تماس و دریافت مشاوره رایگان

کانکس پیش ساخته ویلایی

کانکس پیش ساخته ویلایی چیست؟

یکی از انواع کانکس ها، کانکس پیش ساخته ویلایی است امروزه با پیشرفت معماری، انواع ویلاها وجود دارد. از آنجایی که ساختار ساختمانی که مطابق با معیارهای هر خانواده متفاوت است، روز به روز بر انواع آن افزوده می‌شود.

ویلای پیش ساخته تیپ 1، 2 و 3 : ویلاهای نوع 1 عموماً توسط خانواده‌های پرجمعیت ترجیح داده می‌شود. معمولاً به صورت سه یا چهار طبقه ساخته می‌شود. ویلاهای تیپ 2 کوچکتر از ویلاهای تیپ 1 هستند. خانواده‌های متوسط ​​می توانند به راحتی در این ویلاها زندگی کنند. اگر به ویلاهای نوع 3 نگاه کنیم، نسبت به ویلاهای نوع 1 و 2، مینیمال طراحی شده‌انددر واقع ویلا کانکس 40 متری به جای کوچک بودن، می‌تواند به طور کامل نیازها و انتظارات را برآورده کند.

انواع کانکس پیش ساخته ویلایی

ویلاهای پیش ساخته دوقلو : ویلاهای دوقلو همانطور که از نامشان پیداست از انواع ویلاهایی هستند که در مجاورت یکدیگر طراحی شده‌اند. این ویلاهای دوقلو معمولاً ترجیح داده شده ترین نوع برای خانواده‌های پرجمعیت هستند.

ویلاهای دوبلکس پیش ساخته : ویلاهای دوبلکس یکی از پرطرفدارترین انواع ویلا برای خانواده‌های کم جمعیت است. آنها ویلاهای دو طبقه‌ای هستند که به دور از هیاهوی شهر و درهم تنیده با طبیعت طراحی شده‌اند.

چرا خانه پیش ساخته ویلایی را انتخاب کنیم؟

 • هزینه ساخت یک خانه پیش ساخته بسیار کمتر از ساخت بتنی سنتی است.
 • مونتاژ سریع است.
 • هزینه‌های نگهداری کم است.
 • هزینه‌های مهندسی عمران برای ساخت و ساز کم است
 • سازه پیش ساخته دارای عمر متوسط ​​60 سال است.
 • طراحی با توجه به الزامات معماری درخواستی انجام می‌شود.
 • مسکن کاملاً عایق شده مطابق با استانداردهای عملکرد حرارتی و صوتی.
 • ساخت و ساز پیش ساخته مطابق با استانداردهای ضد لرزه.

 

کانکس پیش ساخته ویلایی
کانکس پیش ساخته ویلایی

کانکس‌های پیش ساخته این روزها به دلیل مزایای گسترده ارائه شده توسط آنها بسیار محبوب شده‌اند. سازگاری، ساخت آسان، دوام، توسعه پذیری، انعطاف پذیری، بازیافت پذیری، سازگاری، ساخت سریع و مقرون به صرفه بودن از جمله مزایای کلیدی هستند. سایر عواملی که باعث می‌شود کارخانه‌های پیش ساخته پیشنهاد مفیدی برای تجارت داشته باشند عبارتند از:

 • کنترل کیفیت بهتر
 • کاهش زمان سایت
 • ساخت سریع
 • فضای بزرگ بدون ستون
 • مساحت کف کوچک که توسط عناصر سازه‌ای گرفته شده است
 • شکل پذیری بهتر و بسیار کیفی برای رفتار بار جانبی
 • بهبود عملکرد زلزله

مزایا کانکس پیش ساخته ویلایی

حداقل نیاز و قابل بازیافت

به دلیل سبک بودن، نیاز فونداسیون کانکس پیش ساخته کارخانه بسیار کم است. علاوه بر این، در صورت نیاز می‌توان این سازه‌ها را بارها و بارها بازیافت کرد.

ساخت سریع و بازگشت سرمایه اولیه

زمان ساخت کانکس‌های پیش ساخته سریعتر از عملیات عمرانی ساخته می‌شود. ساخت و نصب سریع و آسان آن را به گزینه‌ای عالی برای کارخانه ها، انبارها، مراکز خرید و … تبدیل می‌کند. بنابراین، برای صنایع بی خطر است. این منجر به کاهش زمان ساخت و تکمیل سریع سوله می‌شود و در نتیجه به شما امکان می‌دهد از بازگشت سرمایه زودتر بهره مند شوید.

ساختار اقتصادی

این کانکس پیش ساخته نوآورانه گزینه‌های ساخت و ساز مقرون به صرفه هستند. صرف نظر از مواد مورد استفاده، تعمیر و نگهداری بسیار کمی مورد نیاز است. همچنین این کانکس‌ها سال‌ها دوام می‌آورند. اگر آنها از فولاد ساخته شده باشند، دیگر نگران آسیب ناشی از حمله موریانه یا رشد کپک نباشید. به سختی احتمال آسیب ناشی از عوامل محیطی وجود دارد.

ایمنی

کانکس‌های پیش ساخته پیشنهاد مفیدی برای مشاغل هستند زیرا در برابر آب، گرد و غبار و آب و هوای ناهموار مقاوم هستند. در صورت تغییرات شدید آب و هوا، فضای ذخیره‌سازی شما را ایمن نگه می‌دارد.

سفارشی سازی و قابل توسعه

سفارشی سازی کانکس  پیش ساخته بر اساس نیاز شما انجام می‌شود. به عنوان مثال، می‌توان آنها را بعداً گسترش داد، فضاها را می‌توان کاهش یا افزایش داد. بسته به نیاز، می‌توانید عناصری مانند عایق، تهویه، کف‌های نیم طبقه و درهای کشویی را اضافه کنید.

برای مشاوره و اطلاع از قیمت کانکس پیش ساخته ویلایی با مشاوران ما در البرز کانتین تماس بگیرید.02156586045

معایب کانکس پیش ساخته ویلایی

درست مانند هر خانه‌ای ، کانکس‌های پیش ساخته نیز مجموعه‌ای از معایب خود را دارند. در اینجا برخی از معایب کانکس پیش ساخته آورده شده است.

مسائل ساختاری

اگرچه کانکس‌های پیش ساخته بسیار قوی هستند، اما سقف ضعیفی دارند که به این معنی است که برای محافظت از خانه خود به ویژه در برابر برف باید لایه دوم سقف را نصب کنید. استحکام کانکس پیش ساخته شما به دیوارهای فولادی بستگی دارد، بنابراین هنگام بریدن پنجره‌ها یا درهای بزرگ مجبور به نصب آرماتورهای جدید هستید.

مسائل عایق کاری

کانکس پیش ساخته دارای اشکال باریکی هستند بنابراین باید از لایه‌های عایق نازک مانند فوم‌های اسپری استفاده کنید. شما می‌توانید به سمت بیرون بسازید تا دیوار خود را ضخیم تر کنید تا بتوانید کانکس پیش ساخته خود را به خوبی عایق بندی کنید.

نگرانی‌های پیمانکار

کانکس پیش ساخته هنوز در برخی مناطق جدید هستند، بنابراین نمی توانید به راحتی پیمانکاران با تجربه پیدا کنید. اکثر پیمانکاران با باربری آشنایی ندارند. این بدان معنی است که آنها ممکن است ندانند که چگونه در طول فرآیند ساخت و ساز به درستی در زمین حرکت کنند. بنابراین، باید مطمئن شوید که یک سازنده کانکس پیش ساخته را پیدا می‌کنید که در کار با کانتینر با تجربه باشد.

انواع دیگر کانکس‌های پیش ساخته

سخن پایانی

برای مشاوره و اطلاع از قیمت و خرید کانکس پیش ساخته ویلایی و دیگر محصولات ما مثل: سقف کاذب آلومینیوم با کارشناسان ما در البرز کانتین تماس بگیرید.

سوالات متداول

کانکس پیش ساخته ویلایی چیست؟

از آنجایی که ساختار ساختمانی که مطابق با معیارهای هر خانواده متفاوت است، روز به روز بر انواع آن افزوده می‌شود. یکی از انواع کانکس پیش ساخته کانکس پیش ساخته ویلایی است.

چرا ویلای پیش ساخته ؟

هزینه ساخت یک خانه پیش ساخته بسیار کمتر از ساخت بتنی سنتی است. مونتاژ سریع است. هزینه‌های نگهداری کم است. سازه پیش ساخته دارای عمر متوسط 60 سال است.

قیمت کانکس پیش ساخته ویلایی چقدر است؟

برای مشاوره و اطلاع از قیمت کانکس پیش ساخته ویلایی با مشاوران ما در البرز کانتین تماس بگیرید. 02156586045

البرز کانتین چه کانکس هایی تولید می کنند؟

کانکس نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی ، کانتینر مسکونی، ویلای پیش ساخته

به این مطلب امتیاز دهید
کانکس پیش ساخته ویلایی
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط