تماس و دریافت مشاوره رایگان

قیمت کانکس سرایداری

کانکس سرایداری

قیمت کانکس سرایداری: بیشتر مشاغل یا ساختمان های تجاری و مسکونی که امنیت و ورود افراد متفرقه و  خطر سرقت یا تخریب برایشان مهم است یک فضایی را به کانکس سرایداری اختصاص می دهند . بسته به نوع محل کسب و کار شما، ممکن است در نظر گرفتن کانکس سرایداری مزایایی داشته باشد. چندین نوع کسب و کار تمایل دارند از قرار دادن یک نگهبان در یک کانکس یا کیوسک نگهبانی به منظور حفظ موقعیت نگهبان، حتی در ساعات کاری کمتر، به ویژه در شب، سود ببرند. مانند بیمارستان ها، دانشگاه ها، ساختمان های اداری و مسکونی …

بسته به بودجه شما، وجود یک کانکس سرایداری می تواند یک راه حل هوشمندانه باشد. اتاقک سرایداری اتاقک های قابل حمل البرز کانتین،در کوچکترین سایز موجود و کاملا مقرون به صرفه است در حالی که همچنان سرپناه کافی برای اسکان یک فرد یا نگهبان ارائه می دهد. فضایی برای یک نگهبان برای نشستن و ایستادن به علاوه فضایی برای باز کردن پنجره برای بررسی وضعیت ورود و خروج وجود دارد. این یک راه‌اندازی مناسب برای یک نفر است و در هزینه شما صرفه‌جویی زیادی می‌کند. بسیاری از ساختمان‌های پیش‌ساخته سرایداری دیگر در اندازه‌های موجود هستند که می‌توانند متناسب با نیازهای مکان خاص شما سفارشی شوند.برای اطلاع از قیمت کانکس سرایداری با این شماره تماس بگیرید 02156586045

کاربرد کانکس سرایداری

برخی از مکان های تجاری نیاز به اتاقک سرایداری یا نگهبانی کوچک برای تنها یک نگهبان نیاز دارند. سایر شرکت ها به فضایی مناسب برای کارکنان دو، سه یا چند فرد نیاز دارند. برخی از مکان ها فقط به یک کانکس نیاز دارند و برخی به بیش از یک کیوسک برای ارتباط مستقیم با یکدیگر نیاز دارند.

به عنوان مثال، وضعیت دوم ممکن است در یک سایت ساخت و ساز ظاهر شود. اگر یک پروژه ساختمانی بسیار بزرگ در حال انجام باشد و به پایان برسد، مدیریت می خواهد کل مکان امن باشد. در کنار سایر اشکال امنیت در محل مانند روشنایی، حصار کشی و موانع ترافیکی، کانکس سرایداری یا نگهبانی می تواند امنیت پروژه یا تاسیسات شما را تا حد زیادی بهبود بخشد.

قیمت کانکس سرایداری
قیمت کانکس سرایداری

انواع خاصی از کسب و کارها نیاز به یک کانکس نگهبانی دارند که به طور دائم در یک انبار مستقر شود. ممکن است در داخل انبار بزرگ خود به یک دفتر کار قابل حمل نیاز داشته باشید. یک کانکس اداری می تواند عالی کار کند. یا ممکن است برای غربالگری پرسنل، بررسی مواد یا کنترل موجودی به یک ساختار داخلی نوع اداری نیاز داشته باشید. باز هم، از آنجایی که کانکس سرایداری / نگهبانی قابل حمل هستند، می‌توان آن‌ها را به‌راحتی جابه‌جا کرد، زیرا نیازهای مواد یا چیدمان تأسیسات شما تغییر می‌کند. البته، تنظیمات بیرونی برای یک کارمند محبوب‌تر است.

کانکس سرایداری ما به گونه ای طراحی شده اند که در داخل یا خارج به خوبی کار کنند. این کانکس ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در تمام طول سال با عواملی مانند باد، باران، برف، برفک، آفتاب سوزان و حتی وزش شن در محیط‌های بیابانی مقابله کنند.

ایده چیدمان یک کانکس سرایداری

اگر شما نیاز به ایجاد اندازه و چیدمان خود برای اتاقک سرایداری خود دارید، ما از شما استقبال می کنیم . اگر نیاز به قرار دادن یک تابلو برق در مکان خاصی دارید یا اگر به سیم کشی یا روشنایی بسیار خاصی نیاز دارید، همه این موارد را می توان جای داد. اگر نیاز به نصب سرویس بهداشتی دارید، این کار به راحتی قابل انجام است و بسیار مهم است. سفارشی سازی کانکس سرایداری کاری است که ما از انجام آن بسیار خوشحالیم. ما با شما کار خواهیم کرد تا زمانی که ساختمان همان طور که می خواهید باشد.  ما می خواهیم مشتریان ما از محصول و تجربه راضی باشند.

چرا یک ساختمان نگهبانی قابل حمل؟

کیوسک قابل حمل البرزکانتین اتاقک پیش ساخته سفارشی را ارائه می دهد که برای مقاومت در برابر نیروهای ساختاری کاملاً قابل حمل طراحی شده اند.

اکثر واحدهای ما با لیفتراک قابل جابجایی هستند. این گزینه واقعاً خوبی در صورت نیاز به جابجایی در محل است، مانند زمانی که یک کسب و کار تغییراتی ایجاد می کند یا رشد می کند. امکان دیگر برای جابجایی در محل زمانی است که یک کسب و کار دارای تغییرات موجودی، گسترش یا دستخوش تغییرات موقت است.

ممکن است مواردی وجود داشته باشد که نیاز به انتقال کانکس سرایداری آنها به مناطق دیگر باشد. با استفاده از یک کیوسک پیش ساخته که می تواند به مکان هایی که امنیت بیشتری نیاز است منتقل شود، می توانید نیازهای شرکت خود را به طور یکپارچه برآورده کنید.

اگر نیازهای شما تغییر می کند و می خواهید گسترش دهید و به کانکس سرایداری اضافی نیاز دارید، شرکت شما می تواند آنها را به صورت بی سیم برای ارتباط موثر بین کارکنان متصل کند.

چقدر هزینه برای ساخت کانکس لازم است؟

کانکس سرایداری یک سازه پیش ساخته با کاربردهای متنوع است که می‌تواند در مکان‌های مختلف مانند پروژه‌های عمرانی، مجتمع‌های مسکونی، تجاری و اداری، و حتی به عنوان یک واحد مسکونی کوچک مورد استفاده قرار گیرد.

قیمت کانکس سرایداری به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله:

  • ابعاد کانکس: کانکس‌ها در ابعاد مختلفی تولید می‌شوند، از کانکس‌های کوچک 6 متری تا کانکس‌های بزرگ 20 متری.
  • امکانات داخلی: کانکس‌های سرایداری می‌توانند با امکانات مختلفی مانند سیستم گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی، و آشپزخانه مجهز شوند.
  • متریال ساخت: کانکس‌های سرایداری از متریال مختلفی مانند ساندویچ پانل، ورق گالوانیزه، و چوب ساخته می‌شوند.

به همین دلیل، نمی‌توان قیمت مشخصی برای کانکس سرایداری تعیین کرد. اما شما می‌توانید با تماس تلفنی با کارشناسان ما، جزئیات درخواست خود را مطرح کنید و از قیمت حدودی کانکس سرایداری متناسب با نیاز خود مطلع شوید.

کاهش هزینه ها با یک کانکس سرایداری

اتاقک های سرایداری می‌توانند راهی عالی برای کاهش هزینه‌های کسب‌وکارها باشند.  وجود یک کیوسک امنیتی می توانند به یک شرکت اجازه دهند تا کارکنان امنیتی خود را در محل داشته باشند تا مکان را ایمن نگه دارند. نگهبانی  و وجود سرایدار راه بسیار موثری برای جلوگیری از مجرمان و سارقان است، در حالی که مجبور نیستید مبلغ زیادی را برای انجام یک کار به چندین کارمند پرداخت کنید. یک سرایدار یا نگهبان شب با اتاقک سرایداری که به درستی قرار گرفته و روشن شده باشد، می تواند بدون نیاز به استخدام و مدیریت یک کارمند امنیتی کاملاً مجزا، به همان اندازه مؤثر باشد.جهت سفارش و اطلاع از قیمت کانکس سرایداری با این شماره تماس بگیرید 02188079742

فناوری پیشرفته امکان نظارت بی پایان با ساختمان های نگهبان را فراهم می کند. دوربین مداربسته یا تلویزیون مدار بسته این امکان را برای کارکنان نگهبان فراهم می‌کند تا مکان‌های زیادی را در محل تماشا کنند تا ایمنی را در بالاترین سطح برای کسب و کار شما حفظ کنند. این ساختمان ها به یک کارمند نگهبان اجازه می دهد تا دوربین مداربسته را به راحتی و با خیال راحت در یک ساختمان نگهبان تماشا کند و همه از یک مکان نظارت شوند. اما بدون شک این کانکس نگهبانی علاوه بر هر نوع فناوری یا کارکنان نگهبانی برای حفاظت از اماکن تجاری برای پیشگیری از وقوع جرم در جامعه امروزی بسیار توصیه می شود. فقط مطمئن شوید که برای تجهیزات نظارتی که قصد نصب آن را دارید، فضای کافی را در نظر گرفته اید.

سوالات متداول

چطور کانکس سرایداری سفارش بدیم؟

شما میتوانید اندازه ابعاد کانکس سفارشی مورد نظر خود را به البرز کانتین سفارش دهید از طریق شماره 02156586045

کاربرد کانکس سرایداری

از اتاقک و کانکس سرایداری در فضاهای ساختمان های تجاری و اداری و فضاهای ساختمانی کاربرد دارد

5/5 - (7 امتیاز)
قیمت کانکس سرایداری
تیترهای اصلی:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط