تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته چیست؟

کانکس پیش ساخته، درواقع ساختمان هایی هستند که از پیش مونتاژ شده یا در کیت های استاندارد ارائه می شوند. بر خلاف خانه های مدولار، کیت ها مشمول طراحی سفارشی نیستند. کانکس ها برای مصارف خاص به عنوان کانکس مدیریتی، کانکس فروشگاهی، کانکس نگهبانی و کانکس سرویس بهداشتی از پیش طراحی شده اند.

این هزینه را کاهش می دهد. اندازه و مواد استفاده شده از عوامل اساسی در قیمت گذاری هستند. کانکس هایی با اندازه معمولی 10 متر در 12 متر است.

به طور کلی، کسانی که به دنبال فضای ذخیره‌سازی اضافی هستند، گزینه‌ای با قیمت پایین نیز می‌خواهند. بر خلاف بسیاری از ساختمان‌های بیرونی، ساختمان پیش ساخته معمولاً طرح‌های سفارشی، شکوفایی معماری یا مجموعه‌ای از ویژگی‌ها ندارند.

کانکس قاب

یک کانکس با فریم کمی کلاس به زیبایی طراحی کانکس ها می بخشد، اما هنوز هم یک طراحی نسبتاً ابتدایی برای اهداف عملی ارائه می دهند. طراحی قاب برای دفتر یا کارگاه مناسب است و همچنان می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

"<yoastmark

کانکس پیش ساخته مدرن

کانکس های پیش ساخته به سبک مدرن به عنوان اتاق خواب های یدکی کاربرد گسترده ای دارند. سبک های مدرن برای استودیوهای هنرمندان، کلاس های درس خانگی و اتاق خواب مهمان مناسب هستند. آنها برای دفاتر و کارگاه ها ایده آل هستند.

اکثر کانکس های پیش ساخته مدرن از چوب برای جذابیت کلاسیک خود استفاده می کنند که دارای خطوط تمیز و چوب های درجه یک، فلز و پلاستیک است. این کانکس ها به حیاط خلوت شما علاقه مند می شوند و حتی به عنوان مهمان خانه های مینیاتوری نیز خدمت می کنند. تمام کانکس ها و کیت های پیش ساخته مطابق با استانداردهای آیین نامه بین المللی ساختمان ساخته شده اند. مونتاژ سریع و آسان است

کانکس با سقف مسطح

کانکس های پیش ساخته سقف مسطح می توانند برای ذخیره سازی ساده باشند یا دارای دیوارهای عایق بندی شده و سیم کشی شده باشند که آنها را برای خواب مناسب می کند. اکثر این کانکس های پیش ساخته از فولاد گالوانیزه و محکم ساخته می شوند.

ممکن است دیوارهای کامپوزیت و حتی پانل های سقفی قابل جابجایی برای مشاهده ستارگان یا فضای ذخیره سازی عمودی بیشتری داشته باشد. این کانکس ها در تمام شرایط آب و هوایی، به خصوص مدل های عایق ضد حریق ایده آل هستند. ایده‌آل برای گسترش فضای زندگی شما با قیمت مناسب، برخی از مدل‌های «سقف مسطح» دارای طرح‌های سقفی زاویه‌دار هستند تا باران را به یک سرریز هدایت کنند.

کانکس های پیش ساخته دارای سقفی شیبدار هستند و کانکس معمولاً به ساختمان دیگری متصل می شود تا به عنوان دیوار چهارم عمل کند. ساختمان به نظر می رسد که به سازه دیگر تکیه داده است، جایی که نام خود را گرفته است. کانکس ها مزایای بسیاری را برای صاحبان خانه یا اجاره نشینان ایجاد می کند.

اولین مورد کاهش هزینه است. بسیاری از پیمانکاران به دلیل مزایای سبک، این سبک را برای خانه ها توصیه می کنند. کانکس های پیش ساخته بدون چربی در همه انواع آب و هوا – باران، برف و یخ – عملکرد خوبی دارند اما در بادهای شدید می توانند مشکلاتی را تجربه کنند. اگر شیب سقف بیش از حد شیب دار باشد، ممکن است با سقف کم با چالش هایی روبرو شوید.

کانکس شیروانی

کانکس های پیش ساخته شیروانی به سبک ساده ای خیره کننده به نظر می رسند که هر طراحی محوطه سازی را تحسین می کند. سقف شیروانی گزینه های ذخیره سازی اضافی را اضافه می کند و کانکس برای سازماندهی ابزار باغ یا کارگاه شما عالی است.

کانکس ها اغلب دارای کفپوش زبانه و شیار و درها و قاب های پنجره دوتایی سرو هستند. اگرچه چوب رایج ترین ماده است، اما این کانکس های پیش ساخته در طرح های پلاستیکی پیشرفته نیز عرضه می شوند. بسیاری از مدل ها دارای دونده های تحت فشار، روکش سقف تخته سه لا و درهای سه لایه هستند.

 کانکس کارگاهی

کانکس های پیش ساخته کارگاهی می توانند از طرح های اولیه تا طرح هایی که توجه را جلب می کنند اجرا شوند. کانکس های کارگاهی به انتخاب برتر کسانی تبدیل می شوند که خواهان یک کالای مقرون به صرفه هستند

کانکس آماده استودیویی

کانکس های استودیویی شامل طرح هایی است که درهای حیاط شیشه ای کشویی و تنوع فوق العاده ای از جزئیات تکمیلی را در خود جای می دهند. مردم اغلب از نظر زیبایی شناختی با استودیوی حیاط خلوت خود درگیر می شوند، بنابراین شما انتخاب بیشتری از کانکس های پیش ساخته استودیویی برای استودیوهای هنرمندان، کلاس های رقص، عکاسی، و فضاهای چند منظوره پیدا خواهید کرد که می توانند به عنوان اتاق مهمان، استراحتگاه نویسنده یا استودیو نقاشی تبدیل شوند. .

شما می توانید کانکس های پیش ساخته استودیویی با تعداد زیادی پنجره و شیشه، فضای اضافی برای حرکت و مناظر دیدنی از باغ خود پیدا کنید.

کانکس انباری

کانکسهای پیش ساخته انباری در سبک های مختلفی وجود دارند، فریب نخورید. شما می توانید حتی ابتدایی ترین مدل کانکس ذخیره سازی را با انتخاب گزینه های مختلف سفارشی کنید. رنگ مورد علاقه خود یا رنگی را انتخاب کنید که با باغچه شما مطابقت داشته باشد.

 کانکس ابزار

کانکس های پیش ساخته کانکس ابزار معمولاً از 3 در 5 دقیقه تا 10 در 12 دقیقه متغیر است. خرید کانکس ابزار پیش ساخته بیشتر از جعبه ابزار هزینه دارد، اما چه کسی می تواند تمام ابزار خود را در یک جعبه حمل کند؟ کانکس ابزار فضای بیشتری را برای ذخیره ابزارهای شما به صورت ایمن فراهم می کند و قیمت کانکس را از بین نمی برد. شما می توانید از میان سطل ابزار پلاستیکی رزینی، کانکس ابزار مقاوم در برابر آب و فلزی که در برابر پوسیدگی، حشرات و کپک غیرقابل نفوذ هستند، انتخاب کنید.

کانکس های ابزار چوبی مقرون به صرفه هستند و گزینه های سایدینگ چوبی نسبت به صفحات چوبی ساده به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. کانکس ابزار وینیل هزینه بالاتری دارد، اما پلی وینیل کلراید پیشرفته به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد و سالها دوام می آورد.

 کانکس باغ

کانکس های پیش ساخته کانکس گلدانی آرزوی بسیاری از باغداران است. داشتن فضای اختصاصی برای گلدان و نشاء کاری می تواند بسیاری از اضطراب ناشی از شرایط نامرتب را تسکین دهد. شما می توانید هر نوع کانکس گلدانی را بر اساس ترجیحات خود انتخاب کنید، و از قضا، بیشتر مردم کانکسی را انتخاب می کنند که در سبک روستایی شیک به نظر می رسد.

کانکس گلدان شما مکانی ایده آل برای کار در فصل کاشت بهاره است و اکثر کانکس های گلدانی دارای یک نیمکت بزرگ برای تسهیل کار هستند. می توانید یک کانکس با پنجره های زیاد یا یک نورگیر برای پرتاب کردن نور کمی روی سوژه انتخاب کنید.

 کانکس پیش ساخته فولادی

کانکس های پیش ساخته فولادی دارای یک زیبایی طراحی اساسی هستند که برخی آن را به مواد کاربرپسندتر ترجیح می دهند. بهترین تولید کنندگان کانکس های فولادی خود را با کف می سازند و دیگران قاب های کف را در یک کیت جداگانه ارائه می دهند.

کانکس های فولادی مزایای زیر را دارند:

 • ماندگاری بیشتر
 • افزایش قدرت در برابر نفوذ
 • پایداری
 • ایمنی بالا در برابر حوادث خارجی
 • زمان ساخت و مونتاژ سریعتر

 کانکس پلاستیکی

کانکس های پیش ساخته وینیل، رزین و پلاستیک دوام و نگهداری کمتری دارند، اما وینیل گران تر است. رزین و پلاستیک اصطلاحاتی هستند که می توانند پی وی سی و سایر پلاستیک ها را توصیف کنند که می توانند از مواد مختلفی ساخته شوند. وینیل به عنوان با کیفیت ترین مواد برای کانکس ها رتبه بندی می شود. وینیل به سرعت سایر انواع پلاستیک ترک نمی خورد و در برابر آب و هوا مقاوم تر است.

 کانکس چوبی

کانکس های چوبی کانکسهای پیش ساخته جذابیت چوب را فراهم می کنند. دمای داخلی کانکس حتی در اوج تابستان نیز معقول باقی می ماند و کانکس های چوبی با روکش های روی هم یا زبانه و شیار در دسترس هستند. کانکس های چوبی مشکلات تراکم معمول در کانکس های فلزی را تجربه نمی کنند.

برای خرید انواع کانکس پیش ساخته با کارشناسان ما در البرز کانتین تماس بگیرید.

09125273560

 

استفاده کانکس پیش‌ساخته بعنوان فضاهای انعطاف‌پذیر به‌عنوان اقامتگاه مسکونی ، تجاری و … در بسیاری از پروژه‌ها برای ایجاد سریع و آسان فضا خود را ثابت کرده است. واحدهای اقامتی یک راه حل جذاب و مقرون به صرفه است که نوید آسایش و آرامش را می دهد. برای ساخت و ساز، محل اجتماع یا شرکت – در البرز کانتین همیشه راه حل مناسب برای نیازهای خود را پیدا خواهید کرد.

ساختمان پیش ساخته به سازه های گفته میشود که کلیه قطعات دیوارها و کف و سقف بصورت برش خورده در کارگاه آماده شده و به محل ساخت  ارسال میگردد و در محل اجرا میشود.
کانکس پیش ساخته شرکت البرز کانتین دارای انواع مختلف میباشد که در زیر به آنها اشاره میگردد:

 1. کانکس  اداری و مدیریتی
 2. کانکس  کارگاهی و کارگری
 3. ساختمان های پیش ساخته دوقلو و چند قلو
 4. ویلای پیش ساخته
 5. واحد پیش ساخته کمپ
 6. سازه پیش ساخته مسکونی
 7. کانکس  دکوراتیو
 8. کانکس  پانلی

موارد استفاده و کاربری اتاقک و ساختمانهای پیش ساخته در شهرداریها، بیمارستانها، مدارس، آموزشگاه ها، سازمانهای دولتی، شرکتهای خصوصی، و غیره میتوانند از کانکس پیش ساخته البرز کانیتن استفاده نمایند.
کانکس و ساختمانهای پیش ساخته در ابعاد و اندازه های متفاوت با ساندویچ پانل ماموت طراحی و تولید میشوند.

5/5 - (6 امتیاز)
کانکس پیش ساخته
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط