظر برسد. کانکس انباری به کسب و کارها فضایی برای نگهداری تجهیزات، لوازم می دهد و فضاهای داخلی را بدون جابجایی، نوسازی یا بازسازی پرهزینه جایگزین می کند.

مزایای  کانکس انباری قابل حمل تجاری

 • استقلال و کنترل:  کانکس انباری قابل حمل به شما امکان می دهند طبق شرایط خود از ملزومات خود نگهداری کنید و همچنین می توانید تصمیم بگیرید که کانکستان در کجا قرار گیرد و حمل و نقل وسایل را آسان‌تر کند. اکثر مشتریان ترجیح می دهند کانکس خود را در فضای مد نظر خود نگه دارند تا به اقلام خود  دسترسی داشته باشند.
 • قابلیت حمل:  کانکس انباری ما قابل حمل هستند و انتقال آنها را از مکانی به مکان دیگر آسان می کند. این قابلیت حمل برای مشتریانی که از واحد خود در حین جابجایی یا نوسازی استفاده می کنند یا برای مشتریان تجاری که نیاز دارند کانکس خود را از پروژه ای به پروژه دیگر منتقل کنند، جذابیت بزرگی دارد. توجه داشته باشید که آنها را فقط در صورت خالی حمل و جابجا کنید.
 • مقرون به صرفه بودن بازسازی هزینه بر است. اکثر مدل های واحد انباری قابل حمل اینگونه نیستند. آنها همچنین فضا را آزاد می کنند و به بسیاری از مشاغل اجازه می دهند از خرید یا اجاره فضای بیشتر برای قرار دادن تجهیزات و لوازم اضافی یا استفاده نشده خودداری کنند.
 • امنیت:  کانکس انباری قابل حمل امنیت را از خطرات محل کار، آب و هوا، سرقت، آسیب و هر چیز دیگری که می تواند تجهیزات گران قیمت و ارزشمند شما را به خطر بیندازد، فراهم می کند. همه کانکس انباری کاملاً ضد آب هستند، ازفولاد موجدار ساخته شده اند و با سیستم قفل می شوند که محافظت در برابر سرقت جلوگیری کند.

کانتینر انباری قابل حمل با اندازه مناسب برای شما و کسب و کارتان 

توصیه می کنیم به فضاهایی که کانکس انباری اجاره می دهند برویدو مشاهده کنید که کدام کانکس برای تجهیزات شما مناسب باشد (اگر در مورد تجهیزات ساختمانی صحبت می کنیم از عرض بسیار زیاد استفاده کنید) و فضایی برای مانور در داخل کانتینر به شما می دهد.

شما می خواهید بتوانید به وضوح بتوانید بدون خالی کردن اجناس یا جابجایی اشیاء داخل ظرف انباری خود، ببینید. شما همچنین می خواهید بتوانید به راحتی در داخل واحد انباری حرکت کنید تا بتوانید با خیال راحت اجناس را در صورت نیاز خارج کرده و دوباره نگهداری کنید.

با بیش از 90 پیکربندی موجود و اندازه های مختلف از استاندارد تا عریض و فوق عریض، ما با نیازهای شما محصول داریم.

از کانکس انباری قابل حمل  برای چه صنایعی استفاده می شود ؟

وقتی صحبت از صنایع و بخش‌ها می‌شود، کانتینر انباری به بیش از 20 صنعت و بخش خدمات ارائه می دهد و راه حل های انباری راحت و مقرون به صرفه ای را ارائه می دهد که حتی سخت ترین نیازهای انباری را برآورده می کند. برخی از صنایعی که ما در آنها کار می کنیم عبارتند از:

 • کشاورزی
 • خودرو
 • ساخت و ساز
 • تحصیلات
 • دولت
 • مهمان نوازی
 • پزشکی
 • خرده فروشی

آیا کانتینر انباری قابل  حمل هستند؟

خیلی همانطور که گفتیم، تمام کانکس انباری قابل حمل و نقل تعبیه شده اند. کانکس ما برای جابجایی طراحی شده‌اند و می‌توانند در شهرها، شهرک‌ها و مناطق مختلف بدون آسیب‌های ساختاری حمل شوند.

در حالی که این واحدها قابل حمل هستند، می‌خواهیم اشاره کنیم که وزن هر کانتینر بیش از یک تن است، بنابراین یک کامیون و تجهیزات برای رساندن این واحدها از نقطه A به نقطه B مورد نیاز است.

آیا لوازم و تجهیزات من در تمام مدت نگهداری در این واحدها ایمن خواهند بود؟

بله! داشتن سیستم قفل و نصب دوربین ، سارق را از کانتینرهای نگهداری شما دور نگه می‌دارد و تضمین می‌کند که هر چیزی که در کانکس خود بسته‌بندی می‌کنید دقیقاً همان جایی که قرار است باقی بماند. شکستن یا خرابی با کانکس ما غیرممکن است و به شما آرامشی می دهد که باید با اطمینان نگهداری کنید.

در مورد آب و هوای بد و بلایای طبیعی چطور؟

کانکس ما فقط ضد سرقت نیستند. آنها همچنین ضد آب هستند. ساخته شده از فولاد راه راه – یکی از قوی ترین مواد روی زمین – ظروف انباری قابل حمل ما می توانند در برابر باران و باد شدید، برف، یخ، گرمای شدید و بلایای طبیعی مقاومت کنند… کانکس ما می توانند آن را تحمل کنند.

کانتینرهای انباری  یکی از ایمن ترین، ساده ترین، ارزان ترین راه ها برای نگهداری لوازم منزل است.

هدف از ساخت این جعبه های بزرگ فولادی استفاده در صنعت حمل و نقل کالا می باشد. در بسیار از مواقع وارد کننده تعداد بسیار زیادی از کالایی را وارد می کند که تمام آنها در مغازه یا فروشگاه خود جای نمی شود و می بایست محلی را را برای انبار کردن کالای خود داشته باشد و چه انباری بهتر از این جعبه های فولادی که مانند گاوصندوقی نفوظ ناپذیر می باشند. از دیگر موارد کاربرد آن می توان به انبار کردن محصولات کشاورزی در نوع یخچالی ، انبار کرد لوازم صنعتی و مشین آلات و حتی خودرو های سواری خارجی اشاره کرد.یک کاربرد دیگر آن نیز برای اثباب و اثاثیه منزل میباشد.

عمدتا در کانتینرهای ۱۰فوت (انبار ۷.۵متری) ، ۲۰فوت (انبار ۱۵متری) یا ۴۰فوت (انبار ۳۰متری) شکل میگیرند، که می توانند به صورت تک جداره یا چند جداره نیز ساخته شوند.

کانتینرهای انباری  از لحاظ شکل ظاهری با کانکس ها متفاوت می باشند و اکثرا کانتینر ها بصورت تک جداره و بدون هرگونه عایق بندی تولید گردیده و بیشتر برای حمل کالا به عنوان کانتینر دریایی و یا نگهداری اجناس با ظرفیت های مختلف به عنوان کانتینر انباری مورد استفاده قرار می گیرند.

چنانچه بخواهیم در مورد نحوه تولید یک کانتینر توضیحاتی ارائه نماییم بهتر است بگوییم یک کانتینر برخلاف یک کانکس از ۹۰% فولاد بهم جوشکاری شده تشکیل شده است و در آن معمولا به غیر از نمای داخل کف چیزی غیر از فولاد کار نشده است.

کانتینر را میتوان به وسیله کشتی ، قطار ، هواپیما و یا کامیون و تریلر حمل و جابجا نموده و کانتینر ها به دو صورت استاندارد دریایی و استاندارد انباری می باشند، کانتینر های دریایی جهت حمل بار دریایی توسط کشتی های کانتینر بر و کانتنیر های انباری برای انبارها ، کارگاه های ساختمانی ، نصب دستگاه و … مورد استفاده قرار می گیرند.

کانتینر های انباری شرکت البرز کاروان سازان

1- تولید و ساخت کانتینر های این گروه با مشخصات فنی که شامل اسکلت از نوع ناودانی به صورت کلاف و با جوشکاری 2 درجه سانتیگراد می باشد

2- ورق های کانتینر ها از ورق های فولاد مبارکه با ضخامت 2و3 با جوشکاری و آببندی کامل

3- کف کانتینر ها از تخته های روسی و تحته های مالزی استفاده میگردد که برای سهولت حمل بار مقاوت کامل را برخورد دار میباشد

4- نوع دیگر کانتینر های این گروه از کانتینر های استوک خارجی می باشد که از هیچگونه ضمانتی برخورد دار نمی باشد

کلام اخر

شرکت البرز کانتین می داند که انباری یک سرویس ضروری است. امروز، تعهد ما به ارائه کانکس انباری با کیفیت بیشتر از قبل است.  – اکثر کانکس انباری در مدت کوتاهی پس از سفارش تحویل داده می‌شوند – همراه با سابقه تحویل ایمن و بدون دردسر، ما را به عنوان یک ارائه‌دهنده کانکس ذخیره‌سازی قابل اعتماد و ارزشمند حتی در شدیدترین محیط‌ها هستیم.

برای راهنمایی و اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز دهید
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط