فروش کانکس اداری

شرکت البرز کانتین افتخار دارد در امر طراحی و فروش کانکس اداری و با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارآزموده فعالیت نماید.این شرکت با تکیه بر تجربیات خود در زمینه فروش کانکس اداری در جهت پیشبرد هر چه بیشتر خدمات خود فعالیت نماید.
فروش کانکس اداری جهت مصارف اداری و با تجهيزات اداری و دفتري ساخته مي شود. فروش کانکس اداری توسط شرکت البرز کانتین در دو نوع ثابت و متحرک امکان پذیر می باشد که بسته به نیاز مشتری این کانکس ها طراحی می گردد. طراحی و فروش کانکس اداری بصورت پیچ مهره ای یا جوشی با پوشش ساندویچ پانل با فوم پلی یورتان جهت استفاده در دفتر کار، کمپ کارگاهی، اداری و … مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن طراحی و فروش کانکس اداری  و مدل های کانکس اداری این شرکت در ابعاد مختلف یک طبقه، دو طبقه و چند طبقه تولید می گردد.

کانکس اداری نوعی از کانکس میباشد که به منظور دفاتر اداری و مدیریتی با امکانات داخلی از جمله سرویس بهداشتی و حمام و آَشپزخانه مورد استفاده قرار میگیرد.کانکس اداری به صورت های مختلف ساخته و به فروش میرسند از جمله :
۱-کانکس اداری سالنی.
۲-کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه.
۳-کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه.
۴-کانکس اداری دو طبقه.
کانکس اداری سالنی
کانکس اداری سالنی شامل فقط یک سالن بوده و فاقد امکانات رفاهی مانند آشپزخانه و سرویس بهداشتی نمیباشد.در کانکس اداری سالنی امکان چیدمان میز و صندلی بوده و کانکس اداری بصورت کانکس اداری ۶ متری، کانکس اداری ۸ متری، کانکس اداری ۱۰ متری و کانکس اداری ۱۲ متری تولید میگردد.کانکس اداری ۱۲ متری قابلیت چیدمان میز و بایگانی را دارا میباشد.
کانکس اداری دو اتاقه و سه اتاقه
این کانکس دارای یک یا دو عدد پارتیشن بوده که پارتیشنها میتوانند دارای درب و یا فاقد درب باشند . قیمت کانکس دو اتاقه نسبت به کانکس اداری سالنی به دلیل وجود پارتیشن گرانتر میباشد.
کانکس اداری بهمراه سرویس بهداشتی و آَشپزخانه
کانکس اداری با امکانات داخالی سرویس بهداشتی و آشپزخانه دارای دو اتاق در طرفین کانکس و سرویس و آبدارخانه در قسمت میانی کانکس طراحی و ساخته میگردد که دارای امکانات کامل جهت پرسنل ساکن در کانکس میباشد.
کانکس اداری دو طبقه
گاهی اوقات بر اثر کمبود فضا از کانکس اداری دو طبقه استفاده میگردد که این نوع کانکس دارای راه پله و پاگرد جهت ارتباط با طبقه دوم بوده و ستونهای و اسکلت کانکس اداری دو طبقه نسبت به کانکس اداری قوی تر میباشد.

خواندن 2218 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com