تماس و دریافت مشاوره رایگان

ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف

خانه های پیش ساخته در نواع متنوعی تولید می شوند. این خانه ها در ابعاد مختلف مانند خانه پیش ساخته 80 متری یا خانه پیش ساخته 50 متری ساخته می شوند. قیمت خانه پیش ساخته نیز بر اساس همین متراژ ها تعیین می شود. صد البته متریال به کار رفته در ساخت سازه نیز بسیار موثر در قیمت است. به عنوان مثال قیمت یک خانه پیش ساخته 100 متری چوبی با یک کانکس 100 متری تفاوت میکند. ویلای پیش ساخته در ابعاد مختلف اغلب از نظر طراحی مدرن، پایدارتر از ساختمان‌های سنتی، مناسب‌تر برای مکان‌های خوش اب و هوا، و به طور کلی فقط با رویکردی طراحی شده‌اند که بسیار کارامد است، خانه‌های پیش ساخته و کانکس ها به طور فزاینده‌ای در میان کسانی که علاقه‌مند به خانه‌های جایگزین هستند، محبوبیت دارد.

اگر شما قصد خرید یک ویلای پیش ساخته دارید و یا می خواهید اطلاعاتی درباره قیمت خانه پیش ساخته 50 متری با متریال عالی کسب کنید، با البرز کانتین تماس بگیرید. 02156586045 ما با سال ها تجربه موفق در زمینه ی سازه های پیش ساخته می توانیم در انتخاب و خرید درست یک ویلا پیش ساخته شما را یاری کنیم.

ویلا پیش ساخته چیست؟

ساختمان پیش ساخته یک سازه کامل یا بخشی از یک سازه است که در یک کارخانه طراحی و ساخته شده و سپس به محل ساختمان تحویل داده شده است. اصطلاح “پیش ساخته” را می توان به طور گسترده برای توصیف یک روش ساخت و طراحی استفاده کرد که انواع مشابهی از پیش ساخته ها را نیز در بر می گیرد، مانند کانکس های کوچک پانل دار و کانکس های کوچک، کلبه های چوبی ، یا خانه های دیگر. یک سازه پیش ساخته همه کاره و اغلب مقرون به صرفه است که می تواند در اشکال، اندازه ها و سبک های مختلف باشد.

برای چه کاری می توان از ویلا پیش ساخته استفاده کرد؟

دلایل مختلفی برای فکر کردن به خرید ویلای پیش ساخته وجود دارد. آنها به راحتی قابل حمل و جذاب هستند، و صادقانه بگوییم، این ویلاها تعطیلات عالی می سازند. کانکس های چوبی پیش ساخته نیز برای کسانی که خواهان خانه ای الهام گرفته از طبیعت هستند به خوبی کار می کنند. کانکس های پیش ساخته کوچک را می توان به عنوان دفتر حیاط خلوت یا استودیو بیرونی استفاده کرد. آنها دنج و جذاب هستند و اگر درست طراحی شوند، طبیعت را به داخل خانه می آورند.

کانکس های پیش ساخته مدرن، آسایش زندگی لوکس را به مکانی دلخواه شما می آورند، با تمام امکانات یک ویلای استاندارد. و اگر مکانی قرار گیرد که با جذابیت روستایی منحصربه‌فردی که به راحتی در جاهای دیگر یافت نمی‌شود ترکیب می‌شود.

تفاوت بین خانه مدولار و پیش ساخته چیست؟

 • خانه مدولار – یک ساختمان تکمیل شده دیگر نیز می تواند به آن اضافه شود و با تمام تزئینات بیرونی و داخلی به محل ساخت برسد. شما می توانید انتظار داشته باشید که یک خانه مدولار دارای سقف، در، پنجره، لوله کشی، برق و غیره باشد که در سبک ها و زیبایی های مختلف موجود است.
 • خانه پانل شده – یک خانه پانل شده به عنوان پانل های مجزا (مانند دیوارها) به محل ساخت می رسد و توسط شرکت مونتاژ می شود، بنابراین نیازی به استخدام پیمانکاران ندارید، که برای افراد علاقه مند به خانه های کوچک عالی است. این به طور کامل تمام نشده است و بنابراین، می توان آن را سفارشی کرد و اضافه کرد.
 • خانه کانتینری حمل و نقل – خانه های کانتینری حمل و نقل که به دلیل ظاهر صنعتی براق خود با پوشش آلومینیومی محبوب هستند، بسیار شبیه به یک خانه مدولار عمل می کنند، اما برای محل سکونت دشوارتر است. آنها می توانند گزینه ای عالی برای افرادی باشند که مکانی منحصر به فرد می خواهد و مایل به استخدام پیمانکاران، معماران و سایر متخصصان با تجربه مناسب است.
 • خانه پیش ساخته – یک خانه پیش ساخته در یک کارخانه تولید می شود و به عنوان کیت کانکس پیش ساخته به محل ساخت ارسال می شود ( تفاوت اصلی این است که فرد مسئول مونتاژ کیت کانکس پیش ساخته خود باشد یافردی متخصص اینکار را انجام دهد. بسته به نوع کیت کانکس پیش ساخته ای که خریداری می کنید، ممکن است با تمام تزئینات مانند پنجره ها، سقف و درها همراه نباشد.

البته کانکس عالی باید متناسب با بودجه شما باشد. اما مراقب کانکس های پیش ساخته ارزان قیمت باشید. هنگامی که به دنبال کانکس های چوبی پیش ساخته برای فروش هستید، مطمئن شوید که آنها از مواد با کیفیت ساخته شده اند و به راحتی قابل حمل هستند و هر آنچه را که می خواهید و برای ساخت درست نیاز دارید ارائه می دهند.

قبل از خرید ویلا پیش ساخته چه نکاتی را باید در نظر بگیرید

کجا آن را قرار می دهید؟
قبل از خرید و ساخت کانکس چوبی پیش ساخته، باید فضایی برای قرار دادن آن داشته باشید. اگر قصد دارید کلبه یا خانه چوبی کوچک خود را در آن بسازید، باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا ساختار را به همراه هر فضای زندگی بیرونی در خود جای دهد.

برای داشتن ویلای شخصی خود لزوماً به فضای زیادی نیاز ندارید. ویلای پیش ساخته کوچک برای کسانی که می خواهند از طبیعت با فضای کمتری لذت ببرند یا یک فضا را به ملک موجود خود اضافه کنند ایده آل هستند. این کانکس های کوچک پیش ساخته فقط می توانند یک اتاق ساده یا چند کانکس کوچک باشد.

سبک و طراحی
کلبه چوبی پیش ساخته به شکلی از چوب ساخته شده اند، خواه چوب های کامل، الوارهای چند لایه با این حال، عناصر و ویژگی های طراحی زیادی وجود دارد که می توانید برای منحصر به فرد کردن ویلای خود اضافه کنید. پلان های مختلف طبقه برای انتخاب وجود دارد. شما می توانید ویژگی هایی را اضافه کنید تا زیبایی شناسی کانکس چوبی خود را افزایش دهید یا آن را ساده و کاربردی نگه دارید. ویلای چوبی با ظاهر روستایی‌تر می‌توانند حال و هوای کلبه کلاسیک را ایجاد کنند، در حالی که ویلا های پیش ساخته مدرن‌تر بهتر می‌توانند زیبایی‌شناسی مینیمالیستی را ایجادکنند.

هزینه
قیمت یک ویلای پیش ساخته به اندازه سازه و همچنین ویژگی ها و یراق آلاتی که شما می خواهید استفاده شود بستگی دارد.

آب و برق و سایر هزینه ها برای خانه های پیش ساخته

قبل از خرید، از سازنده بپرسید که چه چیزی در کانکس پیش ساخته شما گنجانده شده است و چه چیزی وجود ندارد.

مهم نیست که چقدر گنجانده شده است، هزینه های اجتناب ناپذیر یک خانه پیش ساخته همیشه هزینه زمین و محل بررسی، فونداسیون، و تاسیسات مانند اتصالات آب، برق، مدیریت زباله و کابل است. با دانستن این موضوع، می توانید بودجه ای متناسب با ویلا رویایی خود داشته باشید!

چه موادی برای کانکس های پیش ساخته بهتر است؟

یک ویلای پیش ساخته به دلیل هزینه نسبتاً پایین مصالح ساختمانی می تواند یک گزینه مقرون به صرفه باشد. چوب، بتن یا فولاد برای قاب معمولاً برای ساختن چیزی به همان پایه مانند پانل های دیواری یا خانه های پیش ساخته استفاده می شود. نه تنها به دلیل کاهش ضایعات هزینه کمتری دارد، بلکه یک خانه ساخته شده در کارخانه به دلیل درزهای تنگ که گرمایش و سرمایش را بهبود می‌بخشد، انرژی کارآمدتری دارد. بسیاری از شرکت ها گزینه های سازگار با محیط زیست را ارائه می دهند یا این خانه های ساخته شده را با در نظر گرفتن پایداری طراحی می کنند، بنابراین در مورد اولویت های آنها بپرسید زیرا ممکن است متفاوت باشد. آنها می توانند به خوبی در مکان های سخت کار کنند و به عنوان یک ساختار صوتی، یک کانکس پیش ساخته مدرن می تواند بارهای سنگین برف را تحمل کند ( در برابر سایش و پارگی عناصر خشن مقاومت کند و به راحتی به یک مکان ناهموار منتقل شود.

تولید کانکس ویلایی مسکونی – ویلایی ، به علت پیش ساخته بودن کانکس های ویلایی و مقاومت بالا و امکانات کامل ، شاید بتوان گفت تولید کانکس ویلایی جایگزین ساخت و ساز های سنتی شده است و در سالهای آینده شاید دیگر کسی برای ساخت ویلا از دیوار های آجری و گچی استفاده ننماید و تمامی ویلا ها و خانه های باغی توسط صنعت کانکس سازی تولید کانکس ویلایی ایجاد شود. علت استفاده و محبوبیت تولید کانکس ویلایی مسئله ی زمان ساخت و تکمیل است که بسیار سریعتر از حالت بتونی و سیمانی است و همچنین مسئله ی اقتصادی ! این کانکس ها را قابل شستشو میسازند و اغلب برای سقف آنها از شیروانی ها استفاده میکنند که این سقف های شیروانی محل خوبی برای نصب پنل خورشیدی و تامین برق کانکس ویلایی میباشد. لوله کشی برق و آب و گاز به همراه عایق بندی سرما و گرما و صدا و مقاومت در برابر برف و باران و….. از نکاتی است که باید در ساخت این نوع کانکس ها به آن توجه ویژه شود.

ویلای پیش ساخته

5/5 - (3 امتیاز)
تیترهای اصلی:

نظرات

6 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز، ابعاد خانه پیش ساخته با توجه به امکانات آن متغییر است و شما می توانید برای خرید خانه پیش ساخته متراژ دلخواه خود را سفارش دهید.

  1. سلام شهرام عزیز،
   خانه های پیش ساخته در تنوع بالا تولید می شوند و هر کدام می توانندشامل امکاناتی از قبیل اتصالات برقی، آّب، گاز، سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه، طبقات فوقانی و… باشند.

  1. سلام دوست عزیز،
   با توجه به نوسانات قیمت متریال اولیه، هزینه تولید خانه پیش ساخته نیز ثابت نمی باشد برای خرید خانه پیش ساخته و دریافت اطلاعات کافی با ما تماس بگیرید. 02188079742

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط