محصولات

محصولات

هدف از تولید این محصول احیای سبک سنتی است که در حال حاضر به سرعت درحال نابود شدن است. جنس کلبه ها از بتن و اسکلت فولادی می باشد. ابعاد کلبه ها در عرض با کفی تریلی فیکس شده و حمل آن بدون بار ترافیکی انجام می پذیرد. استفاده از وسایل قدیمی در تزئینات داخلی کلبه ها جذابیت آن را چند برابر کرده. شومینه های هیزم سوز و چراغ های نفت سوز از جمله این مصالح استفاده شده می باشد.

 

تصویری از نمای داخلی کانکس سنتی 

کانکس پلیس راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی را حتما تا کنون بسیار در شهر دیده ایم ، از ویژگی های بارز این کانکس ها با توجه به موضوعات امنیتی مرتبط با آن مقاومت کانکس در برابر ضربات ، نسوز بودن و همچنین ظرفیت نصب تجهیزات امنیتی همچون دوربین مدار بسته ، بیسیم و آنتن مربوطه ، رادار و …. میتوان نام برد. ویژگی دیگری که باید برای کانکس پلیس نام برد فضای مناسب جهت استراحت نیروی انتظامی فعال در این کیوسک ها میباشد ، البته نکته ای که باید در ساخت این کانکس ها در نظر داشت  بحث مقاومت آنها باشد زیرا ممکن است همین کانکس ها آخرین سنگر اعضای نیروی انتظامی در موارد هجوم ها و شرارت های خیابانی باشد.

تولید کانکس ویلایی مسکونی – ویلایی ، به علت پیش ساخته بودن کانکس های ویلایی و مقاومت بالا و امکانات کامل ، شاید بتوان گفت تولید کانکس ویلایی جایگزین ساخت و ساز های سنتی شده است و در سالهای آینده شاید دیگر کسی برای ساخت ویلا از دیوار های آجری و گچی استفاده ننماید و تمامی ویلا ها و خانه های باغی توسط صنعت کانکس سازی تولید کانکس ویلایی ایجاد شود. علت استفاده و محبوبیت تولید کانکس ویلایی مسئله ی زمان ساخت و تکمیل است که بسیار سریعتر از حالت بتونی و سیمانی است و همچنین مسئله ی اقتصادی ! این کانکس ها را قابل شستشو میسازند و اغلب برای سقف آنها از شیروانی ها استفاده میکنند که این سقف های شیروانی محل خوبی برای نصب پنل خورشیدی و تامین برق کانکس ویلایی میباشد. لوله کشی برق و آب و گاز به همراه عایق بندی سرما و گرما و صدا و مقاومت در برابر برف و باران و….. از نکاتی است که باید در ساخت این نوع کانکس ها به آن توجه ویژه شود.

کانکس ویلایی پیش ساخته

خانه های دوبلکس پیش ساخته که در طراحی های متعدد آن خطوط معماری نوین جلب توجه می نمایند دارای فضاهای داخلی وسیع که ارمغان آور راحتی هستند می باشند. فضاهای زندگی در این ساختمان ها از طراحی گرفته تا ایمنی ساختمان توسط متخصصین مجرب ایجاد شده و از طریق تکنولوژی نسل جدید سیستم های بدون جوش و پیچ و مهره ای شرکت البرز کانتین بصورت پیش ساخته تولید شده اند. این خانه های پیش ساخته که پس از تولید سریع، توسط متخصصین مربوطه در محل برپا می گردند با قیمت های بسیار مناسب بصورت آماده جهت بهره برداری تحویل داده می شوند. از این نوع خانه می توان هم به عنوان یک ویلای پیش ساخته مستقل و زیبا، و هم به عنوان یک آپارتمان پیش ساخته خوش طرح و نما که در زمان سریع اماده و قابل بهره برداری بوده استفاده کرد.

کانکس پانلی چیست؟
این نوع سازه اینگونه تولید می شود که از دیواره هایی از جنس پانل استفاده می شود.
دیواره ساندویچ پانل چیست؟
دیواره هائی که قبلا به صورت صنعتی ساخته شده است و دارای ابعاد و اندازه های مختلف و جنس های مختلف می باشد که از نظر ابعاد در چند مدل هستند، از نظر طول قابل تغییر می باشند و از نظر عرض دارای چند مدل عرضهای 28cm و 68cm و 98cm و 100cm و 105cm می باشند.
کانکس پانلی از نظر عایق دارای چند مدل هستند، یکی دو ورق با عایق پلی اورتان و دیگری با عایق پلی استایرن و مدل دیگر از الیاف و سیمان و ترکیب چند عایق می باشند.

دلیل استفاده از کانکس پانلی :
علت استفاده از کانکس پانلی آن است که در محل های خیلی دور که نیاز به مکان دارند و از آنجائی که این نوع مکان ها یا خیلی دور و بدون امکانات هستند و یا خیلی صعب العبور هستند و تامین نیروی کار برای ساخت کانکس پانلی سنتی در آنجا دشوار می باشد. بنابراین گروه صنعتی البرز کانتین توانائی ساخت سازه های پیش ساخته پانلی را دارد که از سرعت نصب کانکس پانلی خیلی بالایی برخوردار است، بعنوان مثال یک ساختمان سنتی به مساحت 100 مترمربع زمان ساختی برابر با 108 روز می باشد که اگر از این امکانات گروه البرز کانتین، کانکس پانلی استفاده شود این زمان به 28 روز کاهش می یابد و نحوه به اجرا این پروژه به این صورت می باشد که اول نقشه طراحی می شود و پس از مشخص شدن ستون ها در نقشه آکس اقدام به ساخت پی سازه می نمائیم و بعد از آن ستونها را با پروفیل های 60*60، 80*80 و 90*90 اجرا می شود و پس از نصب ستونها نبشی کشی های دور ستون و تیرریزی ها صورت می پذیرد و سپس پانلها و درب و پنجره نصب می گردد و پس از آن تاسیسات برق و آب نصب می شود و بعد از درزبندی کانکس پانلی آماده استفاده می باشد

کانکس اداری نوعی از کانکس میباشد که به منظور دفاتر اداری و مدیریتی با امکانات داخلی از جمله سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس اداری به صورت های مختلف ساخته و به فروش میرسند از جمله :
۱-کانکس اداری سالنی.
۲-کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه.
۳-کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه.
۴-کانکس اداری دو طبقه.
کانکس اداری سالنی
کانکس اداری سالنی شامل فقط یک سالن بوده و فاقد امکانات رفاهی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی نمیباشد.در کانکس اداری سالنی امکان چیدمان میز و صندلی بوده و کانکس اداری بصورت کانکس اداری ۶ متری، کانکس اداری ۸ متری، کانکس اداری ۱۰ متری و کانکس اداری ۱۲ متری تولید میگردد.کانکس اداری ۱۲ متری قابلیت چیدمان میز و بایگانی را دارا میباشد.
کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه
این کانکس دارای یک یا دو عدد پارتیشن بوده که پارتیشنها میتوانند دارای درب و یا فاقد درب باشند . قیمت کانکس دو اتاقه نسبت به کانکس اداری سالنی به دلیل وجود پارتیشن گرانتر میباشد.
کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و آَشپزخانه
کانکس اداری با امکانات داخالی سرویس بهداشتی و آشپزخانه دارای دو اتاق در طرفین کانکس و سرویس و آبدارخانه در قسمت میانی کانکس طراحی و ساخته میگردد که دارای امکانات کامل جهت پرسنل ساکن در کانکس میباشد.
کانکس اداری دو طبقه
گاهی اوقات بر اثر کمبود فضا از کانکس اداری دو طبقه استفاده میگردد که این نوع کانکس دارای راه پله و پاگرد جهت ارتباط با طبقه دوم بوده و ستونهای و اسکلت کانکس اداری دو طبقه نسبت به کانکس اداری قوی تر میباشد.

مزایای سیستم سازه های فولادی سبک LSF

- کاهش مصرف فولاد

با توجه به استفاده ازمقاطع ساخته شده با ورق های با ضخامت کم و همچنین کاهش بارهای مرده ساختمان وزن اسکلت سازه حدود 30 الی 40 درصد کاهش می یابد.

- امکان افزودن طبقات به ساختمان موجود با توجه به وزن نسبتا پایین تر این سیستم با در نظر گرفتن تمهیداتی امکان افزایش طبقات ساختمان فراهم می گردد

- سهولت در مونتاژ و تفکیک اجزا کانکس

اتصالات اعضا در این سیستم در کارگاه بصورت پیچ و پرچ بوده و به سادگی امکان مونتاژ و تفکیک حاصل می گردد.

 

کاربرد استفاده از سازه های پیش ساخته:

ویلاها ،ساختمانهای مسکونی ، اداری، صنعتی تا سه طبقه ، هتل ها ، هتل آپارتمانها ، ساختمانهای مدارس و دانشگاهها ، رستورانها و ...

سازه های پیش ساخته يكي از شيوه هاي مدرن اجرای سازه مي باشد كه استفاده از آن از سال 1950 در برخی از کشورها از جمله کانادا و... آغاز گردید، ولی استفاده گسترده از آن از سال 1990 مورد توجه قرار گرفت. کارخانه های این سیستم در ایران برای اولین بار در سال 1385 راه اندازی شد. (تاییدیه فنی از مرکز تحقیقات دارد و بعنوان فناوری نوین رسما معرفی شده است ) اصلی ترین عامل در این سیستم مقاطع فولادی جداره نازک است. این مقاطع ،مقاطع فلزی سرد نورد شده است که با استفاده از ورقهای فولادی گالوانیزه نازک ، شکل دهی می شوند. شرکت البرز کاروان سازان نیز از این قاعده مستثنی نیست و با بهرگیری از مرغوب ترین مواد اولیه به کمک شما امده تا در کنار اطمینان لذت زیبایی را نیز احساس کنید. 

 

کانکس فروشگاهی | انواع کانکس فروشگاهی | قیمت کانکس فروشگاهی | خرید کانکس فروشگاهی

 

کانکس فروشگاهی ،کانکس مطبوعاتی ،کانکس فست فود ،کانکس رستوران

 

گروه صنعتی البرز کانتین با دانش فنی و برخورداری از سالها تجربه به همران کادر فنی و مهندسین طراح سازه  های فروشگاهی و کانکس های رستورانی و کانکس های مطبوعاتی و کانکس فست فود آمادگی و رقابت شما در باب هر آنچه که یک کانکس فروشگاهی ،رستوران فست فود انتظار دارید را برآورده نماید .در گروه صنعتی البرز کانتین با مهندسین وکادر مجرب در خصوص پلان کانکس فروشگاهی و کانکس مطبوعاتی و کانکس فست فود مورد درخواست تمام مشتریان را تولید نماید.کانکس فروشگاهی قابلیت ساخت به صورت پیش ساخته با متریال عالی ودر اسرع وقت تحویل مشتریان می گردد کانکس های فروشگاهی البرز کانتین دارای ضمانت و کیفیت بالا تضمین شده تعریف گردید که مقاومت در برابر پوسیدگی و عایق سزما و گرما و مقاومت در برابر زلزله می باشد

و با طرح هایی که در کانکس های فروشگاهی در نظر گرفته شده است قابلیت ساخت در محل را برخوردار می باشد

 

این نوع کانکس قابلیت آن را داشته که مانند یک فروشگاه تجاری مورد استفاده قرار گیرد .

کانکس فروشگاهی معمولاً به گونه ای طراحی می شود که تمام نیازهای یک فروشگاه سیار را تامین کند, فروشگاه های سیار قابلیت این را داشته به صورت موقت در مکانی مستقر شده و در صورتی که بازدهی فروش پایین بود، طبقه هماهنگی به مکانی دیگر منتقل شده و مغازه یا فروشگاه جدیدی تاسیس شود.
از کاربری های کانکس فروشگاهی میتوان کانکس میوه و تره بار, کانکس های بازار موقت, کانکس های تجاری و نمایشگاه را نام برد که میتوانند در شهرکهای تازه تاسیس، شهرک های صنتی و دانشگاه ه و ادارات دولتی و بزرگ, کنارپارکها و فضای سبز, در معابر پیاده, و تمام مکانهایی که امکان دسترسی به مغازه وجود ندارد، مستقر شوند و بازار کار خوب و نوینی را خواهند داشت.

 

كانكس فروشگاهی

فروش كانكس فروشگاهی

انواع كانكس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی: بیشتر جهت فروشگاه های مواد غذایی استفاده می شود. به خاطر بار بردن کانکس و جابه جایی به عنوان کانکس فروشگاهی و کانکس کیوسک مطبوعات و کانکس باجه بلیط قابل استفاده می باشد.

در ساخت (کانکس) پارتیشن بندی داخل کانکس، طراحی و دکوراسیون داخلی کانکس بسیار حائز اهمیت است. این یکی از مهمترین مواردی است که مشتریان پیوسته به دنبال بهترین و زیباترین آن هستند. زیرا نمای داخلی کانکس جلوی چشم و دید ساکنین آن است بنابراین می بایست متناسب با سلیقه و درخور جایگاه مشتری بوده و همچنین از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت در آن استفاده شود. شرکت البرز کاروان سازان با در نظر گرفتن بسیاری از مسائل نمای داخلی کانکس را به زیبا ترین و بهترین نحو ممکن طراحی نموده و فضای جاداری را برای استفاده مشتریان تحویل می دهد. مواد اولیه به کار رفته در نمای داخلی کانکس اعم از : 

1-pvc

2-MDF ام دی اف

3-و..... است

زیبایی و دوام بخش های داخلی کانکس ویژگی برتر تولیدات ما نسبت به سایر همکاران ما می باشد. امید است بتوانیم شما را در آسایش و آرامش یاری کنیم.

کانکس نگهبانی :

گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در مجموعه خود در نظر گرفته است در امر ساخت کانکس های نگهبانی طرحی انجام گرفته شده که بتواند در مجموعه های صنعتی ،کشاورزی ،بیمارستان ها ،پادگان ها ،وارگان های دولتی از طرح ساخت کانکس های نگهبانی خود  بهترین کیفیت و تنوع را ارائه دهد کانکس ها نگهبانی این مجموعه در ابعاد های مختلف و طرح های متنوع ساخته می شود کاربری محصولات کانکس های نگهبانی از قبیل کانکس نگهبانی جهت پارک ها و فضای سبز کانکس نگهبانی جهت پروژه های ساختمانی با کمترین زمان انجام کی گیرد کانکس های نگهبانی د رمحله ها مورد استفاده قرار می گیرد و مزیت کانکس نگهبانی پس از خرید و استفاده قابل باز گشت به مجموعه البرز کانتین و خریداری می گردد و کانکس نگهبانی جهت استفاده د رفضای سبز پارک ها ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در پروژه های ساختمانی ،کانکس نگهبانی جهت استفاده در راه سازی ،کانکس نگهبانی در مجموعه های تجاری ،کانکس نگهبانی در بیمارستان ها و ارگان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کیوسک های حراستی و کانکس نگهبانی سازه های پیش ساخته در ابعاد کوچکی هستند که در قسمت ورودی های شرکت ها ، پارکینگ ها یا گاها محله ها نصب می شود و محل استقرار شخص نگهبان برای کنترل ورود و خروج به مجموعه می باشد.البته برخی از آنها به علت بزرگ بودن مجموعه و زیاد بودن پرسنل حراستی ممکن است کمی بزرگتر از یک کیوسک 2*2 باشند اما پر کاربرد ترین آنها ابعاد دو متر مربعی آن است. در برخی موارد به علت زیاد بودن پرسنل نگهبان ممکن است این سازه در ابعاد بزرگتر تولید گردد.

مشخصات کانکس های نگهبانی
گاهی در بخش هایی از شهر یا جلوی ساختمان ها، یا بیمارستان ها، یا حتی جلوی ورودی پارکینگ نیاز به استقرار یک نیروی نگهبانی می باشد که کنترل ورود و خروج و نظارت را داشته باشد.
اسکان سپهر با داشتن تیم فنی قوی در زمینه ساخت انواع کانکس توانایی خود را در جهت طراحی و ساخت انواع کیوسک نگهبانی با نماهای مختلف اعلام میدارد.
در طراحی نمای بیرونی کانکس می توان از نماهای مختلفی مانند کامپوزیت، نمای سایدینگ، نمای گالوانیزه فرم دار استفاده نمود.
کانکس نگهبانی و حراست کانکسی است که جهت دیدبانی و حراست و نگهبانی بخشی مورد استفاده قرار میگیرد، بدین صورت که فردی داخل کانکس مستقر می شود و این نوع کانکس را به گونه ای طراحی میکنند که فرد نگهبان به اطراف به طور کامل تسلط داشته باشد و بتواند کل محیط را کنترل داشته باشد.
کانکس های نگهبانی کاربردهای متفاوتی دارند که در ذیل به توضیح برخی از آنها می پردازیم:
گاهی در ابتدای یک کوچه نیاز به این می باشد که یک کانکس نگهبانی یا کیوسک نگهبانی قرار گیرد تا ورود و خروج ساکنین آن محل را کنترل کند.
گاهی نیز همین کانکس نگهبانی در یک مجتمع مسکونی مورد نیاز می باشد که در ورودی مجتمع قرار گرفته و میتواند علاوه بر کنترل ورود و خروج، گاهی سرایدار ساختمان نیز می تواند در آن مستقر شده و در صورتی که ابعاد کانکس کمی متناسب باشد میتواند محل زندگی سرایدار ساختمان نیز در نظر گرفته شود.
کانکس نگهبانی همچنین می تواند در ورودی بیمارستان ها و دانشگاه ها به عنوان بخش حراست و نگهبانی مورد استفاده قرار گیرد.

 کانکس پانلی | قیمت کانکس پانلی | فروش کانکس پانلی | خرید کانکس پانلی

کانکس پانلی در گروه صنعتی البرز کانتین با طرح هایی که در ساخت کانکس های پانلی انجام داده است یکی از مطرح ترین سازنده های ساخت کانکس های پانلی بوده  مزیت کانکس های پانلی در این نوع کانکس از عایق پلی پورتان جهت عایق بندی استفاده می گردد که با دستگاه هایی که در مجموعه گروه صنعتی البرز کانتین استفاده می شود از ورق های گالوانیزه آلوزنیگ استفاده می شود کانکس های پانلی در منطقه های سردسیر ومناطق گرم سیر بیشترین استفاده را داردبا عایق بودن دیوارها و سقف کانکس های پانلی که یکی از پر فروش ترین کانکس های مجموعه البرز کانتین بوده .ابعاد و سایز کانکس های پانلی در طول و ابعاد مختلف قابل اجرا می باشد گروه البرز کانتین یکی از بزرگترین سازنده و طراح های انواع کانکس پانلی و کمپهای پانلی ،سالن اجتماعات پانلی،کانکس اداری پانلی ،کانکس مدیریتی پانلی ،کانکس بیمارستانی پانلی می باشد.

کانکس پانلی :کانکس پانلی سازه ای پیش ساخته است که برای محیط های سخت اقلیمی که دارای آب و هوای خیلی سرد یا خیلی گرم بوده مناسب است. دلیل این مقاومت بالا نیز در نوع مصالح بکار رفته برای دیواره ها و سقف آن بوده که که تشکیل شده از پانل با عایق پلی اورتان که به وسیله دستگاه در جداره های آنها تزریق شده و به مانند دیواره های یک یخچال عمل می کنند. از مزایای این سبک به استفاده در هرنوع شرایط آب و هوایی (سرد ، گرم ، مرطوب ) و همچنین طول عمر بالای سازه نسبت به دیگر روش می توان اشاره کرد و از معایب آن نیز سادگی طاهر کلی سازه ، قیمت تمام شده بالا و محدودیت در اجرای طرح های دارای منحنی و فرم های پیچیده می توان اشاره کرد.

پس از اتصال ستون های کانکس پانلی یا خانه های پیش ساخته پانلی بر روی بیس پلت های انجام شده در فونداسیون نصب میگردد و بعد از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستون ها و پروفیل های سقف دیوارهای ساندویچ پانلی نصب شده و با مشخص نمودن جانمائی های درب و پنجره انجام می گردد .در نهایت برق کشی و اجرا تاسیسات توسط اکیپ مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به نقشه دریافتی از مشتری محترم با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس پانلی روشنایی کانکس -تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی ،بصورت روکار و یا به توکارصورت میگیرد.

کانکس پانلی نوعی سازه می باشد که با مقاومت عایق بودن بیشتر در مناطق جنوبی و شمالی استفاده می گردد این نوع کانکس در انواع کانکس پانلی و کانکس سرویس بهداشتی و ساختمان های پیش ساخته انجام می گردد.

مزایای کانکس های پانلی :

مقاومت و پاداری در برابر زلزله

عدم محدودیت در ابعاد و پلان های اجرایی

سرعت بالا در نصب و اجرا دارای سازه فلزی 

مقاوم در شرایط اب و هوا

عایق گرما و سرما

قابلیت جابجایی متعدد و سهولت در حمل ونقل

مدت عمر طولانی سازه های پانلی

اسکان سریع در مناطق حاثه وتجهیزات در کارگاه ها و پروژه های عمرانی و نفتی

ساختمان های پانلی

در طراحی و اجرای ساختمانهای پیش ساخته از ساندویچ پانل هایی با ضخامت 4 سانتیمتر الی 10 سانتیمتر استفاده می گردد استوا کچر فلزی به صورت اتصالات پیچ و مهره ای و همچنین اتصالات جوشی قابل سفارش می باشد درب و پنجره آلومینیومی و P.V.C قابل سفارش می باشد که استوا کچر و پانل ها به همراه تجهیزات الکتریکی و تاسیسات به صورت قطعات منفصله حمل و در محل پروژه نصب می گردد 

 

A
B
C
D
E
F
G
H
I
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
photo 2019-05-15 15-12-
q
r
s
t
u
w
x
y
z

کانکس های مدیریتی شرکت البرز کاروان سازان که جهت اتاق کار مدیران یا مسئولین پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد کانکس هایی هستند که از نظر نمای داخلی بسیار شیک بوده و به صورت فوق العاده لوکس اجرا میشوند. این کانکس های مدیریتی را میتوان به صورت چندقلو، دوبلکس اجرا کرد به این صورت که اتاق منشی و اتاق انتظار درطبقه هم کف مستقر شود و اتاق مدیریت، اتاق جلسات یا حتی اتاق های کارمندان و پرسنل در طبقه دوم قرار گرفته شود.

کانتینرهای انباری  یکی از ایمن ترین، ساده ترین، ارزان ترین راه ها برای نگهداری لوازم منزل است.

هدف از ساخت این جعبه های بزرگ فولادی استفاده در صنعت حمل و نقل کالا می باشد. در بسیار از مواقع وارد کننده تعداد بسیار زیادی از کالایی را وارد می کند که تمام آنها در مغازه یا فروشگاه خود جای نمی شود و می بایست محلی را را برای انبار کردن کالای خود داشته باشد و چه انباری بهتر از این جعبه های فولادی که مانند گاوصندوقی نفوظ ناپذیر می باشند. از دیگر موارد کاربرد آن می توان به انبار کردن محصولات کشاورزی در نوع یخچالی ، انبار کرد لوازم صنعتی و مشین آلات و حتی خودرو های سواری خارجی اشاره کرد.یک کاربرد دیگر آن نیز برای اثباب و اثاثیه منزل میباشد.

عمدتا در کانتینرهای ۱۰فوت (انبار ۷.۵متری) ، ۲۰فوت (انبار ۱۵متری) یا ۴۰فوت (انبار ۳۰متری) شکل میگیرند، که می توانند به صورت تک جداره یا چند جداره نیز ساخته شوند.

کانتینرهای انباری  از لحاظ شکل ظاهری با کانکس ها متفاوت می باشند و اکثرا کانتینر ها بصورت تک جداره و بدون هرگونه عایق بندی تولید گردیده و بیشتر برای حمل کالا به عنوان کانتینر دریایی و یا نگهداری اجناس با ظرفیت های مختلف به عنوان کانتینر انباری مورد استفاده قرار می گیرند.

چنانچه بخواهیم در مورد نحوه تولید یک کانتینر توضیحاتی ارائه نماییم بهتر است بگوییم یک کانتینر برخلاف یک کانکس از ۹۰% فولاد بهم جوشکاری شده تشکیل شده است و در آن معمولا به غیر از نمای داخل کف چیزی غیر از فولاد کار نشده است.

کانتینر را میتوان به وسیله کشتی ، قطار ، هواپیما و یا کامیون و تریلر حمل و جابجا نموده و کانتینر ها به دو صورت استاندارد دریایی و استاندارد انباری می باشند، کانتینر های دریایی جهت حمل بار دریایی توسط کشتی های کانتینر بر و کانتنیر های انباری برای انبارها ، کارگاه های ساختمانی ، نصب دستگاه و … مورد استفاده قرار می گیرند.

 

کانتینر های انباری شرکت البرز کاروان سازان

 1- تولید و ساخت کانتینر های این گروه با مشخصات فنی که شامل اسکلت از نوع ناودانی به صورت کلاف و با جوشکاری 2 درجه سانتیگراد می باشد

 2- ورق های کانتینر ها از ورق های فولاد مبارکه با ضخامت 2و3 با جوشکاری و آببندی کامل

 3- کف کانتینر ها از تخته های روسی و تحته های مالزی استفاده میگردد که برای سهولت حمل بار مقاوت کامل را برخورد دار میباشد

 4- نوع دیگر کانتینر های این گروه از کانتینر های استوک خارجی می باشد که از هیچگونه ضمانتی برخورد دار نمی باشد

قیمت ساختمان پیش ساخته | انواع خانه پیش ساخته | ساختمان پیش ساختمان

اندیشه ساخت اجزای ساختمانی و خانه‌های پیش‌ساخته در آغاز قرن 18 میلادی در اروپا بوجود آمد ولی تا پیش از قرن نوزدهم میلادی نتوانست واقعیت پیدا کند. انگیزه سرعت بخشیدن به ساخت و ساز و روی آوردن به اجزای ساختمانی پیش ساخته و خانه‌های پیش‌ساخته از نیاز به مسکن سریع (کانکس) سرچشمه گرفت. امروزه بیش از 60 درصد ساختمان‌های کشورهای پیشرفته به‌گونه صنعتی تولید شده و در بیش‌ از 90 درصد ساختمان‌های‌ مسکونی‌ و تجاری آنها‌ از اجزای ساختمانی پیش‌ساخته و سیستم‌های خشک استفاده‌ می‌گردد.

به گواهی آمار صنعت ساختمان از دید سرمایه و تعداد نیروی انسانی شاغل در آن بزرگترین صنعت در کشور ما می باشد و فرآورده های نوین صنعت ساختمان می تواند بسیاری از مشکلات این صنعت را کاهش دهند اما در حال حاضر تنها حدود 3 درصد از ساخت و سازها بصورت صنعتی انجام می گردند.

ساختمان های پیش ساخته به مشتریان مزایای بی شماری در مقابل نمونه های ثابت ساخته شده؛ ارائه میدهند: کاهش هزینه های اضافی، بی خطر برای طبیعت، و صفت ممتاز آن در زیبایی ظاهری!

 

سرویس پیش ساخته در تهران | خرید سرویس پیش ساخته | سرویس بهداشتی پیش ساخته

کانکس سرویس بهداشتی یکی از محصولات شرکت البرز کاروان سازان می باشد که خود دارای انواع مختلفیست. شرکت البرز کاروان سازان تولید کننده انواع کانکس های سرویس بهداشتی دراندازه های متفاوت ،در مجموعه های پیش ساخته بسته به نیاز از سرویس های بهداشتی تک، دو  و یا چند چشمه استفاده مینماید و همین طور بسته به محل و فرهنگ های مختلف می توان از نماها و سرویس های مختلف (ایرانی و فرنگی) در توالت پیش ساخته استفاده نمود. کف سرویس ها سرامیک درجه یک. لوله کشی به صورت روکار می باشد و از شیرآلات استاندارد درجه یک ایرانی استفاده می گردد. جنس درب و پنجره های توالت های پیش ساخته از جنس آلومینیوم میباشد.

 

کاربرد های سرویس های بهداشتی پیش ساخته

جهت مصارف پروژه های عمرانی وگارگاهی وپارک ها و فضای سبز و...

مشخصات فنی سرویس های بهداشتی پیش ساخته
1- اسکلت تمامی سرویسها از قوطی های سنگین وکلاف و مشبک سازی کامل انجام میگردد
2- شاسی از کلاف هاتی کامل اهن وقوطی و ضد زنگ کامل انجام میشود -
3- نمای خارجی از ورق های رنگی با مقاوت در رطوبت وپوسیدگی
4- نمای داخلی از pvc با ابندی کامل و قابل شستشو کف سرویس ها از فایبر گلاس با سرامیک کامل سنگ چینی ایرانی
5- کف سرویس ها از فایبر گلاس وسرامیک کامل و سنگ چینی ایرانی وتوالت فرنگی میباشد
6- درب و پنجره های هواکش از المینیوم که در برابر رطوبت وپوسیدگی مقاومت بالا بر خوردار می باشد
7- لوله کشی با لوله های pvcبه صورت سرد و گرم انجام میگردد که شرالات مرغوب نصب میشود

 

a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
q
r
s
t

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com