ازکانکس مدیریتی چقدر میدانید؟

کانکس مدیریتی معمولا برای کاربری دفاتر کار مدیران پروژه نفتی و روسای کارگاه های عمرانی و راهسازی و اتاق کنفرانس و جلسات بوده که می تواند اتاق منشی، اتاق کنفرانس و همچنین آبدارخانه و سرویس بهداشتی داشته باشد با استفاده از این نوع کانکس مدیران و روسای کارگاه های ساختمانی، عمرانی، پروژهای نفت و گاز و غیره از آن بهره گیرند.
نمای داخلی این نوع کانکس به شکلی میباشد که کانکس به صورت اداری جلوه میکند و به راحتی میتوان درداخل کانکس از تجهیزات اداری استفاده نمود کانکسی با نمای متفاوت و متناسب با شان و موارد استفاده مدیرهای محترم در ابعاد مورد نظر طراحی و تولید می شود ، در کانکس مدیریتی ویونا امکان تعبیه اطاق های متعدد به همراه سرویس بهداشتی و آبدارخانه در داخل کانکس مدیریتی وجود دارد. برای بهینه سازی فضای داخل کانکس می توان از پارتیشن استفاده کرد تا از فضای داخلی کانکس بتوان بنحو احسن استفاده نمود .
شاسی کانکس: شاسی استفاده شده در این نوع کانکس از تیر آهن ذوب آهن اصفهان میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس دارد.
اسکلت کانکس: پـروفیل با ضخامت و اندازه متناسب (۴۰*۴۰) (۴۰*۶۰)( ۴۰*۸۰ ) سنگین ساوه با ابعاد کانکـس و پـوشش کامل ضد زنگ یا اپوکسی وساختار بندی جهت استحکام بیشتر. پل ریزی کف حدودا نیم متر (۵۰*۵۰)و تودلی پلها( ۴۰*۴۰)کارخانه ساوه. اتصالات اسکلت فلزی از نوع جوش ممتد در چندین نقطه با الکترود آما همراه با اجرای ضد زنگ به ضخامت ۴۰میکرون جهت جلوگیری از پوسیدگی کلیه اتصالات به وسیله پرچ های ۲۱و ۲۵ از نوع درجه یک ایرانی و خارجی .
● نمای خارجی کانکـس مدیریتی : ورق های گالوانیزه رنگ کوره ای فولاد مبارکه با عایق پلی استایرن نوع ضد حریق ۴سانت یا پلاستوفوم یا یونولیت۴ سانتی از مواد نسوز خارجی با دانسیته بالا و مقاوم در برابر گرما- سرما و صدا طبق جدول محاسبات استاندارد بین المللی با دانسیته و ضخامت استاندارد و ساندویچ پانل های آلوزینک و گالوانیزه رنگ کوره ای با عایق پلی یورتان با ضخامت و دانسیته استاندارد یا کامپوزیت در رنگهای مختلف جهت زیبایی کانکس یا از پی وی سی بصورت سایدینگ یا استفاده از فایبرگلاس.

خواندن 1668 دفعه

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

ارتباط با ما

مدیریت: آقای علی رشیدی

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، پلاک 126

آدرس: آزاد راه تهران ساوه، خروجی صبا شهر به سمت سه راه آدران، بعد از پاسگاه ابوطالب، دست چپ، پلاک شش

شماره تلفن: 02188079742 تلفكس: 02156586045 همراه: 09125273560 ایمیل: info@alborzcantin.com