تولید و عرضه انواع کانکس , کانتینر و کانکس دست دوم

کانکس مدیریتی در هر پروژه ای برای مسئول و مدیر آن ساخته می شود تا در آن حضور داشته و بر آن نظارت کامل داشته باشد. داخل کانکس دارای امکاناتی چون سرویس بهداشتی، آبدارخانه، فضای انتظار، محل منشی، و دیگر تجهیزات مخصوص اتاق مدیر و جلسه می باشد.
موارد استفاده از کانکس مدیریتی
استفاده در پروژه های دولتی و سازمانی، استفاده در کارگاه های آموزشی، استقاده در کارخانه ها، پروژه های ساختمانی و بسیاری موارد دیگر.
طرح و نمای کانکس مدیریتی
همانطور که پیش از این نیز اشاره شد، ظاهر مدرن و لوکس برای این نوع کانکس ها اهمیت بالایی دارد. از این رو در کانکس مدیریتی از رنگ ها و طرح های زیبا و مناسب مدیریت پروژه، استفاده می شود. دکوراسیون داخلی بیشتر به سلیقه سفارش دهنده بستگی دارد و در صورت نیاز از پارتیشن بندی در آن استفاده می گردد.
نمای خارجی کانکس مدیریت از نوع کامپوزیت با انعطاف پذیری بالا می باشد. از مزیت های مهم کانکس های مدیریتی حمل و نقل، مونتاژ و دمونتاژ آسان، سریع با هزینه مقرون به صرفه، مقاومت در برابر رطوبت، عایق گرما و سرما و صدا، سیستم تهویه مناسب، به کارگیری تاسیسات برتر ایرانی و خارجی، نمای خارجی شیک، دموراسیون داخلی لوکس و ..می باشد.
کانکس های مدیریتی در برخی موارد به صورت دو طبقه نیز ساخته شده که می توان طبقه بالای آن را به کنفرانس و جلسات مهم اختصاص داد.به علت وجود تنوع در متریال این نوع کانکس نیز مانند انواع دیگر کانکس ها، با توجه به محیط و اقلیم منطقه مورد استفاده از مواد متفاوتی ساخته می شود.

خواندن 2003 دفعه

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com