کانکس های مدیریتی پیش ساخته

با توجه به سیستم های پیش ساخته یکی از بهترین و سریعترین راهکارها اسکان نیروها در کانکس می باشد که با توجه به سطوح مختلف منابع انسانی از لحاظ پست های سازمانی و شرایط کاری بهتر است کانکس ها با لیبیل های مختلف از یکدیگر جداسازی گردند.
به  عنوان مثال کانکس های مدیریتی، کانکس های کارگری، کانکس های غذاخوری، کانکس های کارفرما و کانکس های سرویس بهداشتی، کانکس های نگهبانی و حراست، کانکس های انبار و سایر کانکس های کابردی دیگر.
غالبا کانکس های مدیریتی بصورتی طراحی می گردد که حداقل یک اتاق بین ۱۲ تا ۲۰ مترمربع جهت اتاق مدیریت با جانمایی یک عدد میز مدیریت و درصورت امکان ابعاد بزرگتر در نظر گرفتن یک میز کنفرانس نیز میسر می باشد، حال می توان یک اتاق در کنار اتاق مدیریت در کانکس نیز به عنوان اتاق منشی و اتاق انتظار مراجعه کنندگان نیز در نظر گرفت.
چنانچه بخواهیم از نظر ابعاد کانکس مدیریت را بهینه استفاده نماییم بهتر است اتاق های فوق کنار یکدیگر بوده و در صورت نیاز به فضایی بابت آبدارخانه و یا سرویس بهداشتی می توان در طول کانکس مدیریت درخواستی آبدارخانه و سرویس بهداشتی را به آن اضافه نمود، در این صورت یک کانکس مدیریتی به طول ۱۲ متر و عرض ۳ متر می تواند گزینه بسیار مناسبی برای یک کانکس مدیریتی با همه امکانات مورد نیاز داشته  باشیم .
کانکس های مدیریتی عمدتا از لحاظ شکل ظاهری و نمای داخلی نیز می بایست بسیار زیبا طراحی گردد، چراکه مدیریت یک پروژه معمولا ارباب رجوع و مراجعه کنندگان بسیاری از سوی کارفرمایان و مدیران شرکت های دیگر دارد.
همیشه در نظر داشته باشید کانکس مدیریتی مورد نیازتان را بهتر است از یک تولیدکننده خوب با جنس مرغوب تهیه نمایید تا خیالتان از هرلحاظ راحت بوده و نگران پیش آمدن مشکلاتی از نظر آب بندی و ایزولاسیون، عایق سرما و گرما، عایق صوتی جهت جلوگیری از سر و صدای پروژه و بسیاری از مشکلات دیگر نباشید.

خواندن 1802 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com