ساختمان اداری متراژ ۲۵۰مترمربع

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

کانکس اداری نوعی از کانکس میباشد که به منظور دفاتر اداری و مدیریتی با امکانات داخلی از جمله سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس اداری به صورت های مختلف ساخته و به فروش میرسند از جمله :
۱-کانکس اداری سالنی.
۲-کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه.
۳-کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه.
۴-کانکس اداری دو طبقه.
کانکس اداری سالنی
کانکس اداری سالنی شامل فقط یک سالن بوده و فاقد امکانات رفاهی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی نمیباشد.در کانکس اداری سالنی امکان چیدمان میز و صندلی بوده و کانکس اداری بصورت کانکس اداری ۶ متری، کانکس اداری ۸ متری، کانکس اداری ۱۰ متری و کانکس اداری ۱۲ متری تولید میگردد.کانکس اداری ۱۲ متری قابلیت چیدمان میز و بایگانی را دارا میباشد.
کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه
این کانکس دارای یک یا دو عدد پارتیشن بوده که پارتیشنها میتوانند دارای درب و یا فاقد درب باشند . قیمت کانکس دو اتاقه نسبت به کانکس اداری سالنی به دلیل وجود پارتیشن گرانتر میباشد.
کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و آَشپزخانه
کانکس اداری با امکانات داخالی سرویس بهداشتی و آشپزخانه دارای دو اتاق در طرفین کانکس و سرویس و آبدارخانه در قسمت میانی کانکس طراحی و ساخته میگردد که دارای امکانات کامل جهت پرسنل ساکن در کانکس میباشد.
کانکس اداری دو طبقه
گاهی اوقات بر اثر کمبود فضا از کانکس اداری دو طبقه استفاده میگردد که این نوع کانکس دارای راه پله و پاگرد جهت ارتباط با طبقه دوم بوده و ستونهای و اسکلت کانکس اداری دو طبقه نسبت به کانکس اداری قوی تر میباشد.

خواندن 1143 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com