کانکس زیبا

کانکس زیبا به کانکسی اطلاق می شود که از نظر طراحی نمای خارجی و دکور داخلی دارای ویژگی های زیبایی شناسانه باشد.اما نکات پنهان دیگری نیز برای کانکس زیبا وجود دارد آن هم ویژگی های عملکردی و مقاوت سازه ای آن می باشد زیرا یک کانکس فقط اگر زیبا باشد اما فاقد دوام و مقاومت بوده و همچنین از نظر عملکردی و جایگیری فضا ها دچار اشکال باشد دیگر یک کانکس زیبا نبوده و در واقع کانکس فاقد استاندارد می باشد.
از توضیح بالا این گونه بر می آید که یک کانکس زیبا کانکسی است که دارای ویژگی های زیبایی ظاهری در کنار استاندارد های تولید باشد.زیبایی ظاهری این روزها موضوع مهمی در خرید هر کالا یا وسیله ای می باشد و از آنجا که کانکس های خدمات شهری می بایست در شهر نصب شده و خدمات رسانی کنند می بایست با توجه به کاربری دارای زیبایی های بصری نیز باشند تا موجب اختلال در زیبایی بافت شهری نگشته و بخوبی با آن ترکیب شوند در غیر این صورت شبیه یک زائده ای اظافی در فضای شهری بنظر خواهند رسید.
بهترین راه حل برای دستیابی به این مهم این است که ابتدا محصول نهایی توسط متخصصین این امر طراحی و ویژگی های مدنظر در آن گنجانده شود و از طریق نرم افزار های سه بعدی تصویری از نتیجه کار در مرحله قبل از تولید مشاهده شود.این امر در انتخاب رنگ و جزئیات کانکس زیبا بسیار کمک می کند و احتمال خطا را به حداقل رسانیده و از طرفی برآورد هزینه های کلی را نیز راحت تر کرده ، موجب پیشرفت سریع و صرفه جویی در زمان و منابع می گردد.
کاربری کانکس زیبا برای کیوسک های خدمات شهری ، کانکس مطبوعاتی ،ایستگاه های خدمات پزشکی ،فروشگاه های بین راهی و کیوسک های مطبوعاتی می باشد و کمتر به عنوان اسکان کارگاهی و پروژه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد.برای زیبایی در نمای این نوع کانکس بهتر است از کامپوزیت های آلومینیومی در نما و چراغ های روشنایی خارجی جهت نور پردازی در شب و شیشه باشو های سکوریتی و همچنین نمای ترمو وود یا همان نمای چوبی استفاده شود و زیاد در این مورد استفاده از نما با ورق گالوانیزه فرم دار توصیه نمی گردد. 

برای زیبایی در نمای کانکس زیبا می توان از کامپوزیت های آلومینیومی و یا چوب های ترموود استفاده کرد . و معمولاً از ورق های گالوانیزه فرم دار خبری نیست و گاهی اوقات از ترکیب مواد و لوازم مختلف با شیشه های سکوریت بهره برده می شود .

متعلقات کلی سازه و امکانات آن کاملا به کاربری آن بستگی دارد و امکاناتی نظیر کرکره برقی ریموت دار ، کولر گازی ، درب اتومات و این گونه ویژگی ها جهت زیبایی بیشتر می توان به آن الحاق نمود تا هم در نما و هم در فضای داخلی کانکس زیبا این زیبایی حس شود و محیط لوکس و مطبوعی برای کاربران آن شکل گیرد. این خاصیت در جذب مخاطب و ماندگاری در ذهن خریداران بسیار مهم بوده و باعث رونق خدماتی که در این کانکس داده می شود خواهد شد.

 

خواندن 1695 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com