کانکس کامپوزیت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کانکس کامپوزیت براي پوشش نمای بيرونی و يا دکوراسيون داخلی ساختمان ها به صورت ديواره ، پارتيشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد اين ورق ها متشکل از دو لايه ورق آلومينيومی در پوسته های بيرونی و يک لايه از مواد پلی اتيلن و يا مواد نسوز کانی در وسط می باشد .

ورق های کامپوزيت با توجه به ضخامت ، نوع آلياژ آلومينيومی لايه ها ، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بيرونی و نوع مواد بکار رفته در لايه ميانی تنوع وسيعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کيفيت و کاربرد معينی را دارا می باشد از اين رو جابه جايی کاربرد آن ها زيان های فاحشی را بوجود می آورد.کامپوزيتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزاي مختلف، کارايي يکديگر را بهبود می بخشند.

کانکس با نمای کامپوزیت نمونه ای زیبا از کانکس است که در نمای بیرونی آن از ورق کامپوزیت استفاده شده است.
ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند و میتوان از آنها برای پوشش بیرونی و نمای بیرونی کانکس مورد استفاده قرار داد.
کانکس کامپوزیت می تواند جهت کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد، گاهی لازم است که فضای اداری شما از نمای زیبایی برخوردار باشد بنابراین تصمیم میگیرید که کانکس اداری خود را با نمای کامپوزیت بپوشانید، گاهی لازم است که کیوسک نگهبانی یا کانکس حراست و دیدبانی شما از نمای شکیل و زیبایی برخوردار باشد بنابراین جهت نمای بیرونی کانکس نگهبانی از کامپوزیت استفاده میکنید حتی در کانکس فروش بلیط الکترونیک نیز میتوان از کامپوزیت استفاده کرد.

کانکس کامپوزیت:  کانکس کامپوزیت نوعی سازه می باشد که با ورق کامپوزیت در نما قابل اجرا می باشد. به خاطر مقاومت و زیبایی که در نمای کانکس کامپوزیت اجرا می گردد بیشتر در کانکس کامپوزیت نگهبانی کانکس کامپوزیت اداری کانکس کامپوزیت مدیریتی قابل اجرا می باشد.

خواندن 1975 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com