كانتينرهای انباری

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

کانتینرهای انباری  یکی از ایمن ترین، ساده ترین، ارزان ترین راه ها برای نگهداری لوازم منزل است.

هدف از ساخت این جعبه های بزرگ فولادی استفاده در صنعت حمل و نقل کالا می باشد. در بسیار از مواقع وارد کننده تعداد بسیار زیادی از کالایی را وارد می کند که تمام آنها در مغازه یا فروشگاه خود جای نمی شود و می بایست محلی را را برای انبار کردن کالای خود داشته باشد و چه انباری بهتر از این جعبه های فولادی که مانند گاوصندوقی نفوظ ناپذیر می باشند. از دیگر موارد کاربرد آن می توان به انبار کردن محصولات کشاورزی در نوع یخچالی ، انبار کرد لوازم صنعتی و مشین آلات و حتی خودرو های سواری خارجی اشاره کرد.یک کاربرد دیگر آن نیز برای اثباب و اثاثیه منزل میباشد.

عمدتا در کانتینرهای ۱۰فوت (انبار ۷.۵متری) ، ۲۰فوت (انبار ۱۵متری) یا ۴۰فوت (انبار ۳۰متری) شکل میگیرند، که می توانند به صورت تک جداره یا چند جداره نیز ساخته شوند.

کانتینرهای انباری  از لحاظ شکل ظاهری با کانکس ها متفاوت می باشند و اکثرا کانتینر ها بصورت تک جداره و بدون هرگونه عایق بندی تولید گردیده و بیشتر برای حمل کالا به عنوان کانتینر دریایی و یا نگهداری اجناس با ظرفیت های مختلف به عنوان کانتینر انباری مورد استفاده قرار می گیرند.

چنانچه بخواهیم در مورد نحوه تولید یک کانتینر توضیحاتی ارائه نماییم بهتر است بگوییم یک کانتینر برخلاف یک کانکس از ۹۰% فولاد بهم جوشکاری شده تشکیل شده است و در آن معمولا به غیر از نمای داخل کف چیزی غیر از فولاد کار نشده است.

کانتینر را میتوان به وسیله کشتی ، قطار ، هواپیما و یا کامیون و تریلر حمل و جابجا نموده و کانتینر ها به دو صورت استاندارد دریایی و استاندارد انباری می باشند، کانتینر های دریایی جهت حمل بار دریایی توسط کشتی های کانتینر بر و کانتنیر های انباری برای انبارها ، کارگاه های ساختمانی ، نصب دستگاه و … مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کانتینر های انباری شرکت البرز کاروان سازان

 1- تولید و ساخت کانتینر های این گروه با مشخصات فنی که شامل اسکلت از نوع ناودانی به صورت کلاف و با جوشکاری 2 درجه سانتیگراد می باشد

 2- ورق های کانتینر ها از ورق های فولاد مبارکه با ضخامت 2و3 با جوشکاری و آببندی کامل

 3- کف کانتینر ها از تخته های روسی و تحته های مالزی استفاده میگردد که برای سهولت حمل بار مقاوت کامل را برخورد دار میباشد

 4- نوع دیگر کانتینر های این گروه از کانتینر های استوک خارجی می باشد که از هیچگونه ضمانتی برخورد دار نمی باشد

 

 

خواندن 4156 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com