کانکس اضافه بنا

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

کانکس انباری یا اضافه بنای پیش ساخته :

زمانی که ما نیاز به داشتن انباری در پشت بام یا پارکینگ منزل داریم ولی نمیخواهیم ساخت وساز سنتی کنیم بهترین گزینه برای این کار ساختن کانکس انباری در ابعاد مختلف میباشد یا وقتی ما احتیاج داریم تا اتاقی در پشت بام خانه ایجاد کنیم تا از آن فضا استفاده ای بهینه کنیم بهترین انتخاب اضافه بنای کانکسی است.

یکی دیگر از مزایای این نوع کانکس نداشتن مزاحمت جابجایی و آلودگی مصالح سنتی برای همسایه ها است این امربه خودی خود در ساخت وساز بسیار مهم است با توجه به عدم استفاده از مصالح سنتی سرعت ساخت بسیار بالاست و ضمنا در صورت نیاز قابلیت جابجایی نیز دارد.

با توجه به قرار گرفتن اجناس و وسایل در این کانکس باید موارد ایمنی کاملا رعایت شود داشتن درب حفاظ دار استراکچر سنگین و محکم ودیواره های مقاوم در این کانکس امری حیاتی است سقف بلند برای داشتن فضایی بیشتر وهمچنین سیم کشی مناسب برای روشنایی وتهویه مناسب کانکس لازم است.

این نوع کانکس و اضافه بنا به خواست مشتری و درابعاد مختلف و با بهترین متریال ساخته میشود ساندویچ پانل یکی از بهترین پیشنهادات برای این نوع کانکس میباشد.

وقتی در این انبار قرار باشد مواد خوراکی یک فروش

کانکس اضافه بنا

بیشتر در بناهای ساختمانها اجرا میشود که با سرعت و اجرائی قابل احداث می باشد و در محیط های گوناگون اجرا می گردد و از نظر شهرداری هیچ گونه مانعی ندارد قابل اجراء است

خواندن 2204 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com