تماس و دریافت مشاوره رایگان

كانكس مديريتی

ساخت کانکس دفتری اداری

کانکس مدیریتی شرکت البرز کاروان سازان که جهت اتاق کار مدیران یا مسئولین پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد کانکس هایی هستند که از نظر نمای داخلی بسیار شیک بوده و به صورت فوق العاده لوکس اجرا میشوند. این کانکس دفتری را میتوان به صورت چندقلو، دوبلکس اجرا کرد به این صورت که اتاق منشی و اتاق انتظار درطبقه هم کف مستقر شود و اتاق مدیریت، اتاق جلسات یا حتی اتاق های کارمندان و پرسنل در طبقه دوم قرار گرفته شود.

5 نمونه از انواع کانکس مدیریتی

  1. کانکس سالنی : شامل یک سالن بزرگ جهت برگزاری گردهمایی و جلسات که میز و صندلی در آن قرار می گیرد.
  2. کانکس دو اتاقه : که شامل دو اتاق مجزا به عنوان دفتر مدیر و اتاق جلسات یا اتاق کار و… می باشد.
  3. کانکس مدیریتی همراه با سرویس بهداشتی : در این کانکس یک سرویس بهداشتی جهت استفاده ی کاربران تعبیه می شود.
  4. کانکس مدیریتی همراه با آبدارخانه : کانکس مدیریتی می تواند یک آبدار خانه داشته باشد که تجهیزات پذیرایی از میهمانان در آن قرار بگیرد.
  5. کانکس چند اتاقه : این کانکس اداری می تواند چندین اتاق مجزا با کاربری های متفاوت شامل دفتر مدیر، دفتر معاون، اتاق جلسات، سرویس بهداشتی و آبدار خانه باشد.

کانکس مدیریتی در هر اندازه، در هر مکانی

ساختمان های اداری قابل حمل که فضای مناسبی را برای کار، یادگیری یا زندگی به شرکت شما ارائه می دهد.  کانکس مدیریت موقت و دائمی از ساختمان های منفرد قابل حمل گرفته تا سازه های پیش ساخته ، قبل از نصب کامل و تحویل با بالاترین استانداردها در محیط های کنترل شده با کیفیت تولیدمی شوند. کانکس مدیریتی یک سازه پیش ساخته است که برای استفاده به عنوان دفتر مدیریت در پروژه های ساختمانی، صنعتی، تجاری و غیره استفاده می شود. کانکس های مدیریتی معمولاً از فولاد یا آلومینیوم ساخته می شوند و در اندازه ها و طرح های مختلف موجود هستند.

سازه های اداری و هیبریدی نوآورانه،مدرن و سفارشی هستند. دفاتر پیش ساخته با تمام ویژگی هایی طراحی شده اند که از یک کانکس مدیریتی انتظار دارید. این بدان معناست که شما می توانید طرح مورد نظر خود را بسیار سریعتر و با کیفیت سازگارتر نسبت به ساخت سنتی بدست آورید.

 طراحی خاص

ساخت یک کانکس مدیریتی سریعتر و مقرون به صرفه تر از ساخت و ساز سنتی است و به شما بازدهی بهتری از سرمایه خود دارید. هنگامی که نیاز به جابجایی است، این سازه ها را می‌توان جدا کرد، جابه‌جا کرد و دوباره در مکان جدید وصل کرد، به این معنی که ارزش این سازه را به هر جایی که نیازهای کسب‌وکار شما می‌برد حفظ می‌شود. این کانکس های مدیریتی می توانند محیط اداری ایده آلی را برای شما و کارکنانتان ایجاد کنند.

کانکس اداری مدیریتی حداقل 40 درصد سریع‌تر از روش‌های ساختمانی سنتی ایجاد می‌شوند. این بدان معناست که می‌توانید ماه‌ها زودتر از زمانی که امکان‌پذیر است، به محل کار بروید و شروع به کار کنید.

صرفه جویی در انرژی با کانکس های مدیریتی

با استفاده از ساخت و سازهای خارج از محل با راندمان بالا و ساخت سریع که اختلال در عملیات موجود در طول فرآیند ساخت و ساز را به حداقل می رساند، می توانیم به کسب و کارها و تولیدکنندگان کمک کنیم تا به بازگشت سرمایه سریع تر، اشغال زودتر و مقرون به صرفه تر برسند.

مشتریان تجاری و پیمانکاران می‌توانند از ساختمان‌های اداری پیش ساخته استفاده کنند تا با راه‌حل‌های نوآورانه نما، بیانیه‌ای قدرتمند بصری یا شرکتی ارائه دهند.

راه حل های ساخت و ساز ساختمان های اداری دائمی

ساختمان های اداری پیش ساخته راه حل های تجاری مقرون به صرفه و جذابی هستند با ساختمان های اداری تمام فضای اداری مورد نیاز خود را در محل دریافت میکنید.

کانکس اداری

مهمترین معیار نیازسنجی در طول فرآیند طراحی کانکس پیش ساخته اداری ، تعداد کارکنان و عمر مفید ساختمان است. کانکس مدیریت میتوان از یک قاب فولادی با ساختار بدون پل حرارتی و عایق ساختاری بالا ساخته شوند.

دلایل سازه های اداری

ساختمان های اداری برای اهداف طولانی مدت و دوام طراحی شده اند. از مواد و پانل‌های فیبرسمنت با کیفیت بالا برای ساخت و ساز استفاده می‌شود که به ساختمان‌های اداری اجازه می‌دهد ماندگاری طولانی داشته باشند و از هر شرایط آب و هوایی جدا شوند.

برای هر کانکس مدیریت ، بررسی استاتیکی بر اساس بارهای برف و باد مطابق با ویژگی های آب و هوایی مکانی که در آن نصب خواهد شد، انجام می شود. همچنین در ساختمان های اداری ارائه ویژگی های فنی مناسب برای انواع شرایط و امکانات رفاهی در دفتر بسیار مهم است.

هزینه ساختمان های اداری

ساختمان های اداری مقرون به صرفه ترین راه حل برای محیط های کاری در سراسر دنیا هستند.با طراحی سازگار با محیط‌ زیست و پایدار در طراحی شده‌اند.

ضایعات کمتری تولید می کند، اختلالات کمتری ایجاد کنند.

سریع‌تر: ساخت ساختمان‌های اداری همزمان با کار در محل انجام می‌شود و به پروژه‌ها اجازه می‌دهد در زمان کمتری از ساخت و ساز سنتی تکمیل شوند ساختمان ها زودتر فعال می شوند و بازگشت سرمایه سریع تری ایجاد می کنند.

هوشمندتر: ساختمان های اداری با همان مصالح و با قوانین ساختمانی و مشخصات معماری مشابه ساخت و ساز سنتی ساخته می شوند. ساختمان های اداری  پیش ساخته فرصت های طراحی بی حد و حصری را ارائه می دهند که با زیبایی شناسی خارجی هر ساختمان موجود مطابقت دارد. پس از مونتاژ، آنها تقریباً از ساخته شده در سایت خود قابل تشخیص نیستند.

کانکس شرکتی یک پروژه با کیفیت بالا ایجاد است که بر اساس تمامی قوانین قابل اجرا در زمان بسیار کمتری نسبت به ساخت‌وساز سنتی در سایت ساخته می‌شود، با در نظر گرفتن «سبز» از نظر مصالح ساختمانی پایدار، کارایی نیروی کار، کاهش ضایعات، کاهش اختلال در سایت، و کاهش انتشار گازهای گلخانه ای حمل و نقل

خانه های پیش ساخته ، دفاتر، مدارس، مراکز بهداشتی و درمانی، خوابگاه ها، رستوران ها، توالت های عمومی و سایر ساختمان های موقت یا دائمی، به سرعت نیازهای فضایی شما را برآورده می کنند.

فناوری های پیش ساخته می تواند به سرعت نیازهای شما را برای ساختمان های کمپ پیش ساخته، از جمله خوابگاه، کافه تریا، اتاق خشک، واحد حمام و غیره برآورده کند. سازه و کانکس ما که با دقت و توجه دقیق به جزئیات ساخته شده‌اند، از چنان کیفیت بالایی برخوردار هستند که کاربران متقاعد می‌شوند که چقدر کارامد تر هستند.

در کشور های خارجی ساخت و ساز ساختمان های پیش ساخته خیلی فعالتر است مانند: ساختمان های کمپ انسانی به اندازه مورد نیاز برای محل زندگی، امکانات غذاخوری، آشپزخانه های تجاری، امکانات تفریحی، لباسشویی، اداری و فضای اداری را فراهم می کند برای مسکن نیروی کار می‌تواند از کمپ‌های کوچک‌تر 20 تا 50 نفره تا مجتمع‌های بزرگ خدمات کامل با بیش از 1000 کارگر میتوانند فضا ایجاد کنند. امکانات کمپ انسان را می توان به راحتی با ساختمان های اضافی برای رفع نیازهای عملیاتی گسترش و جایگزین کنند.

کانکس اداری ما مقرون به صرفه ترین و کاربردی ترین راه حل در زمان کوتاه است.

موارد استفاده از کانکس مدیریتی
– استفاده  در پروژه های ساختمانی
– استفاده  در پروژ های دولتی و سازمانی
– استفاده  در کارگاه های آموزشی
– استفاده  در کارگاه های کوچک و بزرگ
– استفاده  در برخی از کارخانه ها
– و بسیاری از موارد دیگر

 

نمونه ای از کانکس مدیریتی پانلی ۳۶متر مربع

مشخصات فنی کانکس مدیریتی شرکت البرز کاروان سازان

1- اسکلت از قوطی سنگین با سایز های مختلف 40*40 و 60*40 و 80*40 با ضد زنگ کامل

2- شاسی از تیر اهن نمره 14 و16 و18 و 20

3- نمای خارجی کانکس های مدیریتی از ورق های رنگی استاتیک فولاد مبارکه با خم های زاویه دار وپرچ کاری کامل ورق و ابندی کامل نمای خارجی

4- نمای داخلی کانکس های مدیریتی پی وی سی روکس دار لمینت که با طرحهای متونوع روز وعایق صدا و گرما می باشد نوع دیگر نمای داخی از ام دی اف ملامینه خارجی که جهت سفارش انجام میشود

5- درب و پنجره :از نوع المینیوم رنگی درجه یک و نوع مرغوب از upvc با شیشه دو جداره استفاده میشود

6- عایق بندی کانکس های مدیریتی از نوع پلی استریبل فشرده می باشد که در کانکس های مدیریتی قابل استفاده می باشد که این نوع عایق نسوز می باشد و در برابر حرارت گرما و سرما مقاوت بالایی برخوردار می باشد

7- سیستم برق کشی کانکس های مدیریتی به صورت رو کار با داکت pvc انجام میگیرد و پریز و کلیه و تلفن در قسمت های مختلف کانکس نصب میشود که سیستم کشی نمای کانکس ها و ساختمان های پیش ساخته با اصول فنی مهندسی انجام میگردد

8- قسمت سقف کانکس های مدیریتی با ورق های ذوزنقه و ورق های سینوسی وورق های طرح سفال بر روی سقف طبق سفارش انجام میگردد و با عایق بندی کامل بر روی سقف کانکس انجام میشود

9- کف کانکس های مدیریت از تخته های چند لایه و کفپوش های pvc انجام میگردد

10- ابعاد کانکس های مدیریتی در اندازه های6*2.40 و8*2.40و12*2.40 به صورت استاندارد می باشد در صورت تقاضا اندازه ها در طول و عرض قابل اجرا می باشد لازم به ذکر می باشد تمام کانکس و کانتینر و ساختمان های پیش ساخته این گروه با گارانتی می باشد

 

در ایران، کانکس های مدیریتی توسط شرکت های مختلفی تولید و عرضه می شوند. االبرز کانتین کانکس های مدیریتی را در اندازه ها، طرح ها و امکانات مختلف تولید می کنند.برای اطلاع از قیمت و راهنمایی بیشتر میتوان با کارشناسان البرز کانتین تماس بگیرید.

سوالات متداول

کانکس مدیریتی در هر اندازه، در هر مکانی

کانکس مدیریتی چه کاربردهایی دارد؟

کانکس مدیریتی می تواند در کاربردهای مختلفی استفاده شود، از جمله: دفاتر اداری موقت یا دائمی، کارگاه های ساختمانی، پروژه های عمرانی، مناطق دورافتاده، مناطق دارای محدودیت ساخت و ساز

زمان ساخت کانکس مدیریتی چقدر است؟

زمان ساخت کانکس مدیریتی به عوامل مختلفی مانند ابعاد، تعداد اتاق ها، امکانات و پیچیدگی طراحی بستگی دارد. به طور کلی، ساخت یک کانکس مدیریتی ساده در حدود یک الی دو هفته هفته طول می کشد.

انواع کانکس مدیریتی کدامند؟

کانکس سالنی برای جلسات و گردهمایی ها، کانکس تک اتاقه، دو اتاقه و چند اتاقه به عنوان دفتر مدیر، اتاق جلسات، اتاق کار و غیره .

5/5 - (1 امتیاز)
کانکس پیش ساخته شرکتی دفتری
تیترهای اصلی:

نظرات

4 پاسخ

    1. سلام دوست عزیز،
      متریال به کار رفته در کانکس مدیریتی می تواند اما متفاوت باشد اما به طور کلی برای بدنه از ورق های رنگی استاتیک فولاد برای نمای داخلی کانکس پی وی سی روکس دار لمینت و برای درب و پنجره از نوع المینیوم رنگی درجه یک و نوع مرغوب از upvc با شیشه دو جداره استفاده میشود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط